Co je to erekční kroužek? K čemu jej používám?

Co je to erekční kroužek? K čemu jej používám?

Zřeknutí se odpovědnosti

Máte-li jakékoli zdravotní dotazy nebo obavy, obraťte se na svého poskytovatele zdravotní péče. Články o příručce pro zdraví jsou podepřeny recenzovaným výzkumem a informacemi získanými od lékařských společností a vládních agentur. Nejsou však náhradou za odbornou lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.

Pokud chcete změnit svůj sexuální život nebo jen chcete lépe poznat své tělo, možná budete chtít začlenit sexuální hračky do sexuální aktivity nebo masturbace. Penisové kroužky jsou jedním z nejběžněji používaných sexuálních doplňků používaných po celém světě, pravděpodobně proto, že se snadno používají a poskytují řadu výhod.

Životně důležité orgány

 • Erekční kroužky jsou jednou z nejčastěji používaných sexuálních hraček.
 • Erekční kroužek omezuje průtok krve z penisu a pomáhá nositeli mít pevnější a déle trvající erekci.
 • Existuje několik typů erekčních kroužků vyrobených z celé řady materiálů, včetně silikonu a nerezové oceli. K dispozici jsou pružné erekční kroužky a tuhé erekční kroužky.
 • Některé erekční kroužky vibrují nebo mají různé typy stimulátorů.

Co je to erekční kroužek?

Erekční kroužek je páska, která se nosí kolem penisu a omezuje průtok krve. To může pomoci nositeli udržet erekci, dosáhnout pevnější erekce, vydržet déle během sexu nebo jen tak zdůraznit obal.

Prstenec na penis (známý také jako prsten na penis) se obvykle nosí kolem spodní části penisu. Někdy se varlata připojí k večírku, vložená do jediného prstence, který také obklopuje penis, nebo do připojeného vlastního prstence (známého jako prsteny s kuličkami nebo c-kroužky). K dispozici jsou pružné erekční kroužky a tuhé erekční kroužky: Jsou vyrobeny z nejrůznějších materiálů, včetně silikonu, gumy, kůže, kovu, nerezové oceli, plastu a lana.

Některé styly erekčních kroužků zapadají pod žalud (hlavu) penisu; ty jsou známé jako korunky, glanové prsteny nebo prsteny na hlavě. Někteří kluci rádi nosí silnější erekční kroužek, který se vejde pouze kolem šourku, těsně nad varlata; těm se říká nosítka koulí.

reklama

Získejte 15 $ z první objednávky léčby ED

jak dlouho trvá normální erekce

Skutečný zdravotnický pracovník s licencí USA zkontroluje vaše informace a do 24 hodin vás kontaktuje.

Zjistěte více

Můžete použít erekční kroužek sami nebo s partnerem. Někteří lidé nosí erekční kroužky kvůli erektilní dysfunkci, jiní to dělají pro zábavu a někteří je nosí z estetických důvodů.

Pokud se díváte na malou stříbrnou obruč a přemýšlíte o něčem jako WTF? Nebo možná peklo ne, jsou to obě naprosto platné reakce. Naučit se, jak používat erekční kroužek, vyžaduje trochu práce - a věřte tomu nebo ne, existují způsoby, jak se páskování ptáka s omezujícím zařízením může velmi pokazit - ale je možné použít erekční kroužek bezpečně a snadno, což má za následek lepší sexuální zážitky pro vás a / nebo vašeho partnera a pestřejší sexuální život.

Jak používat erekční kroužek

 • Získejte správnou velikost. Různé tahy pro různé lidi, různé velikosti pro různé kluky: erekční kroužky se prodávají v několika různých šířkách a vy nechcete příliš těsný nebo příliš volný. Chcete-li zjistit svou velikost, proveďte erekci a omotejte měkkou měřicí pásku kolem základny penisu nebo kolem penisu a kuliček, podle toho, jaký druh erekčního kroužku si chcete koupit. (Pokud nemáte měřicí pásku, můžete omotat provázek kolem ptáka a / nebo koulí, označit bod, kde se provázek znovu spojí, pomocí pera, a pak změřit délku provázku pomocí pravítka.) Vezměte toto měření a vydělte jej pi (3,14) - to je průměr, který chcete koupit. Pokud to vypadá jako příliš mnoho matematiky (a možná příliš málo vědy), jsou k dispozici levné sady erekčních kroužků v odstupňovaných velikostech, takže si můžete každý vyzkoušet a najít svou ideální velikost tímto způsobem. A nastavitelné erekční kroužky mají patentky nebo funkci rychlého uvolnění, takže můžete experimentovat a najít napětí, které se cítí nejlépe.
 • Použijte lubrikant. Mazivo může pomoci kluznému kroužku klouzat. Je obzvláště užitečné, pokud chcete nosit nastavitelný prsten (například kovový nebo silikonový erekční kroužek) kolem penisu i varlat. To vyžaduje trochu choreografie: Umístěte erekční kroužek kolem své erekce, ponechejte prostor pro varlata níže, poté vložte jednu kouli a posuňte prsten zpět.
 • Dejte si sestřih. Zkrácení nebo oholení stydkých chlupů může usnadnit používání erekčního kroužku - a tím snadněji rozumíme ne šíleně bolestivé. Hospody se mohou zachytit o erekční kroužky a vytrhnout je, když je upravíte nebo odstraníte. Když budete muset předstírat, že před partnerem pláčete od radosti, může to váš večer vyrazit na tečnu.

K čemu lze použít erekční kroužky

Delší a tvrdší erekce

Protože nošení erekčního kroužku může zabránit vytékání krve ze vztyčeného penisu, může vám pomoci udržet tužší erekci po delší dobu. Vzhled vylepšeného obvodu může být zapnut. To by vám mohlo pomoci prodloužit dobu trvání sexu a prožít živější pocity, což může vést k intenzivnějším orgasmům pro vás i vašeho partnera. Ze stejného důvodu může také zlepšit masturbaci.

reklama

Předčasná ejakulace

Zvyšte důvěru pomocí OTC a Rx léčby pro předčasnou ejakulaci.

Zjistěte více

ED léčba

Erekční kroužky mohou být užitečné pro muže, kteří trpí erektilní dysfunkcí - mohou pomoci průtoku krve zůstat tam, kde by to mělo být v daném okamžiku, a nerozptýlit se zpět do těla.

můžeš udělat puchýř s horečkou

Stimulace klitorisu

Některé erekční kroužky obsahují vibrující, vroubkované nebo vyvýšené prvky určené ke stimulaci klitorisu partnerky. Mnoho vibračních erekčních kroužků má prodloužení, které sedí na spodní části penisu a je umístěno pro kontakt s klitorisem. Některé erekční kroužky mohou mít prodloužení umístěné směrem k řiti nositele, které slouží jako stimulátor jeho perinea. Erekční kroužky, které vibrují, mohou mít baterie; jsou často dobíjecí.

Vyfukování a ruční práce

Nosit erekční kroužek může zvýšit pocit, že dostanete úder nebo ruční práci. A pokud během foukání nebo ručních prací zjemníte, může vám nošení erekčního kroužku pomoci naučit se těšit se ze zážitku.

Anální penetrace

Protože řiť je těsný prstenec tkáně, anální penetrace může vyžadovat pevnější erekci než vaginální sex. Pomůže-li vám zachovat tvrdší erekci, erekční kroužek to může usnadnit, zejména pokud jste ze zkušenosti trochu nervózní (což je zcela normální). Pokud jste mužem, který je análně proniknut, může být pro vás příjemnější mít na sobě erekční kroužek, který udrží vaši erekci.

S jinými sexuálními hračkami

Erotické kroužky lze použít spolu s dalšími sexuálními hračkami, včetně vibrátoru, kuličkového vibrátoru, análního kolíku, dilda nebo BDSM, pro vylepšení sexu nebo masturbace. Kohoutek může zlepšit pocity nebo vám pomůže realizovat fantazii, která vede k lepšímu sexu nebo příjemnější ejakulaci, ať už jste sami nebo s partnerem.

Bezpečnost erekčního kroužku

Erekční kroužek není rádiobudík - nechcete přeskakovat pokyny. Pro bezpečné použití erekčního kroužku:

 • Nenoste erekční kroužek déle než 20 minut a při jeho nošení nespíte. To může vést k nebezpečným podmínkám, jako je priapismus, erekce, která neklesne. To může mít za následek trvalé poškození penisu.
 • Pokud cítíte bolest nebo modré kuličky, sundejte prsten co nejdříve.
 • Pokud se erekční kroužek zasekne - mimořádně vzácná událost, ale stane se - použijte dostatek lubrikantu a zkuste ustoupit z prstence postupně a postupně odstraňujte jedno varle. Pokud používáte silikonový prsten, může skákání v teplé sprše způsobit, že prsten změkne a roztáhne se, což usnadní jeho vyjmutí.
 • Pokud nemůžete odstranit erekční kroužek, nepokoušejte se jej sám uříznout. Vydejte se na pohotovost co nejdříve. A nenechte se zahanbit - lékaři ER viděli všechno. (Možná ten samý večer.)
 • Nejlepším řešením pro zaseknutý erekční kroužek je prevence - použijte výše uvedené tipy, abyste se před nákupem změřili a určili správnou velikost, nebo začněte s nastavitelným kroužkem.