Jaké jsou nejlepší sexuální pozice pro malý penis?

Jaké jsou nejlepší sexuální pozice pro malý penis?

Zřeknutí se odpovědnosti

Máte-li jakékoli zdravotní dotazy nebo obavy, obraťte se na svého poskytovatele zdravotní péče. Články o příručce pro zdraví jsou podepřeny recenzovaným výzkumem a informacemi získanými od lékařských společností a vládních agentur. Nejsou však náhradou za odbornou lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.

Záleží na velikosti?

Do roku 2006 Studie Americké psychologické asociace (APA) položil mužům a ženám jednoduchou otázku týkající se jejich sexuálního života: Záleží na velikosti? Zjistili, že (Lever, 2006):

 • 55% mužů se cítilo spokojeno s velikostí svého penisu
 • 85% žen bylo spokojeno s penisem svého partnera

Další studie z Archivu sexuálního chování zjistila, že muži, kteří byli spokojeni se svým penisem, byli pravděpodobněji budou sexuálně aktivní (Gaither, 2016). Klíčem k lepšímu sexu je sebevědomí a technika (jak uvidíte níže).

Životně důležité orgány

 • Bez ohledu na to, jak se měříte, je důležité si uvědomit, že existuje mnoho dalších faktorů, které přispívají k dobrému sexu, než jen velikost penisu.
 • Klíčem k lepšímu sexu je sebevědomí a technika.
 • Nejlepší sexuální pozice jsou nakonec ty, které jsou pro vás i vašeho partnera / partnerky nejlepší.

Průměrná velikost penisu

Průměrný velikost vztyčeného penisu je 5,17 palce dlouhý (Veale, 2015). Ale bez ohledu na to, jak se měříte, je důležité si uvědomit, že existuje mnoho dalších faktorů, které přispívají k dobrému sexu, než jen velikost penisu.

5 nejlepších sexuálních pozic pro muže s malým penisem

Pokud chcete dosáhnout větší penetrace s menším penisem, je to všechno o použití těchto pěti sexuálních pozic pro hlubší penetraci. Je pravda, že níže uvedená doporučení jsou subjektivní a týkají se pouze heterosexuálního sexu. Nejlepší sexuální pozice jsou nakonec ty, které jsou pro vás i vašeho partnera / partnerky nejlepší.

reklama

Získejte 15 $ z první objednávky léčby ED

Skutečný zdravotnický pracovník s licencí USA zkontroluje vaše informace a do 24 hodin vás kontaktuje.

Zjistit více
 1. Doggy Style se zakřivenými zády: Přijímající partner může upustit hlavu a hruď na postel nebo podlahu, zatímco zvedne zadek ve vzduchu, aby maximalizoval průnik. Abyste dosáhli nejlepších výsledků, vyhněte se zaoblené pozici kočky
 2. Boční sedlo: Tato poloha zvyšuje kontakt s vaginální stěnou a stále nepolapitelným bodem G.
 3. Řidič hromady: Je to akrobatická poloha (váš partner je na zádech s nohama nahoře a roztaženým), ale tato poloha umožňuje hlubší průnik a lepší pohyb kyčle
 4. Použijte své prsty: Stimulace klitorisu je nezbytná pro ženský orgasmus. Používejte ruce před a během penetrace v pozicích, jako je misionář nebo cowgirl.
 5. Reverse Cowgirl (s polštářem): Lidi, podepřete boky polštářem, abyste našli ten dokonalý úhel (budete vědět, až ho najdete)

Nezapomeňte také, že anální sex je možné, pokud máte vy a váš partner zájem.

Jak mít lepší sex s penisem jakékoli velikosti

Sex nemusí nutně souviset s velikostí vašeho penisu, protože penetrace není vždy tím nejspolehlivějším způsobem, jak může váš partner dosáhnout orgasmu. Během heterosexuálního sexu je klitorální stimulace (která nemá nic společného s velikostí penisu) zdaleka nejspolehlivější způsob, jak přivést ženu k orgasmu.

Promluvte si s partnerem o tom, co chce, a reagujte na to, jak dosáhne orgasmu. A pamatujte, že techniky a vzorce, které vedou ženy (a muže) k orgasmu, se mohou časem změnit. Její lajky a sexuální touhy se mohou lišit v závislosti na její náladě, denní době nebo dokonce v různých částech jejího menstruačního cyklu. Hormony hrají v sexuální funkci obrovskou roli. Jen proto, že něco, co jste v minulosti dali svému partnerovi orgasmus, ještě neznamená, že to pokaždé chtějí.

Tak… dělá na velikosti záleží?

Pamatujte, že je v pořádku chtít udělat partnerovi radost tím, že vyzkoušíte různé pozice, které zvyšují penetraci, ale nesnažte se problémem s nedostatečnou penetrací soustředit. To není. Sex je o spojení a stimulaci klitorisu (u žen) víc než o tom, jak hluboko můžete jít. Používejte pozice, které vylepšují to, co máte, o komunikaci o tom, co oba chcete v ložnici, a v posteli vám bude okamžitě lépe.

Reference

 1. Gaither, T. W., Allen, I. E., Osterberg, E. C., Alwal, A., Harris, C. R., & Breyer, B. N. (2016). Charakterizace nespokojenosti pohlavních orgánů v národním vzorku mužů z USA. Archives of Sexual Behavior, 46 (7), 2123–2130. doi: 10,1007 / s10508-016-0853-9 https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27623623/
 2. Lever, J., Frederick, D. A., & Peplau, L. A. (2006). Záleží na velikosti? Pánské a dámské pohledy na velikost penisu po celou dobu jejich životnosti. Psychologie mužů a mužskosti, 7 (3), 129–143. doi: 10.1037 / 1524-9220.7.3.129 https://psycnet.apa.org/record/2006-09081-001
 3. Veale, D., Miles, S., Bramley, S., Muir, G., & Hodsoll, J. (2015). Jsem normální? Systematický přehled a konstrukce nomogramů pro ochablou a vztyčenou délku a obvod penisu až u 15 521 mužů. BJU International, 115 (6), 978–986. doi: 10.1111 / bju.13010 https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25487360/
Vidět víc