Vyjde Monster Munch, Hula Hoops nebo McCoys na vrchol, když řadíme 16 nejlepších lupínků - a souhlasíte s našimi volbami?

BRAMBŮRKY! Bez ohledu na to, jaké divné chutě máte, každý typ chuti je typický.
Máte opravdu chuť na nějaké kapustové lupínky?

Pak vám nějaká společnost se sídlem v Los Angeles přišla zády.Přiznejme si to však, nikdo opravdu nechce jíst kapustové lupínky. Je to jen image.

Kdo vyjde na vrchol?

Když přemýšlíte o skvělém křupavém jídle, chcete, aby bylo upečeno v chuti s uspokojivou křupavostí.

k čemu se používá španělská muška

Ani jednu z těchto věcí nedostanete s krvavými kapustovými lupínky.

Abychom oslavili lásku národa k bramborovým svačinám, zde je 16 nejlepších lupínků v oficiálním (rozhodně neoficiálním) pořadí. Pokud nesouhlasíte s pořadím v seznamu nebo váš oblíbený ostrý ani nefiguruje, budu s vámi bojovat v komentářích.


16 - Frazzles

Dole na 16. místě je pokorný Frazzle. Cenný majetek mnoha školních obědů, Frazzles vám dodá chuť slaniny, po které jste toužili na cestách. Nenechte se však zmást, nenajdete zde žádnou skutečnou slaninu, protože jsou vhodné i pro vegetariány.

15 - Vesmírní nájezdníci

Kdo by odolal snaze o dobrou hodnotu za peníze? Za pouhých 20 p poskytnou Space Raiders nejlepší poměr chuti a ceny v celé komunitě občerstvení, když překonají Fredo, který je nyní asi 6 liber za bar nebo něco směšného.

14 - Přeskočí

Krevety s příchutí krevet, které nechutná vůbec jako krevety. Stejně jako Frazzle byly Skipy lahůdkou na školní oběd, ale na jazyku se vám přidalo divadlo prskání. 50 procent ostré, 50 procent zábava.

13 - Čipy

Nejslanější a nejoctivější lupínky známé člověku. Je vědecky dokázáno, že nemůžete mít jen jeden po druhém. Podobně jako u čipu McDonald’s musíte na jeden zátah strčit hrst do úst a nechat chipsy spadnout, kam mohou. Pravděpodobně nejlepší část Chipsticks je setření „prachu“ na dně paketu jako závislý maniak.

12 - Čtverce

Kolem jídelních lístků se vždy motají Walkerovy čtverce, že? Chvíli o tom přemýšlíte, ale v poslední chvíli to dáte do lahví a vydáte se na výraznější křupavost. Náměstí je každý den stále podceňováno, ale dejte jim šanci a nebudete zklamáni.

11 - Nik Naks

Pokud vidíte někoho, kdo sbírá pytel Nik Naks, víte, že má trochu divokou stránku. Nejsou spokojeni se základním křupavým jídlem, ale mohou být pouze spokojeni s příchutěmi jako „Nice‘ n ‘Spicy.“ Pokud uvidíte někoho, kdo by je jedl na ulici, nepřistupujte k nim… kvůli vlastní bezpečnosti.

10 - Čipy z rychlovarné konvice

Mnoho z vás si možná říká, proč je Kettle Chip až na 9. místě. Nikdo nemůže popřít chuť a kvalitu této ostré, ale všichni víme, že každý, kdo je jedí na veřejnosti, se snaží předvést. Kettle Chips jsou pro lidi, kteří si myslí, že jsou lepší než vy. Nebyli by viděni mrtví jíst Frazzle. To je sociální sebevražda.

9 - Hula Hoops

Ostrý, který je trestně podceňován. Jen proto, že přichází v menším balíčku, odepíše se příliš rychle. Kolik dalších lupínků se vejde na konečky prstů a sníte je s okázalostí matadora? Večeře a show.

8 - Pom -Bears

Možná bych dostal nějakou hůl za umístění tak vysoko v seznamu, ale Pom-Bears jsou přehlíženi kvůli jejich novému tvaru. „Ach, vypadají jako malý medvěd? Není mi šest let, kámo. ' Pro všechny z vás, kteří si z tohoto důvodu nepořídí Pom-Bears, jste přišli o krásný ostrý zážitek. Pokud chcete ostrý, který je tak lehký, že se nebudete cítit provinile za prolomení 6 balení, je to pro vás.

7 - Monster Munch

Nyní se dostáváme na konec podnikání. Sníst balíček Monster Munch vyžaduje určitou míru odhodlání. Po otevření jste neschopní a uzamčeni v bitvě olizování prstů a dokonce i sání kolene až do konečného kousnutí. Buďte připraveni vymazat svůj rozvrh.
Poznámka: Pokud si nevyberete příchuť nakládané cibule, jste monstrum.

6 - Chvění

Přiznejte se, nějakou dobu jste Quavers neměli, že? Nevíte, proč jste je přestali jíst, prostě se to stalo. Nyní je čas znovu objevit toto kudrnaté potěšení.
Nejlepší tip: Pokud chcete zažít jeden z nejuspokojivějších pocitů známých člověku, vložte do sendviče nálož Quaverů a pomalu je rozdrťte. Vědci jej přirovnávali k 1/8 orgasmu.

co je zdravá hladina testosteronu

5- Wotsits

Mohou nechat vaše zuby pokryté oranžovým prachem a vaše ruce budou vypadat jako dívka Essexu, ale v žádném jiném křupavém nenajdete chutnější chuť.
Poznámka: Rada pro bystré amatéry - nešetřete a kupte si Wotsit, který vyřadil supermarket. Byl jsem spálen příliš mnohokrát.

4 - Doritos

Univerzálnost Dorita je skutečně působivá. Je to stejně doma jako svačinka k jídlu i jako hvězda svačin společných sportovních akcí. Proč není Dorito v top 3? Z prostého důvodu, aby dosáhl svého skutečného potenciálu, potřebuje pomoc výběru poklesů. Pokud nebudete mít v kapse hrnec salsy, budete mít nezapomenutelný ostrý zážitek.

3 - Chodci

Nejoblíbenější ostrý národ dosahuje pouze místa číslo tři. Než mě všichni bodnete a zapálíte vidlemi a pochodněmi, dovolte mi to vysvětlit. Ano, chipsy Walkers jsou pravděpodobně konečnou formou jednoduchého křupavého, ale na začátek tohoto seznamu potřebujete trochu faktoru X. Chodci mě prostě dostatečně „neoklamou“. Promiňte, pane Linekare.

2 - Pringles

Na druhém místě je mocný Pringle. Tam, kde se zbytek ostrého světa příliš bál experimentovat, dole na velitelství Pringle si hráli s ohněm. Vystrčili dva prsty a celý průmysl obrátili na hlavu lupínky v krvavé trubici. Génius.

1 - McCoyova

Tady je, dámy a pánové ... nejlepší balíček lupínků na světě. Pokud hledáte chuť, nemůžete se podívat kolem balíčku McCoy. Chunky vlnitý design dává perfektní uspokojivou tíseň, která podporuje výraznou chuť. Ať už je to Flamed Grilled Steak nebo jen základní slaná chuť, McCoy’s vyrazí všechny ostatní lupínky z parku.

Vytvořil váš oblíbený seznam? Dejte nám vědět svůj jasný výběr v komentářích.