Bude Levitra k dispozici na přepážce?

Bude Levitra k dispozici na přepážce?

Zřeknutí se odpovědnosti

Máte-li jakékoli zdravotní dotazy nebo obavy, obraťte se na svého poskytovatele zdravotní péče. Články o příručce pro zdraví jsou podepřeny recenzovaným výzkumem a informacemi získanými od lékařských společností a vládních agentur. Nejsou však náhradou za odbornou lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.

Platnost patentu Levitra (vardenafil) vypršela v říjnu 2018 a nyní jsou k dispozici generické verze tohoto léku na erektilní dysfunkci (ED). V roce 2017 získala společnost Pfizer regulační souhlas s prodejem Viagry (sildenafilu) ve Velké Británii, aniž by vyžadovala lékařský předpis, jinak známý jako OTC. To vyvolalo zájem a spekulace, zda bude Levitra nebo jiné léky na ED, jako je Levitra, brzy k dispozici OTC i zde v USA. Existuje však řada regulačních překážek a zdravotních problémů, které by v USA bylo třeba řešit pomocí volně prodejných léků na ED.Životně důležité orgány

 • Platnost patentu Levitra (vardenafil) vypršela v říjnu 2018 a nyní jsou k dispozici generické verze tohoto léku na erektilní dysfunkci (ED).
 • Před léčením stavu je důležité pochopit, co ve skutečnosti způsobuje vaši erektilní dysfunkci.
 • Je také důležité užívat správnou dávku ED léků, abyste se vyhnuli škodlivým vedlejším účinkům.
 • V současné době neexistují žádné veřejné plány, aby byly léky na ED dostupné v USA OTC.

OTC Levitra čelí ve Spojených státech a Evropě obrovským překážkám. Společnost Pfizer ve skutečnosti čelila podobným obtížím již v roce 2008, kdy se snažila získat souhlas s prodejem OTC Viagry v Evropě. Levitra je lék na předpis z mnoha důvodů, včetně potenciálně nebezpečných lékových interakcí s jinými léky, rekreačními léky a dokonce i každodenními vitamíny a přírodními doplňky. Je také důležité užívat správnou dávku ED léků, abyste se vyhnuli škodlivým vedlejším účinkům. Více není vždy lepší a obavy z možného zneužití, komplikovaného vzdělávacího materiálu potřebného k doprovázení léčby a ze skutečnosti, že základní zdravotní stavy vedoucí k ED by nebyly léčeny, jsou pro Levitra volně prodejné problémy . V současné době neexistují žádné veřejné plány, aby byly léky na ED dostupné v USA OTC.

reklama

Získejte 15 $ z první objednávky léčby EDSkutečný zdravotnický pracovník s licencí USA zkontroluje vaše informace a do 24 hodin vás kontaktuje.

Zjistit více

Léky na léčbu a léčbu erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce se neděje bezdůvodně. Ve skutečnosti může být ED známkou mnohem závažnějšího základního zdravotního stavu, jako je:

 • Srdeční choroba
 • Vysoký cholesterol
 • Hypertenze
 • Cukrovka
 • Deprese
 • Nízký testosteron
 • Poškození nervu

Před léčením stavu je důležité pochopit, co ve skutečnosti způsobuje vaši erektilní dysfunkci. Získání předpisu na léky na ED je pro lékaře příležitostí diagnostikovat a vzdělávat muže o hlavních příčinách a návycích, které mohou vést nejen k ED, ale i dalším život ohrožujícím stavům. Zatímco telemedicína a online diagnostika snížily bariéru vstupu pro mnoho mužů žijících s ED, je těžké si představit, že by některý z léků na erektilní dysfunkci byl v USA v dohledné době dostupný v obchodě.