Moji ženatí kamarádi spí s prostitutkami, ale roky riskantních záležitostí mě naučily, že nestojí za potíže

Moji ženatí kamarádi spí s prostitutkami, ale roky riskantních záležitostí mě naučily, že nestojí za potíže

Dvacet let jsem byl prohnilý cheat, jehož mouchy rozepínaly všechny řasy, které na mě byly odpalovány - jednou jsem si dokonce vzal dívku, kterou jsem potkal v bankomatu domů na sex, zatímco moje paní byla venku.

A i když možná nebudete v šoku, když zjistíte, že hvězdy milionáře Anglie jako Kyle Walker a Wayne Rooney byly přistiženy se spuštěnými kalhotami, co vás může překvapit, kolik obyčejných kluků dělá totéž.

Kyle Walker byl vyhozen modelkou přítelkyní Annie Kilner poté, co Twnews odhalila, že si dovolil s hvězdou reality show Laurou Brownovou

Hvězda Ex On The Beach, 30letá Laura, řekla, že ona a 28letý Walker si dovolili v jeho Bentley za 200 000 liber

Minulý týden Walker utrpěl ponížení, když jeho přítelkyně sundala prsten na sociálních sítích poté, co si dovolil s hvězdou reality.

Ve stejný den ho vyhodila, bývalý doprovodHelen Woodová se v televizi chlubila tím, jak jí a jejímu příteli zaplatili 1 000 liber za trojku s Waynem Rooneym.

Stejně jako oni jsem vždy považoval monogamii za obtížnou - jakkoli jsem miloval ženu, se kterou jsem, část mě se cítila jako krysa, která si kouše z vlastní nohy, aby se dostala z pasti.

Odhaduje se, že 60 procent britských mužů podvede v určitém okamžiku svého života a polovina to udělá více než jednou.

Ve věku 18 let jsem podváděl svou první pořádnou přítelkyni s někým, koho jsem potkal na večírku jen několik dní poté, co jsem se s ní dal dohromady.

Helen Woodová přejela po Coleen Rooney naživo na GMB a trvá na tom, že ji 'nezajímá', že ji Wayne podvádí

„MĚL SEX SE SVÝMI ŠEDOVÝMI DNY PO ZASEDÁNÍ SE SVOU ŽENOU“

Sex byl intenzivní a spontánní a v mé mysli se cítil špatně, ale v mém těle neodolatelný. Ironií je, že jsem lhal jen ženám, se kterými jsem byl. Ženy, se kterými jsem podváděl, vždy věděly, že jsem s někým.

Nikdy jsem si nesundal snubní prsten, ani jsem si nikdy nestěžoval na své partnery-ve skutečnosti jsem často mluvil o tom, jak moc je miluji. Možná to byla žárlivost, zášť nebo jen vědomí, že k tomu nebudou připojeny žádné struny, ale rozhodně se jim líbilo, že jsem ve vztahu.

Během několika dní po setkání s mojí dnes již bývalou manželkou mě jeden z mých šéfů v práci vzal domů. Šli jsme na večeři a ona věděla, že jsem se s někým začal vídat.

Když jsem se jí zeptal, jestli chce, abych se vrátil k jejím, řekla, že si to promyslí, když jsem šel na záchod. Když jsem se vrátil, platila účet a byla připravena jít.

Bývalá Kyle Walkerová ho o víkendu zahanbila tím, že po jeho nevěře veřejně sňal její prsten se závazky

Sluneční publicista Nirpal Dhaliwal prozrazuje, že i on má monogamii obtížnou

Moje žena byla překvapivě velmi shovívavá. Bylo mi 26, zatímco jí bylo přes 40, a ona dala mé špatné chování na nezralost a přílišné vzrušení.

Když jsem se s ní oženil, spal jsem s ženami, které jsem potkával na večírcích, i s těmi, které jsem potkal na cestách.

Po počátečním posílení ega jsem se vždy cítil provinile. Chvíli poté jsem už nikdy nemohl mít sex se svým partnerem. Vina mě často přiměla odstoupit od nich a to byl začátek konce.

`` DOMÁCÍ SE DÍVČATSKÝ DŮM PO SEZNAMU NA KASHOPINTU ''

Moje žena se se mnou nakonec rozvedla poté, co našla texty jedné ženě v New Yorku, se kterou jsem strávil pár týdnů v Indii. Šel jsem tam šest měsíců, abych se „našel“, ale většinou jsem našel jiné ženy.

Ale ani to mě nezastavilo. Jednou jsem konečně řekl ženě, kterou vidím, že ji miluji - a myslel jsem to tehdy vážně - abych se cestou domů zastavil na pokladně, kde jsem potkal někoho, kdo se vrátil přímo se mnou.

Když něco, moji kamarádi jsou horší. Přinejmenším jsem změnil své způsoby - i když mám podezření, že je to pravděpodobně proto, že ve věku 45 let se mi hladina testosteronu hroutí - zatímco mnoho mých ženatých přátel řádí stejně jako ponorky na víkendovém břehu ve Faliraki.

Nejsem překvapen - útulnost monogamie je stejně uklidňující, ale nevzrušující jako teplý pudink. Průzkum provedený minulý týden ukázal, že méně než polovina britských párů ve věku 16-44 let má sex alespoň jednou týdně a téměř třetina neměla sex za poslední měsíc.

můžete šířit hpv líbáním

„NENÍ TO PODVODNÉ, POKUD ZA TO PLATÍTE“

Nejsem bohatý ani nelojální, nejcharismatičtější muž v okolí, ale jsem si jistý ženami a svými přáteli, což ztěžuje věrnost.

Máme dobře vyvinutý radar pro čtení jemných signálů, které si ženy přejí: švih jejích vlasů, drzý úsměv a rozzlobený záblesk v očích. A když muž dokáže přečíst tato znamení, je to jako dát dítěti prázdný šek v cukrárně.

Když slyším jejich škádlení, vím, že všichni moji přátelé zápasí s věrností. Mnoho z nich spalo s prostitutkami a věřilo, že transakční povaha nějak udržuje věci čisté. Není to opravdu podvádění, slyšel jsem je říkat - jako by se nákup ženy nepočítal.

Tento přístup je z mnoha důvodů zmatený, říká mi můj ženatý přítel.

Civilizovaný ideál je mít milenku, která zná skóre, a paní, která zavírá oči.

Nirpalův ženatý přítel

Vysoký, pohledný a úspěšný obchodník, který žije v lesklém snu se svou krásnou manželkou ve velkém domě se čtyřmi dětmi, namítá jen proti plýtvání penězi, které je podle něj nejméně 100 liber za čas pro atraktivní ženu kterého můžete navštívit na pěkném místě, místo nějaké zkušenosti se zadním sedadlem s nějakým chudým závislým, který pracuje na obrubníku.

Místo toho trvá na tom, že civilizovaným ideálem je mít milenku, která zná skóre, a paní, která zavírá oči.

A jak zajistíte, aby manželka odvrátila zrak? Vydělávejte spoustu peněz, vysvětluje. Podívejte se na Wayna Rooneyho. Coleen si potrpí na cokoli, protože kdyby to nebylo pro něj, možná by se živila zadáváním dat a nakupováním v Primarku.

Walker, který sdílí tři děti s Annie, se nyní odstěhoval z rodinného sídla

Ve stejný den byl Walker vyhozen, bývalý doprovod Helen Wood byl v televizi a mluvil o jejím úletu s Waynem Rooneym

Zde bych měl říci, že moji odmítající přátelé a já nutně neodrážejí všechny muže, ale výzkum ukazuje chlapce, jejichž bloudění přátelé s větší pravděpodobností tak učiní sami. Jedna studie zjistila, že 77 procent podvodníků má přítele, který je nevěrný.

Ale i když máte dort a jíte ho, je plný problémů. Jakýkoli pták, který stojí za to mít na straně dostatečně dlouho, aby byl milenkou, přirozeně začne chtít víc, ruší můj podnikatelský přítel.

A pokud je opravdu horká, budete si myslet, že je chovatelka, zvlášť pokud je mladší než ta, kterou máte doma. Začnete mít šílené fantazie o novém začátku s novou rodinou.

Většina mužských podvodníků začíná hrát ve třiceti - desetiletí, kdy moje podvádění vyvrcholilo - ale riziko nevěry stoupá, dokud nedosáhnou 50. let, kdy muži mají krizi středního věku, dělejte si starosti, zda jsou stále atraktivní a chtějí zasít poslední jejich oves, dokud je stále mají.

Nikdy nenabádám své přátele, aby byli nevěrní. I když je obtížné to dokázat, cizoložství je stále uváděno jako důvod pro 14 procent rozvodů - jedna z hlavních příčin. Vzhledem k tomu, že 50 procent lidí, kteří se oddělí od svého partnera, toho bude litovat, nevěra je riziko, které nedoporučuji užívat.

Wayna Rooneyho a jeho manželku Coleen za ta léta otřásl skandál

může streptokoka projít pohlavním stykem

Helen odhalila, že Rooney měl s ní a další ženou trojku

Chytit se vždy byl hrozný zážitek, ať už moje žena četla mé texty milenci v New Yorku, nebo když přítelkyně četla moje e -maily, když jsem ji poprvé nechal na pokoji u sebe.

Pokaždé to vyústilo ve scénu z vánočního speciálu EastEnders: křičet na ulici nebo stát na chodníku se sousedy a dívat se, jak na mě moje šaty házejí z okna.

Nikdy jsem neměl rád podvádění. Jako narkoman, poté, co jsem dostal hit, se vždy objevila vina a nenávist. Cítil jsem se stydět za to, že jsem ublížil někomu, komu na mně záleží, že jsem lhář a že jsem tak slabý a v pokušení.

Chtěl bych si myslet, že nepodvádím, protože jsem hlouběji pečující člověk, ale domnívám se, že je to proto, že se nemohu obtěžovat potížemi.

Nirpal Dhaliwal

Ať už jsem měl ve vztahu jakékoli problémy, slzy a bolest v očích ženy, se kterou jsem byl, mě vždy zničily.

Moje žena, stejně jako moji další partneři, byla laskavá a velmi inteligentní žena, která si zasloužila mnohem lepší zacházení. Největší lítosti bylo na konci třicítky, když mě moje andělská přítelkyně přistihla, jak píšu SMS vdané ženě, kterou jsem tajně vídal. Její bolest a vzlykání pro mě byly nesnesitelné a byly zlomem: od té doby jsem nikoho nepodváděl.

Rád bych si myslel, že teď nepodvádím, protože jsem hlouběji pečující člověk, ale mám podezření, že je to proto, že se nemohu trápit s potížemi.

A protože sám zvažuji, že se stanu otcem, vždy říkám svým přátelům, aby se pokusili, aby to fungovalo se ženou, se kterou jsou, zvláště pokud jsou rodiči. Jakmile budete mít dítě se ženou, radím vám, bude navždy ve vašem životě, takže byste s ní mohli také pracovat.

Ale moji přátelé, kteří jsou tátové, říkají, že monogamie zabíjí jejich touhu po jejich partnerech. Průzkum provedený na webových stránkách Gransnet a Mumsnet zjistil, že 25 procent lidí ve věku 30 let je ve vztahu bez pohlaví, což představuje nárůst na 28 procent osob ve věku 40 let a 36 procent osob ve věku 50 let.

Když jsem na viagře, moje žena v podstatě šustí o živou, dýchající, vyfukovanou panenku.

Nirpalův přítel

Když se zeptám přítele, proč nepoužívá Viagru k posílení své touhy po své slečně, odpoví, že Viagra je vtip. Ve skutečnosti si myslím, že je to feministické spiknutí.

Více než milion pilulek byl prodán ve Velké Británii ještě předtím, než byla droga v loňském roce k dispozici na přepážce. Ale schopnost je snadno získat není zlepšení manželské spokojenosti.

Nejsnadnějším lékem pro muže v dlouhodobém vztahu trpícím problémy s erekcí je získat novou ženu, říká můj přítel.

Funguje mi to pokaždé. Důvod, proč muž nemůže získat dřevo, je ten, že už své ženě nefandí a řešením je Viagra. Dává muži těžkou práci, která je vykloubena z toho, co se děje v jeho srdci a hlavě, a drží ho uvnitř, předává svůj výplatní balíček a poskytuje sex ženě, do které už není. Abych byl spravedlivý, je to malá cena, kterou je třeba zaplatit ve srovnání s bolestí hlavy a chaosem při rozvodu.

Když se mnou moje žena sexuje, když jsem na Viagře, v podstatě šuká živou, dýchající, vyfukovanou panenku, říká další kamarád. Ale dává přednost tomu, aby mě nechal vyrazit do západu slunce s někým jiným, kdo bude určitě mladší a zdatnější.

Musím se přiznat, že jsem neshromáždil tu nejrozumnější dávku kamarádů - ale alespoň si nelámou hlavu.

Ale ženy by neměly být rychle souzeny, vzhledem k tomu, že 25–29 procent žen bude v určitém okamžiku nevěrných, i když z „emocionálnějších“ důvodů-často s někým, kdo bude jejich dalším partnerem-spíše než jen kvůli tajná úleva rychlovky s někým, koho potkali v noci.

I když jsem s aférami skončil, nemohu vinit své přátele, že je mají, vzhledem k tomu, že i monogamie podporovaná drogami je obtížná. Nikdy jsem nevydělal dost peněz na to, aby žena vypadala jinak, ani jsem nebyl dost chytrý, abych je utajil (neodstraňování zpráv je nováčkovská chyba!). Takže je asi lepší se jim vyhýbat.

Nirpal říká, že teď má záležitosti hotové