Po autonehodě člověk shodí 176 liber a stane se šampionem v kulturistice

Poté, co málem přišel o život při smrtelné autonehodě, MAN shodil neuvěřitelných 176 liber, aby se stal šampionem v kulturistice.

Deanovi Koenigovi z Cabramatty v Austrálii bylo řečeno, že už nikdy nebude moci běžet, a jeho váha po havárii vzrostla na neuvěřitelných 341 liber.

Poté, co ho v roce 2010 srazilo auto, vážil Dean Koenig 341 liber

Nyní je šampionem v kulturistice poté, co ho ohromující obrat viděl, jak zhubl 176 liber

Bývalý voják Koenig jel jednoho dne v roce 2010 do práce ve sportovním klubu, když ho srazilo auto.

Lékaři mu po jedné operaci řekli, že jeho dny běhání mohou být u konce a v důsledku kolize nemusí být schopen zvedat závaží nad hlavu.

Řekl Koenig Mužské zdraví : „Trvalo operaci, rehabilitaci a hodně fyzického zotavení po nehodě.

'To vedlo k depresi a spoustě času stráveného doma jídlem, pitím a neschopností se moc hýbat.'

Řekl, že si neuvědomil, jak moc se jeho fyzické zdraví zhoršilo, dokud se jednoho dne nesklonil, aby si uvázal boty, a propukl v potu.

TEMNÉ DNY

Koenig dodal: „Byly to mentálně velmi temné dny, protože před nehodou jsem byl v přípravě na osobního trenéra.

'Rozhodl jsem se, že nebudu brát rady lékařů jako evangelium, a byl jsem rozhodnut udělat vše, co je v mých silách, abych jim dokázal, že se mýlí.'

Začal chůzí, pak běhal a nakonec si udělal rutinu s váhami.

A Koenig také vyhodil chipsy a hamburgery a všechna pohodlná jídla, která si po havárii začal dopřávat.

Nakonec shodil celých 176 liber na svou novou váhu 165 a začal pracovat jako osobní trenér.

Navzdory zatracující diagnóze o své schopnosti běžet pokračoval Koenig v půlmaratonu - něco přes 13 mil.

A do té doby nebyl spokojený se svým pokrokem, rozhodl se, že se přihlásí do soutěže v kulturistice.

V roce 2015 se zúčastnil kategorie do 80 kg na soutěži ANB Victoria Fitness Mania Body Building v Melbourne a skončil na třetím místě.

Získal také ceny za to, že je nejvíce inspirativní a má největší potenciál.

Koenig od té doby soutěžil v devíti soutěžích za dva roky a jednu vyhrál v roce 2017 v kategorii do 90 kg.

Koenig vstoupil do armády v 18, ale musel odejít po zranění kolena

Úplně proměnil své tělo pouhou chůzí, než začal budovat intenzivnější kardio a odporový trénink

Zbavil se také svých nezdravých jídelních návyků místo zdravějších bílkovin a zeleniny