Metformin pro hubnutí: opravdu to funguje?

Metformin, lék na předpis schválený pro léčbu cukrovky, může být předepsán mimo označení pro regulaci hmotnosti. Zjistěte více. Čtěte VíceOčista jater: bezpečný způsob hubnutí?

Možná jste viděli tvrzení, že čištění jater zvyšuje váš metabolismus, takže můžete rychle zhubnout a načerpat energii. Zjistěte více. Čtěte VíceKeto chřipka: co očekávat od keto diety

Keto chřipka je skupina příznaků podobných chřipce, které se u některých lidí objeví do týdne od zahájení ketogenní stravy. Zjistit více. Čtěte VíceCo je to endomorfní strava? Kdo je endomorf?

Endomorfy jsou citlivější na spotřebu kalorií. Mohou snadno přibírat na váze a mají tendenci ukládat tuk. Zjistěte více. Čtěte VíceMasožravá strava: hubnutí nebo nezdravý výstřelek?

Stoupenci masožravých diet tvrdí, že mají zdravotní přínosy, jako je hubnutí, zlepšení zdraví trávicího ústrojí a snížení rizika srdečních onemocnění. Zjistit více. Čtěte VíceMůže půst zpomalit nebo zastavit proces stárnutí?

Některé studie ukazují, že zvířata, která se rychle postí, žijí déle než ta, která neživí, ale o tom, jak půst působí na člověka, nevíme mnoho. Zjistit více. Čtěte Více

Jaký je rozdíl mezi operací žaludku a bypassem žaludku?

Žaludeční bypass vede k většímu úbytku hmotnosti než chirurgický zákrok na žaludečním rukávu, má však více potenciálních rizik. Zjistit více. Čtěte VíceAkupunktura pro hubnutí: funguje to?

Existují slušné důkazy, že akupunktura může pomoci s určitými problémy, ale co akupunktura pro hubnutí? Zjistit více. Čtěte Více