Tři kluci si uvědomili, že sestřelili 85 Jaegerbombs během „zkrocení“ noci, když hospoda zahanbila jejich účtenku za bar 519 liber na Facebooku

TŘI chlapci si po „docela krotké“ noci vydělali barovou směnku ve výši 519 GBP poté, co sestřelili 85 Jaegerbombs.
Pětatřicetiletý Andy Caine a jeho dva kamarádi také potopili sedm půllitrů, čtyři giny, tři sambuky, tři sklenky vína, šest absintů a dvojitou tequilu na procházení hospody v Harrogate ve West Yorks.

Andy Caine, 35 let, a jeho dva kamarádi opustili Tlustého jezevce poté, co vypil celý hospodský jägermeisterUtratili 519,75 GBP, než se vydali dál

Poté, co si chlast v The Fat Badger vydělali 519,75 GBP na chlast, se trio přesunulo do DALŠÍ hospody - protože dokončili celý Jägermeister v budově.

Andy z Harewoodu, West Yorks, tvrdí, že neměl tušení, kolik utratili, dokud neuvidí mamutí potvrzení na Facebooku - a říká, že druhý den ráno neměl ani kocovinu.

co dělá nadržená koza tráva?

Řekl: „Jägerbombs se mi opravdu líbí. Té noci jsem byl šťastný jako Larry.

'Byl jsem na řadě, abych šel do baru - nevím, kolik to muselo být hodin, abych byl k vám upřímný, docela brzy, ale jen jsem si řekl, oh, dostanu nějaké Jägerbomby.'

Nejsem amatér, tohle je opravdu krotké

Andy Caine

'Pak jsme si opravdu zvykli.' To bylo všechno. Myslím, že jsem vzal lví podíl na Jägerbombs.

jak můžete nechat svůj penus růst

„Koupili jsme tři najednou. Myslím, že jsem se v jednu chvíli vrátil ke stolu a nějaké jsme nahromadili, takže jsem jich pár sestřelil jako trochu výzvu.

'Myslím, že jsem byl obecně nazýván vůdcem prstenu.' Jsem docela vysoký gentleman - všichni jsme docela dobře stavění kluci - takže na to, abychom nás opravdu položili, je potřeba docela dost alkoholu.

'Nejsem amatér, tohle je opravdu krotké.'

jak zlepšit svůj penis

TRIO DRANK BAR SUCHÝ

„Opravdu jsme neměli ponětí, kolik jsme toho vypili, dokud jsme to neviděli na Facebooku.

'Než jsme začali pít celý den, dali jsme si dva panáky absintu.' Morálka příběhu je nezačínat den pitím absintu, nebo nakonec utratíte 500 liber. To je ale zatracená hlava.

'Bůh ví, kolik jsme utratili i v ostatních barech.' Nebudu kontrolovat svou kreditní kartu, řekněme to tak. '

Manažer Fat Badger Chris Clarke, 48 let, tvrdí, že trojice potopila samotné Jägerbomby - a zastavila se, až když v hospodě došel Jägermeister.

Až příště přijdou, budeme jim muset dát zdarma Jägerbombs. Ne 85, ale určitě jim dáme zdarma.

Chris ClarkeVedoucí hospody

Chris, který je manažerem osm let, řekl: „Pokud vím, vypili všech 85 ran sami. Pravděpodobně jich bylo několik, kteří šli k jiným lidem, ale v zásadě ano, pili je sami.

„Byl jsem tam tu noc, kdy se to stalo. Legrační bylo, že by udělali 100. Přišli a objednali si dalších 15, ale ve skutečnosti jsme byli mimo Jägermeister.

'Byli to tři opravdu milí kluci.' Na konci měli pravdu jako déšť. Byli naprosto v pohodě. Nikoho jsme neudělali špatně nebo něco podobného.

'Byli to tři velmi zkušení chlapi, kteří věděli, co dělají.'

'Až příště přijdou, budeme jim muset dát zdarma Jägerbombs.' Ne 85, ale určitě jim dáme zdarma. '

je rozdíl mezi levothyroxinem a levothyroxinem sodným

Manažer Tlustého jezevce slíbil, že jim příště dá tři kola

Andy tvrdí, že druhý den neměl ani kocovinu

Procházení mamutí hospody bylo podle standardů skupiny „docela krotké“