Milionář chce za skutečnou cenu 100 000 liber vytvořit na soukromém ostrově skutečnou bitevní královnu Fortnite

MILIONÁŘ plánuje uspořádat bitevní královnu ve stylu Fortnite na soukromém ostrově-kde poslední stojící muž vyhraje 100 000 liber.
V epické show každý s každým bude proti sobě postaveno sto lidí s airsoftovými BB zbraněmi a na dotek citlivou neprůstřelnou vestou.

Soutěžící se utkají v bitevním royale ve stylu Fortnite o svou šanci vyhrát 100 000 liberAnonymní milionář, který plánuje soutěž, se v současné době dívá na soukromé ostrovy, kde by akci pořádal

V plánu je, že soutěž poběží ve dvanáctihodinových štacích po dobu tří dnů na ostrově, kde soutěžící v noci stanují.

Veškeré kempingové vybavení a jídlo pro ně bude zajištěno po celý deathmatch ve stylu Hunger Games.

Neuvěřitelný battle royale je v současné době pouze ve fázi konceptu, protože milionář pozval hráče, aby se připojili ke smlouvě na pořádání akce.

Luxusní maloobchodník Hush Hush v současné době hledá společnost s rozsáhlými zkušenostmi s řízením událostí, aby jí udělil smlouvu na 45 000 liber.

může být genitální herpes přenášen orálně

Zakladatel Hush Hush Aaron Harpin napsal: „Battle Royale hry se za posledních několik let staly neuvěřitelně populární a náš zákazník je velkým fanouškem, který chce tuto hru co nejbezpečnějším způsobem proměnit ve skutečnost.

„Pokud je letošní mistrovství úspěšné, chce to udělat každoroční akci, která je velmi vzrušující!

`` Pokud jste fanouškem filmů a her postavených na posledním místě, bude to skvělá příležitost zažít zážitek jednou za život a vydělat značné množství peněz. '

Zprávy o battle royale přicházejí poté, co vyšlo najevo, že fotbalisté Premier League se léčí ze závislosti na Fortnite.

A televizní lékař Amir Khan dal předpis jedenáctiletému chlapci, který mu zakázal hrát videohru.

Maminka vypráví, jak byl syn závislého na Fortnite převezen do nemocnice poté, co se zhroutil s chronickou únavou