Mužova ztráta hmotnosti 6 kamenů na dietě jeskynního muže, aby se „připravila na apokalypsu“, ho promění v plivnutí Jakea Gyllenhaala

Mužova ztráta hmotnosti 6 kamenů na dietě jeskynního muže, aby se „připravila na apokalypsu“, ho promění v plivnutí Jakea Gyllenhaala

Přípravce DOOMSDAY rozdrtil téměř šest kamenů, protože nebyl fit - a nyní vypadá jako plivanec Jakea Gyllenhaala.

45letý Chris Parry z Nottinghamu se připravoval na konec světa, když přišel na to, že potřebuje zhubnout.

Doomsdayský „prepper“ shodil téměř šest kamenů, protože si myslel, že mít správný „výstroj je neplatné“, pokud není fit

A poté, co shodil veškerou váhu, vypadá pozoruhodně jako hollywoodský A-lister Jake Gyllenhaal

Ale poté, co skartoval kůl, je nyní mrtvým vyzváněčem pro hollywoodský A-lister.

Chris se rozhodl zvolit keto dietu ve stylu jeskynního muže, která zahrnuje jíst hodně „dobrého“ tuku, omezit záchvaty hladu, omezit příjem sacharidů a jíst mírné množství bílkovin.

kolik mg soli v čajové lžičce

Z necelého půl roku přešel z 21 kamenů na téměř 15.

Ve facebookové skupině britských Prepperů a Survivalistů napsal: O Vánocích jsem dospěl k závěru, že příprava a znalosti a vybavení byly neplatné, pokud jste nebyli v kondici, abyste využili svých příprav.

přirozený způsob, jak získat velký penis

Vydal jsem se tedy na misi, abych se dostal do kondice v případě neúspěchu v přípravě nebo v případě potřeby ostré chyby.

Chris dodal: To byl úkol, který jsem si nikdy nemyslel, že je možný, protože mám sníženou činnost štítné žlázy a vždy jsem měl nadváhu.

O 5 měsíců později štěp a téměř 6 kamenů dolů, ve 45 letech se cítit fit a zdravější než já ve 25.

Došel k závěru: Nezapomeňte přidat své zdraví k vašim přípravám, pokud můžete.

Dříve jsme odhalili, že „soudci dne soudného dne“ se hrnou do podzemních bunkrů schopných odolat meteorickým úderům, plynovým útokům a výbuchům bomb - jak Putin varuje, Evropa by mohla být zaměřena hlavicemi.

Domy „tvrzené na jadernou energii“ se v USA staly tak populární, že se plánuje vybudování dalších komunit bunkrů v Německu, Jižní Koreji a Austrálii.

A co keto?

Keto je kulturisty a dietáři často vítáno jako nejlepší způsob, jak ztratit tělesný tuk a získat nebo udržet svalovou hmotu.

Ale ve skutečnosti nevyhrálo žádné kategorie a ve skutečnosti bylo spojeno s Atkinsem (což většina lidí považuje za nebezpečný plán) a Weight Watchers pro dietu na hubnutí nalačno.

jak zpomalit vypadávání vlasů

Keto funguje tak, že donutí tělo využívat k zásobování energií vlastní zásoby tuků.

Činí tak tím, že ho vyhladoví z externích zdrojů cukru - zejména ze sacharidů. Stále byste měli jíst hromadu zeleniny, abyste udrželi hladinu vlákniny a vitamínů, ale mnoho keto dietářů to nemusí dodržovat.

Problém je v tom, že je to opravdu restriktivní dieta a v poslední době bylo provedeno tolik výzkumů, které potvrdily, že sacharidy jsou životně důležité pro dobré zdraví, že se zdá být trochu neintuitivní a neudržitelné je vyřadit.

Když to řekneme, keto by mělo být skvělé pro každého, kdo je odolný vůči inzulínu a snaží se zhubnout, i když jedí zdravě a pravidelně cvičí.

hsv 2 genitální až orální přenos

Ženy s těžký PCOS mohou mít na krátkou dobu prospěch z keto, zatímco dostanou hladinu cukru v krvi zpět pod kontrolu.

Chris rozdrtil kila, aby se dostal do lepší kondice

Při keto dietě ztratil šest kamenů

Chris již dříve zveřejnil obrázky o tom, jaká byla jeho dieta

Svou nezdravou stravu nahradil dobrými tuky a omezenými sacharidy