Dívka z webové kamery, která vydělá až 8 000 liber měsíčně, odhaluje ty nejpodivnější požadavky chlapců - a jedna ji přiměla sledovat Noel's House Party

Dívka z webové kamery, která vydělá až 8 000 liber měsíčně, odhaluje ty nejpodivnější požadavky chlapců - a jedna ji přiměla sledovat Noel's House Party

Dívka CAM odhalila nejbizarnější požadavky, které dostala od sázkařů - včetně toho, že byla požádána, aby sledovala Noel's House Party a seděla v rohu.

28letá Elysia Downings z Buxtonu v Derbyshire, která vydělá až 96 000 liber ročně, vystupuje od září a také dala tipy, jak okořenit svůj sexuální život v ložnici.

Kameramanka odhalila ty nejbizarnější požadavky, které dostala od sázkařů - včetně toho, že byla požádána, aby sledovala Noel's House Party a seděla v rohu.

Elysia Downings vydělává přibližně 250 liber za hodinu jako dívka z webové kamery

Elysia, která si za soukromou show účtuje 3,99 liber za minutu, odhalila nejpodivnější věc, o kterou byla požádána.

Vyprávěla, jak ji jeden muž s fetišem za 'splosování' - známý také jako Wet and Messy (WAM) - požádal, aby sledovala, jak se lidé na Noel's House Party usmívají.

Řekla: „Požadavky se velmi liší. Myslím, že nejpodivnější, co jsem dostal, bylo požádáno o sledování Noel’s House Party.

jak získat delší dic

'Chtěl by ty špinavé věci, ale nechtěl, abych se dostal do nepořádku - poslal mi jen odkaz a sledoval, jak to sleduji.'

Jiní nehledají čistě sexuální naplnění, protože mají větší zájem o „zážitek z přítelkyně“, nicméně Elysia se bude stále snažit, oblékat se do vznešeného spodního prádla a strávit 20 minut nasazením své oblíbené paruky.

PODMÍNKY

Maminka Elysia řekla: „Během svých představení nosím paruky, které mi pomáhají udržovat alter-ego a více se zapojit do postavy.“

Vystupuje devět měsíců a řekla, že odmítla jen hrstku žádostí - například jeden klient se zeptal, jestli by ji mohl sledovat při zavádění tamponu.

Prozradila také, co si myslí, že přítelkyně tajně chtějí, aby jejich muži dělali v ložnici - jako výprask.

Elysia řekla: 'Myslím, že lidé by měli být v ložnici otevřenější a aby ženy zkoušely nové věci.

Myslím, že lidé musí být v ložnici otevřenější a aby ženy zkoušely nové věci. '

Elysia Downings

'Myslím, že když jsi ve vztahu s někým, dostaneš se trochu do rozepře a děláš stejné věci.

jak velké může být vaše péro

'Myslím, že věci jako BDSM mohou být docela příjemné, ale pro některé lidi je také docela děsivé, protože lidé nevidí bolest a sex jako příjemnou věc.

'Měli byste vyzkoušet lehký výprask a zjistit, jestli je to vaše věc - také hračky.' Muži však často vidí hračky jako hrozbu.

„Pokud jste ochotni to zkusit, možná zjistíte, že je to pro oba příjemný zážitek.

Elysia uvedla, že tato práce udělala zázraky s důvěrou v její tělo, zejména od doby, kdy měla dítě, a nyní se cítí „svobodná a osvobozená“.

jaké léky na úzkost způsobují hubnutí

Její malý chlapec ví, že jeho matka „prodává spodní prádlo“, a zdá se mu to vtipné - ale Elysia se obává, že by mohl být šikanován, když zjistí, k čemu ještě přistupuje.

'Moje máma byla lesba a já za to dostal hodně klacku,' řekla.

Jediná věc, kterou mohu udělat, je vychovat ho, aby se nestaral o to, co si lidé myslí, a na tom nezáleží. '

Maminka Elysia řekla: „Během svých představení nosím paruky, které mi pomáhají udržovat alter-ego a více se zapojit do postavy.“

Elysina rodina a otec jejího šestiletého syna podporují její kariérní volby, protože vidí, že je šťastná

Nový dokument BBC Three odhaluje život ve světě hvězd webových kamer pro dospělé