Chlapec, kterému narostla hruď INWARDS, se po nesnesitelné operaci stal modelem Calvina Kleina, který mu na žebra přišrouboval kovovou tyč

Chlapec, kterému narostla hruď INWARDS, se po nesnesitelné operaci stal modelem Calvina Kleina, který mu na žebra přišrouboval kovovou tyč

LAD s hrudníkem „propadlým“ vydržel nesnesitelnou nápravnou operaci tím, že mu k žebrům přišrouboval kovovou tyč - jen aby šel a přistál jako model Calvin Klein.

David James Seed, 25, se v mládí obával letních prázdnin ze strachu, že se bude muset svléknout kvůli deformitě, která znamenala, že se mu hrudník zvětšil dovnitř.

David James Seed, který měl „propadlý“ hrudník, vydržel nesnesitelnou nápravnou operaci tím, že mu na žebra přišroubovali kovovou tyč

Po operaci je David nyní modelem Calvina Kleina a vypadá úplně roztrhaný

Po letech nepohodlí a rozpaků bylo Davidovi pouhých 12 let, když podstoupil vyčerpávající operaci, která měla napravit stav známý jako pectus excavatum.

David měl zakřivenou kovovou tyč umístěnou pod hrudní kostí a připevněnou po obou stranách hrudního koše drátem a kolíky, aby přinutil kosti vrátit se do správné polohy.

Tato kovová tyč tlačila na Davidova žebra a hrudník a nechávala chlapce v obrovské bolesti, která vypadala, jako by byla „rozdrcena pod těžkou váhou“.

Ale každý okamžik agónie pro Davida stál za to, protože chirurgický zákrok mu umožnil stát se sebevědomým mladým mužem, místo toho, aby byl příliš nejistý na to, aby si kvůli deformaci hrudníku kdy sundal tričko.

ÚPLNÝ MODEL

Nyní úspěšný model a módní blogger na plný úvazek, David nechal bar chirurgicky odstranit 15. května a statečně sdílel fotografie své transformace.

jak můžete získat viagru přes pult

Chce inspirovat ostatní, kteří trpí tímto onemocněním - které postihuje přibližně jedno z 1000 dětí a je čtyřikrát častější u chlapců než u dívek.

David, který nyní pracuje s lidmi jako Calvin Klein, Ted Baker a Alfred Dunhill, děkuje za svou kariéru „změně života“.

Když jsem začal dostávat všechny tyto modelingové práce, bylo to opravdu šílené, protože jsem věděl, že bych je nikdy nemohl dělat, kdybych neměl operaci

David James Seed

David, který žije v Manchesteru, řekl: V podstatě bych bez chirurgického zákroku neměl práci v módě.

Neuměl bych střílet polonahá a oblečení mi nesedělo tak, jako jim.

Když jsem začal dostávat všechny tyto modelingové práce, bylo to opravdu šílené, protože jsem věděl, že bych je nikdy nemohl dělat, kdybych tu operaci neměl.

Kromě své kariéry oceňuji také jednoduché věci, které mi chirurgie dala, jako je možnost jet na letní prázdniny a nemusím si dělat starosti s ukázáním hrudníku.

Bylo mi dovoleno stát se sebevědomým mladým mužem. Nikdy jsem se neobával, že bych si sundal tričko, nebo jsem si nebyl jistý s dívkami.

Poté, co David poprvé zaznamenal pokles v jeho hrudi ve věku 10 let, sledoval, jak se to během následujících dvou let prohlubovalo.

NÁPRAVNÁ OPERACE

Pectus excavatum nastává, když chrupavka v hrudním koši roste příliš rychle, takže žebra začnou růst dovnitř a způsobí pokles hrudní kosti.

A ragbyově šílený mladík se cítil „nepohodlně“, když na to začali poukazovat ostatní kluci a dělat si legraci.

Poté, co mu ve 12 letech diagnostikovali Davidovi rodiče Elizabeth (59) a Neil (61), tlačili na něj, aby měl opravnou operaci.

V roce 2006 získal opci v dětské nemocnici Alder Hey v Liverpoolu.

David dodal: Rosteš do deformace, takže kdybych nebyl na operaci, moje ramena by se pravděpodobně převalila dopředu, ale teď mohu hrdě stát se zády.

Nikdy jsem nebyl opravdu šikanován, byly to jen děti jako děti, ale neměl jsem rád, když na to poukazovali. Vím, že mi to bylo nepříjemné a velmi jsem si to uvědomoval.

Pamatuji si, že jsem se setkal s konzultantem a vysvětloval nám, co se stane a že to bude extrémně bolestivé a jen mě to vyděsilo. Krvácel jsem z nosu a málem jsem omdlel.

Až když jsem se chystal dostat anestetikum a sestra zmínila, že je to druhá nejbolestivější operace, kterou smějí udělat, začal jsem panikařit. '

NESNESITELNÁ BOLEST

Ale ta bolest stála za to, když se David probudil a poprvé uviděl svůj plochý hrudník.

Řekl: „Pak jsem se probudil a měl jsem plochý hrudník. Vidělo to hned, bylo to šílené. Byl jsem ohromen tím, že mám toto nové tělo. Z tak extrémního ponoření jsem přešel k dokonale ploché hrudi.

Bolest byla nesnesitelná. Měl jsem v těle tento cizí předmět a tlačil a vyvíjel veškerý tlak na mé kosti.

vedlejší účinky léků na erektilní dysfunkci

Bylo to jako mít na hrudi opravdu těžkou váhu, ale nemůžete ji zvednout. '

Žertoval, že bude modelem

V 15 nově sebevědomých David vykročil ke své matce v kalhotách Calvin Kleins, natáhl si prsní svaly a šest balíčků a ze žertu prohlásil, že jednoho dne bude modelem pro módního obra.

Ale teprve tehdy, když jeho rok pracoval jako asistent pedagoga v australském Sydney, když cizí osoba navrhla Davidovi, aby se věnoval modelingu, vzal tenkrát 19letý muž tuto myšlenku vážně.

Mladík byl podepsán okamžitě po návštěvě modelářské agentury a vzdal se místa na univerzitě.

Řekl: „Vždycky jsem měl šest balíčků a po operaci jsem byl schopen získat také kulatý hrudník. Asi v patnácti jsem začal cvičit doma.

Právě jsem dokončil jeden a měl jsem na sobě své Calviny. Šel jsem k mámě, motal jsem se a ohýbal se a řekl jsem jí, „jednoho dne budu pracovat pro Calvina Kleina“.

Právě jsem do toho spadl, ale bylo to úžasné. Cestoval jsem po celém světě. '

CO JE PECTUS EXCAVATUM?

Pectus excavatum (také známý jako nálevkovitý hrudník) je stav, při kterém je hrudní kost (hrudní kost) místo v úrovni žeber „propadlá“, takže střed hrudníku vypadá „propadlý“.

pomáhá očista tlustého střeva zhubnout

Pectus excavatum postihuje přibližně jedno z 1000 dětí a je čtyřikrát častější u chlapců než u dívek.

Nejsme si jisti, co způsobuje problémy s hrudním košem, ale zdá se, že je spojen s chrupavkou v přerůstání hrudního koše.

K potvrzení příčiny je zapotřebí dalšího výzkumu.

Jak se zdá, běží to v rodinách, může existovat genetická souvislost s problémy hrudního koše.

Pokud problémy s hrudním košem nezpůsobují žádné fyzické nebo psychické problémy, dítě nemusí potřebovat žádnou léčbu.

Pokud problémy s hrudním košem ovlivňují plicní funkce dítěte nebo způsobují vážné psychologické problémy, může být navržena operace k nápravě problému.

Tato operace se obvykle doporučuje, když problém hrudního koše dítěte ovlivňuje jeho dýchání nebo plicní funkce.

Může být také navrženo, pokud způsobuje vážné psychické problémy.

A David nyní chce ostatním ukázat s podmínkou, že to mohou překonat svými příspěvky na Instagramu.

Dodal: „Nejsem jen člověk s dokonale zaoblenou hrudí a šesti balíčky. Byla doba před tím a já jsem toho hodně prožil a opravdu tvrdě pracoval, abych se dostal tam, kde jsem.

Když jsem sdílel svůj první příspěvek, nemohl jsem uvěřit, kolik lidí mi poslalo zprávu, že mají stejnou deformaci a nikdy neslyšeli o operaci. '

David nechal minulý týden odstranit kovovou tyč, protože už není potřeba, aby se jeho hrudní koš a hrudní kost nepropadly dovnitř.

Navzdory několika popraskaným žebrům a pohmožděninám se David zotavuje dobře a nemůže se dočkat, až se vrátí do práce.

David řekl: Protože mě první operace tolik zasáhla, bylo děsivé jít do druhé operace.

Nedokážu si představit, jaké to musí být žít celý život s takovou hrudí.

Nedokážu uvažovat o tom, že mi bude 25, natož 35 nebo 45 a žít s hrudníkem, jako jsem měl já. Nedokážu to pochopit.

Vím jen, že bez operace bych dnes nebyl tam, kde jsem. Změnilo mi to život.

David měl zakřivenou kovovou tyč umístěnou pod hrudní kostí a připevněnou na obou stranách hrudního koše drátem a kolíky, aby přinutil kosti vrátit se do správné polohy

Kovová tyč byla odstraněna z Davidova hrudníku během 90minutové operace 15. května tohoto roku, protože již není zapotřebí, aby se jeho hrudní koš a hrudní kost nepotopily dovnitř

Operace mu umožnila stát se sebevědomým mladým mužem místo toho, kdo by byl příliš nejistý, aby si kdy mohl sundat tričko kvůli deformaci hrudníku

V 15 se sebevědomý chlapec procházel k jeho matce v Calvin Kleins, protahoval své prsní svaly a šest balíčků a žertem prohlašoval, že jednoho dne bude modelem pro módního obra

pomáhá masáž prostaty při zvětšené prostatě

Navzdory tomu, že David nevěděl nic o módě, než se dostal do modelingu, David si rychle prohlédl nejnovější styly a trendy a nyní vede svůj vlastní blog o módě na Instagramu

Davidovi byl tento stav diagnostikován, když mu bylo 12