Sexuální pracovnice sdílejí ty nejpodivnější požadavky, které dostávají od svých náhodných klientů

PROSTITUTES odhalili některé z nejbizarnějších požadavků, které dostávají od britských mužů - od podivně nesexi až po extrémně znepokojující.
Přiznání přicházejí po a průzkum našel sex s bývalým, sexuální scény v televizi nebo online a sex se slavnou osobou byly první tři britské fantazie.

Pětadvacetiletá sexuální pracovnice jménem Mandy řekla, že dostává spoustu žádostí, aby předstírala, že je klientovým příbuzným (fotografie z fotobanky)Jedna sexuální pracovnice z Cambridge, která si říká Jessy, říká, že spousta mužů nechce sex vůbec, ale chce si jen promluvit.

Řekla Cambridge News : „Chtějí jen ženskou společnost, kde mohou svobodně mluvit, aniž by byli souzeni nebo odsouzeni za své myšlenky“.

Ale pak jsou tu šílené fantazie, o které je požádána, aby je přivedla k životu.

Neobvyklé žádosti

Jessy, 29 let, řekl: `` Nejnovější, který mi napadne, je muž, který chtěl, abych se zastavil v autě vedle jeho dodávky, pak vystoupil a jen ho prudce kopl mezi nohy a odjel. '

Říká, že za potíže s touto prací dostala zaplaceno 80 liber.

A je tu také starší muž, který zaplatí obléknout Jessy do sexy outfitů a poté pomocí sexuální hračky na dálkové ovládání předstírá, že ji ovládá jako robot.

Přiměje ji k sexu „rohem stolu“ a požádá ji, aby udělala ještě podivnější věci zahrnující ponížení, které Jessy nebyla ochotna prozradit.

A v znepokojujícím trendu dodává, že některé věci, za které jí lidé platí, jsou extrémně zlověstné.

Dodává: 'O znásilňovací fantazie se nyní žádá častěji, a přestože to může být velmi nepříjemné, byla bych raději, kdyby se to hrálo jako fantazie.'

DIVNÉ TRENDY

Další sexuální pracovnice Mandy (25) říká, že jedna z nejpodivnějších žádostí, které dostává, je od klienta, který se rád obléká a je s ním zacházeno jako s dítětem.

Mandy říká, že také dostává typičtější žádosti o zlobivou školačku nebo přísnou učitelku, ale říká, že i ona zaznamenala rostoucí trend neočekávané rozmanitosti.

Řekla: 'Všiml jsem si, že více mužů chce fantazie o svých příbuzných nebo přátelích, což je docela neobvyklé, ale já to vidím trochu víc.'

Jeden z jejích klientů ji dokonce požádal, aby předstírala, že je sestrou nebo matkou jeho manželky, nebo že je blízkou přítelkyní jeho manželky.

Ale ona říká, že muži obecně chtějí věci, které jim jejich manželky nedají jako oblékání do spodního prádla nebo orální a anální sex.

Prostituce je ve Velké Británii legální, ale získávání lidí na veřejnosti, omezování procházení, kuplířství a vlastnictví nebo správa nevěstince jsou zločiny.

V novém videu Sex Islandu je „orgie golfový turnaj“, který vyhraje 60 prostitutek