Úžasná ztráta hmotnosti člověka způsobila, že ztratil 3 kameny a získal šest balíčků za 7 měsíců tím, že se zbavil snídaně (a trochu cvičil)

Úžasná ztráta hmotnosti člověka způsobila, že ztratil 3 kameny a získal šest balíčků za 7 měsíců tím, že se zbavil snídaně (a trochu cvičil)

ČLOVĚK odhalil tajemství shození tří kamenů a získání šesti balíčků - vynecháním snídaně a snězením celého svého kalorického příjmu za osm hodin.

Nevýhodou však je, že se musí dalších 16 hodin dne postit a dodržovat přísnou cvičební rutinu.

Sustenai prozradil, jak zvládl skartovat váhu a hromadu svalu

může žena vzít mužskou viagru

43letý muž, který se na Imguru jmenoval „Sustenai“, prozradil, že začal hubnout, aby se vyrovnal se zprávou, že jeho manželka čelí boji s rakovinou.

Sustenai dále dodal, že jeho váha po celý život kolísala kvůli jeho lásce k harampádí a rychlému občerstvení.

Loni v dubnu naklonil váhu na 17 kamenů dříve a nyní klesl na 13 a půl kamene do listopadu.

Napsal: „Pořád chodím nahoru a dolů hlavně díky své lásce k harampádí a rychlému občerstvení, ale také lásce ke zdravému jídlu a mé touze zbavit se svého nerdského/geekovského těla, se kterým jsem vyrůstal.

Třiačtyřicetiletý hráč ztratil tři kameny dodržováním přísného tréninkového programu

Matka dvou dětí Lorna předvádí neuvěřitelné hubnutí ze tří kamenů vyřazením cukru

'Níže jsou věci, které jsem se naučil za poslední čtvrtstoletí, a co jsem tentokrát udělal, abych shodil váhu.'

Nejprve radí najít výživový plán, který by byl realistický.

Sustenai řekl: „Pracuji na noční směny, takže přepnutí plánu spánku může být někdy obtížné s plánem IF, ale dokázal jsem to zajistit.

kolik sildenafilu mohu užívat

'V současné době končím s jídlem asi ve 2:30 a první trénink (proteinový koktejl s MCT olejem a vlákninou) mám mezi 19 a 20 hodinou, po tréninku.

„Sečteno a podtrženo, základem je, že jde o to, jíst méně kalorií, než kolik máte kalorií na údržbu, a sledovat makra, abyste si udrželi dobrou rovnováhu.

'Tentokrát jsem se jen řídil rozumným výživovým plánem, který vyřadil špatné jídlo, ale také jsem se řídil plánem přerušovaného půstu (IF), kde jím své denní kalorie v 8hodinovém okně, zatímco půst pro ostatní 16.'

Doporučuje také najít vhodný cvičební program, který zahrnuje silový trénink.

Sustenai dodal, že je důležité bojovat s chutěmi hladu pitím vody, ale je přesvědčen, že je přijatelné se jednou za čas léčit.

„Nepodvádějte se tím, že se nebudete léčit. Myslím si, že je chybou úplně vynechat jídla, která vás baví.

doporučené množství sodíku denně

'To je hlavní důvod, proč mi keto (jíst hodně' dobrého 'tuku a bez sacharidů) nefungovalo. Dejte si dezert, který milujete, jednou týdně nebo si dejte pizzu, po které jste toužili, když se vám vejde do kalorií. Pokud to neuděláte, je větší pravděpodobnost, že zcela spadnete z vozu.

„Nežijte podle měřítka. Použijte to, abyste věděli, jestli váš plán funguje, ale řekl bych, že ne více než jednou týdně. Nezáleží ani na tom, co říká, pokud jste spokojeni s tím, jak vypadáte/cítíte. '

Razor Ruddock odhalí, že během rozhovoru s manželkou Leah dnes ráno přibral na váze