Bude videohra Peaky Blinders a zní to neuvěřitelně

Bude videohra Peaky Blinders a zní to neuvěřitelně

FANS of Peaky Blinders jsou na památku s plány na vydání nové hry založené na televizním hitovém dramatu příští rok.

Bylo oznámeno, že vývojáři, Endemol, připravují šanci pro hráče převzít kontrolu nad Tommy Shelby a jeho kriminálním impériem.

Příští rok bude vydána nová hra Peaky Blinders

jak si nechám předepsat viagru

Pokud bude stejně úspěšná jako show BBC, pak nová hra určitě vyletí z pultů.

Oceněná britská kriminální dramatická série BAFTA se stala tak populární, že koncem tohoto roku má vyjít nová pátá série.

Ve spolupráci se společnostmi Curve Digital a FuturLab chce Endemol kousek akce a vyvíjí hru, která je popisována jako „narativní akční hra inspirovaná kritikou uznávaným epickým gangsterským dramatem“.

jak můžeš vědět, jestli budeš plešatý

Vyjde na PlayStation, Xbox a PC.

Anil Mistry, ředitel her a hazardních her společnosti Endemol, řekl: „V Curve a FuturLab máme skvělé partnery, kteří dodají špičkovou hru, kterou si mohou užít fanoušci této série i hráči.

`` Unikátní svět vytvořený sérií Peaky Blinders se tomuto stylu hraní neuvěřitelně dobře hodí a hráči se mohou těšit na autentický, originální a pohlcující herní zážitek. '

Generální ředitel Curve Digital Dominic Wheatley k tomu dodal: „Jsme nadšeni, že na tom můžeme pracovat se společností Endemol Shine Group.

„Peaky Blinders je na vrcholu mého seznamu oblíbených televizních pořadů a postavy a příběhy se nyní promění v interaktivní zážitek. Nemůžu se dočkat. '

prášky na depresi, které způsobují hubnutí

Hráči si budou moci vybrat svou oblíbenou postavu z úspěšného televizního dramatu