Děsivé klaunské tetování PŘIŽÍVÁ ŽIVOT, když člověk hýbe zádovými svaly

Děsivé klaunské tetování PŘIŽÍVÁ ŽIVOT, když člověk hýbe zádovými svaly

Děsivé tetování klauna ožívá, když muž rozhýbe zádové svaly.

Video ze strašidelných uměleckých děl se stalo virálním, protože bylo sdíleno na Facebooku, s více než 12 miliony zhlédnutí a 240 000 sdíleními.

může příliš mnoho vitaminu D způsobit bušení srdce

Strašidelný design ožívá, když Hendrik Schönenberg hýbe zádovými svaly

Tetovači Torsten Malm, Adrian Ciercoles, Moriel Seror a Kätlin Malm strávili dva dny popisováním krvavého designu na zádech svého klienta Hendrika Schönenberga.

Milovníci tetování byli ohromeni působivou prací, přičemž jeden uživatel sociálních médií komentoval fotografii „Úžasná práce, podivná jako peklo, když se pohybuje“.

Další osoba žertovala a řekla: „Toto je nejstrašnější tetování, jaké jsem kdy viděl. Už nikdy nebudu spát s vypnutými světly. '

„HROZNĚ JAKO PEKLO“

Tým, který pracuje v mnichovském tetovacím salonu Mori Occultum, strávil deset hodin přípravou designu před zahájením procesu barvení.

Znepokojivé tetování přitahovalo srovnání s nechvalně známým padouchem Jokerem, kterého proslavil Heath Ledger ve filmu Temný rytíř z roku 2008.

Adrian Ciercoles ze Španělska řekl: „Design jsme připravili jeden den a dva dny tetovali. Každý den byl dlouhý asi deset hodin.

'Celkově bylo téměř 30 hodin práce věnováno čtyřmi umělci současně, aby bylo toto tetování co nejúžasnější.'

Kätlin Malm z Estonska řekl: „Lidé jsou hlavně zmatení z toho, že si skutečně můžete nechat udělat takové tetování.

`` Mnoho lidí z toho bylo také vyděšeno a znechuceno - ale přesně takovou reakci byste očekávali od strašidelného klaunského tetování. Řeklo nám to, že jsme svou práci odvedli.

„Myslím, že nás potěšilo, že jsi nedokázal říct, kterou část vytvořil jaký umělec. Vypadá to jako kompletní kus od jednoho umělce. '

Uživatelé sociálních médií byli znepokojeni příšerným tetováním

Čtyři umělci současně dva dny naparkovali Hendrika Schönenberga

Dokončení tetování trvalo čtyřem umělcům dva dny

infikovaný vlasový folikul na ošetření penisubanneradss-2