Člověk vytváří „lidskou myčku aut“ pro lidi, kteří jsou příliš líní, aby se pořádně osprchovali

Člověk vytváří „lidskou myčku aut“ pro lidi, kteří jsou příliš líní, aby se pořádně osprchovali

KAŽDÝ, kdo miluje svou ranní sprchu, ale je vždy příliš unavený na to, aby dělal cokoli jiného než stál pod vodou, tady je pro vás perfektní vynález.

Dokončovací inženýr Matti Paaso vybudoval „lidskou myčku aut“ pro chlapce, kteří budou stejně hloubkově čistí jako jejich vozidla.

Byla vynalezena „lidská myčka aut“, která je ideální pro líného chlapa

Rotující kartáč se automaticky pohybuje, aby vyčistil tělo

Inovativní stroj, přezdívaný „Humanwash“, je vybaven rotační kartáčovou jednotkou, která drhne krk, ramena a záda stejnou rychlostí jako pár rukou.

Paaso z Helsinek doufá, že jeho jedinečný design může sloužit starším zraněným, ale funguje také perfektně pro ty, kteří si chtějí vychutnat sprchové pivo nebo si zdřímnout.

Řekl: „Trvalo mi více než tři roky a čtyři různé prototypy, než jsem to pochopil. Když jsem dělal svůj průzkum na YouTube, nic takového jsem nenašel.

`` Je vybaven dvěma motory, které ovládají rotující kartáč a vertikální pohyb kartáče. Má také tlačítko nouzového zastavení a automaticky se zastaví po 15 minutách.

Jeden z prototypů byl vyzkoušen v nemocnici po dobu jednoho měsíce a líbilo se jim to

Vynálezce Matti Paaso

'Navrhl jsem to pro lidi, kteří mají problémy s pohyblivostí nebo jsou zraněni nebo jsou starší a bojují se osprchovat.'

Vynález je uveden na webových stránkách Paaso s cenovkou 4 100 GBP, i když není jasné, zda je ještě možné jej zakoupit.

Je to dokonalé sprchové zařízení pro líné Brity, protože stačí stisknout nožní pedály nebo tlačítka instalovaná na boku stroje.

Paaso dodal: „Může to být velmi užitečný nástroj v nemocnici nebo pro poskytovatele péče, využívá pouze stejné množství prostoru jako běžná sprcha.

„Uživatel si může umýt celé tělo za dvě nebo tři minuty, ale protože jsou kartáče navrženy pro jemnou masáž, běžná doba mytí je asi deset minut.

'Jeden z prototypů byl vyzkoušen v nemocnici po dobu jednoho měsíce a líbilo se jim to.'

Unikátní design může také sloužit starším nebo zraněným

Válečky simulují hloubkové čištění myčky aut