Woody Harrelson vypadal po krádeži piva stejně jako Ross z doppelgangeru Friends

Woody Harrelson vypadal po krádeži piva stejně jako Ross z doppelgangeru Friends

Po krádeži piva v New Yorku byl chycen WOODY Harrelson lookalike v případě, který přesně napodobuje Rosse z Friends doppelganger v Blackpoolu.

Policejní vyšetřování zloděje původně narazilo na slepou uličku, než si vyšetřovatelé všimli neskutečné podobnosti mezi podezřelým a hollywoodskou hvězdou.

do penis pumpy trvale zvětšit velikost

Policie použila fotografii Woodyho Harrelsona, aby jim pomohla identifikovat podezřelé

Newyorská policie hledala dvojníka hollywoodské hvězdy

Vyšetřovatelé byli původně omráčeni poté, co CCTV shromážděné z obchodu bylo příliš špatné kvality, než aby se dalo spustit pomocí policejního softwaru pro rozpoznávání obličeje.

Mazaní důstojníci se však poté rozhodli v dubnu 2017 spustit fotografii trojnásobného vítěze Oscara Harrelsona ve vysokém rozlišení, která v dubnu 2017 vrátila několik zápasů a vedla k jednomu zatčení.

jak testovat muže na hpv

Středisko Georgetown University v oblasti soukromí a technologie uvedlo, že použití herce Now You See Me namísto podezřelého ukázalo nedostatky ve rozpoznávání obličeje.

Clare Garvie, jedna z výzkumných pracovnic centra, uvedla: „V sázce je příliš mnoho vyšetřování trestných činů, než abychom se spoléhali na nespolehlivé - nebo špatné - vstupy.“

BUDU TAM PRO VÁS

Dodala: `` Jedna věc je, aby společnost vybudovala systém rozpoznávání tváří navržený tak, aby pomohl jednotlivcům najít jejich dvojníka celebrit nebo malovat dvojníky pro zábavní účely.

'Je zcela jiné použít tyto techniky k identifikaci podezřelých ze zločinu, kteří mohou být zbaveni svobody a nakonec stíháni na základě zápasu.'

Newyorské policejní oddělení potvrdilo, že jejich rozpoznávání obličeje slouží pouze k vytváření nových kontaktů a že nebude jediným základem pro zatčení.

Zpráva zjistila, že NYPD díky řešení této technologie pomohlo při řešení více než 2900 případů za více než pět let.

jak funguje antikoncepce sprintec

Případ Woodyho Harrelsona navazuje na zatčení Abdulaha Husseiniho, který po celém světě vyvolal titulky kvůli své neskutečné podobnosti s Davidem Schwimmerem.

vitamin k co to dělá

Američan, nejlépe známý pro svou roli Rosse v americkém sitcomu Friends, zachytil činy svého podvodníka a poté zveřejnil svou povedenou rekonstrukci.

Husseini byl uvězněn za krádeže v obchodech na začátku tohoto roku - a chichotal se, když soudce Beverley Lunt provedl srovnání, když se objevil u korunního soudu v Prestonu.

David Schwimmer zkopíroval činy svého vlastního dvojníka do virálního klipu

David Schwimmer zveřejnil povedené falešné video poté, co lookalike „zloděj“ piva Blackpool zemřel jako vyzváněcí Rossův přítel