Muži odhalují své největší nedostatky od chlupatých bradavek a „továrních“ vagín až po křupavé řasy a dívky, které mluví o fotbale

Muži odhalují své největší nedostatky od chlupatých bradavek a „továrních“ vagín až po křupavé řasy a dívky, které mluví o fotbale

ŽENY mají tendenci věřit, že muži jsou vděční za to, že získají jakýkoli sex.

Ale jsem tu, abych vám řekl, že muži se docela snadno vypínají, a mám seznam tak dlouhý, jako moje ruka věcí, které zabíjejí mou vášeň - včetně chlupatých bradavek, dívek, které mluví o nožičkách a vagínách po porodu.

Nirpal říká, že ženy s chlupatými bradavkami, křupavými řasami a zájmem o fotbal ho vypínají

jak získat chuť na sex

Sluneční muž Nirpal odhalil největší obraty mužů, mezi něž patří manželství, ochlupení a špatný dech

Provedl jsem hloubkovou vědeckou studii- tím, že jsem požádal své kamarády v místní hospodě, aby sestavili seznam největších obratů, se kterými se setkáváme.

Pokud tedy vy, ženy, chcete, aby byl váš muž rád, věnujte zvýšenou pozornost následujícímu a dodržujte jej jako kodex dálnice.

'Raději bych měl sex s lízátko než se svou ženou'

Manželství je největší bzučení, pokud jde o touhu po sexu-tedy se svým partnerem.

Všichni moji přátelé přiznali, že po uvázání uzlu cítili havárii větší než Lehman Brothers.

Přitom všichni zažili výbuch v jejich přitažlivosti k jiným ženám - ať už jde o její přátele, celebrity, dámy z lízátek nebo kohokoli s úsměvem za pokladnou v Asdě.

Nirpal říká, že manželství je největší bzučení, pokud jde o touhu po sexu

Ostatní ženy se hned zdvojnásobily v kráse, řekl jeden kámoš. Vypadají jako svoboda, radost a potěšení-všechny ty věci, které obětujete, když obětujete svůj život, abyste udělali své ženě radost ... Začala vypadat jako dozorkyně ve vězení.

A přiznám se, že jsem měl úžasný sex, když jsem byl ženatý - jen ne s mojí paní.

Byl jsem chronicky nevěrný - zvyk, na který nejsem hrdý a tvrdě jsem na sobě pracoval - jak moje touha po mé ženě vyschla a můj zájem šel jinam.

Ženatý pět let a nyní rozvedený na 12 let, dívám se zpět na manželský život jako na útulný a sladký, ale asi tak sexy jako plyšová hračka; Chtěl jsem mít svůj dort a sníst ho - stejně jako spoustu dalších lidí.

Jeden přítel si váží své svobody natolik, že ho vypnou jen ženy, které mu vaří. Je to podvědomý způsob, jak nás zavřít do dvojice, říká. Ale nutí mě to cuknout. Je to tak domácí.

'Když ženy mluví o nožičkách, moje hladina testosteronu vyschne natolik, že začnu kojit'

Není nic méně sexy než žena, která se věnuje fotbalu, stěžuje si starý kamarád.

I když to někomu může znít divně, musím souhlasit. Když poslouchám ženy kecající o hráčích, taktikách a technice, moje hladina testosteronu vysychá do té míry, že začnu kojit.

Ženské fotbalové fanynky nikdy doopravdy neocenily, proč tuto hru vymysleli a milovali muži: jako prostředek k útěku před ženami.

Je to společný ekvivalent zahradního domku.

Spoustě mužů vadí způsob, jakým ženy kolonizují své sociální prostory-ať už jde o stadion nebo golfovou hůl-vzhledem k tomu, že nemáme zájem převzít ženské zábavy.

jak používat testosteron býčího žraloka

Ženské fotbalové fanynky prostě nechápou, že muži sledují sport, aby se jim vyhnuli

Můžete své holky nechat venku a setkávat se s mumiemi v kavárnách: chlapi je nechtějí.

Muži respektují potřebu žen být jeden s druhým, ale ženy k nám nemají takový vztah, což nás nutí cítit se v pasti a dusit - a bez nálady na sex.

„Přísahat a chovat se mužně“ obecně bylo pro každého překážkou, takže pokud chcete na muže zapůsobit, dámy, nechovejte se tak.

„Porod proměnil její vagínu v továrnu“

Nejen vyčerpávající stresující zátěž při výchově dětí odradí mnoho mužů od sexu: svědky porodu mohou zničit jeho libido.

Nikdy jsem se nevzpamatoval, říká dobrý kamarád. Bylo to jako scéna z filmu Vetřelec nebo Zachraňte vojína Ryana ... Bylo opravdu úžasné vidět, jak se rodí moje děti, ale nebyl jsem připraven na krev a krev.

Tehdy jsem si uvědomil, že vagina mé přítelkyně není hřiště - je to továrna.

Přítel řekl Nirpalovi: Tehdy jsem si uvědomil, že vagina mé přítelkyně není hřiště - je to továrna.

jak dlouho by měl muž vydržet v posteli

„Dívky s chlupatými bradavkami by měly trhat“

Před lety se mi zatajil dech, když si nádherná žena sundala podprsenku, jakmile jsme se dostali domů, jen aby ji bamboozly chlupaté bradavky na jejích jinak dokonalých prsou.

Nebyl jsem vypnutý, jen mě to překvapilo, ale všimla si mého váhání a přísně mi řekla: Mám chlupaté vlasy, s tím se budeš muset vypořádat.

Mít vystřižené vlasy a přikázáno, abych s nimi pokračoval, jako bych byl najat na noc, bylo příliš. Můj nedostatek nadšení během předehry byl evidentní a skončili jsme hraním videoher.

Kdyby si vytrhla prsa nebo předstírala, že tam není chmýří, pravděpodobně bychom teď byli spolu - byla tak sexy - ale žena, která je chlupatá a tyranská, byla víc, než jsem dokázal zvládnout.

'Vystřihnout vlasy a přikázat jim, aby s nimi pokračovaly, způsobilo trochu problém'

Dvacetičlenný chum vypráví, jak byl otřesen pohledem na „keř velikosti amazonské džungle“, žertoval: běhalo jí to po stranách nohou a připojovalo se jako vír vlasů na pupku. Nebyl jsem na to mentálně připraven.

Můj přítel sněhové vločky nebyl ochoten odvážit se samotným temným lesem, „vymyslel si napůl upečenou výmluvu a odešel“

Ale ti starší z nás by v obou případech šťastně měli sex: Co vás vyděsí ve dvaceti, začne být výstřední, když vám bude 40, řekl jeden.

Dýchalo se mi, když si nádherná žena sundala podprsenku, jakmile jsme se dostali domů, jen aby ji bamboozly chlupaté bradavky na jejích jinak dokonalých prsou '

'Nemám rád, když mi někdo říká, že mám malé d ***'

Je zvláštní, že když mu někdo řekne, že je tlustý nebo poddaný, nemá náladu na lásku.

Moje bývalá by kritizovala moji váhu nebo by mi řekla, že mám malé d ***, když byla naštvaná, tak jsem s ní přestal spát a zasténal kamarád.

Když si po několika týdnech stěžovala, zeptal jsem se jí, proč si myslí, že už je dost velká.

kam jde erekční kroužek

'Křupavé řasy jsou ne'

Špatně nanesený make-up je na seznamu vypnutých stránek-„když vypadá jako klaun“ nebo „má krusty na řasách“-stejně jako zápach z úst.

Téměř všichni jsme byli spokojeni s většinou tělesných pachů-nohy, podpaží, celkový pot a vagíny byly v pořádku-ale škaredý dech byl univerzální ne-ne a překvapivě běžný jev.

Dalším typickým vypínáním bylo používání zubů při orálním sexu.

Dole je to opravdu citlivé, reptal můj kamarád. Nepotřebuji to ohlodat jako psí kost.