Uvnitř londýnské kliniky, kde muži platí 7 tisíc liber za zvětšení penisu, aby mohli být lepší v pytli nebo vypadat dobře ve sprše

Uvnitř londýnské kliniky, kde muži platí 7 tisíc liber za zvětšení penisu, aby mohli být lepší v pytli nebo vypadat dobře ve sprše

PRO VĚTŠINU mužů myšlenka pustit někoho na penis skalpelem zní jako noční můra vyvolávající strach.

Ale na luxusní soukromé lékařské klinice na prestižní londýnské ulici Harley Street se stále větší počet lidí dobrovolně hlásí k děsivému zákroku - a za privilegium platí tisíce.

Giulio Garaffa během své kariéry provedl stovky komplexních operací penisu po celém světě - včetně rozšíření

Plyšová mezinárodní andrologická klinika na Harley Street v Londýně, jedna z několika, ve kterých pan Garaffa a jeho kolegové pracují po celém světě

Průměrné velikosti penisu z celého světa

Pokud se chystáte na zvětšení penisu, čekárna se trochu liší od vašich typických laviček A&E

Obchod vzkvétá pro italského andrologického chirurga Giulia Garaffu, 42 - jednoho z nejzkušenějších evropských konzultantů penisu.

A říká, že rozsah problémů, které vidí každý den, je ohromující.

Někteří kluci mají Peyronieho chorobu, kde se uvnitř penisu hromadí jizvová tkáň zvaná „plak“, která je při vztyčení ohnutá-v některých extrémních případech ji ohýbá do plného pravého úhlu.

NEMŮŽE UDĚLAT NAPROSTÝ PENIS

Jiní chtějí zavést protetická varlata a ne vždy nahradit chybějící.

Jednomu pacientovi byly do šourku vloženy dvě obrovské silikonové koule, aby si sedl vedle svých dvou existujících varlat, jen tak pro peklo.

Ale zatímco tým crack na Mezinárodní andrologie pan Garaffa říká, že existuje jedna věc, kterou medicína nedokáže - prodloužit vzpřímený penis.

Vysvětluje: „Typ postupu, který je třeba provést, je třeba přizpůsobit anatomii pacienta a také jeho očekávání.

'Musíte si uvědomit, že neexistuje žádný postup, který by ve skutečnosti zvětšil skutečnou délku penisu.'

Co procedury dělají, všechny z nich dělají, že se penis jeví déle tím, že jej přemístil ve vztahu ke strukturám kolem něj. '

Injekce pro zvětšení penisu vysvětlené lékaři na Moorgate Andrology v Londýně

Drtivá většina pacientů sem přichází, protože si nejsou jisti svou chabou velikostí penisu

Giulio Garaffa

Překvapivě to nejsou pánové s mikropenisami - menšími než 2,8 palce - nebo podprůměrnými členy, kteří přicházejí k panu Garaffovi.

Ačkoli se jeho pacienti liší velikostí, mnozí jsou pohodlně v průměru pro britské muže kolem 5 až 7 palců, když jsou vztyčení, nebo 3,75 palce, když jsou ochablí.

A důvody, proč chtít větší penis, často nemají nic společného se sexuální výkonností.

MALÝ PENIS ZPŮSOBIL ROZVOD

Důvody, proč to lidé chtějí dělat, mohou být různé: od tanečníka, který chce mít v kalhotách větší penis, až po osobu, která jde a navštěvuje gay saunu a chce vypadat dobře v ochablém stavu.

'Muži, kteří jdou do společné šatny nebo pisoárů.' Může to být cokoli. Drtivá většina je sebevědomí.

„Může to být jakýkoli věk. Očekávali byste, že lidé budou mladí, ale máte také lidi v krizi středního věku, kteří jsou rozvedení, nebo šedesátníky, kteří říkají: „Jsem velký chlap, svalnatý, ale nikdy jsem se tam dole necítil moc dobře.“ '

Chirurg také ošetřil muže, jejichž velikost penisu byla v jejich manželství problémem - a dokonce vedl k rozvodu.

Pan Garaffa řekl: „Měl jsem pár, který sem přišel, protože manželka nebyla spokojená s velikostí penisu manžela.

`` Nebo existují další lidé, kteří byli v manželství a jejich partner si dělal legraci z jejich velikosti penisu a rozvedli se, a než si najdou nového partnera, chtějí tento problém vyřešit.

'Většina pacientů chce kombinaci délky a obvodu.' A drtivá většina pacientů sem přichází, protože si nejsou jisti svou chabou velikostí penisu.

'Jsou to pacienti, kteří se vyhýbají vstupu na veřejné pisoáry nebo se vyhýbají společným sprchám, protože jsou znepokojeni.'

'Nestarají se o sexuální aktivitu a mají normální penetrační sex.'

15K £ ZA OPRAVU, NEMOHL SE CÍTIT

Jeden pacient, který byl paraplegický a vůbec necítil žádné genitálie, si vybral 15 000 liber na penilní implantát, aby mohl dosáhnout erekce pro svého partnera.

Neuvěřitelně invazivní postup, což znamená, že můžete penis nafouknout pomocí pumpy vložené do šourku, se musí opakovat každých deset až 15 let.

A veškeré té bolesti a úsilí se ujal muž, který by během sexu nikdy nic necítil, což mu operace umožňovala.

ŘEZACÍ LIGAMENT, ABY BYL DĚLÁN „DLOUHO“

Rozsah procedur, které pan Garaffa nabízí, lze široce rozdělit na ty, které dávají penisům větší délku, když jsou ochablé, nebo větší obvod.

Jedna věc, kterou můžete udělat, je použít liposukci na tuk kolem spodní části penisu - pokud tam máte čtyři palce tuku, váš penis bude vypadat o čtyři palce větší, když bude tuk chirurgicky odsát.

příznaky nízké hladiny vitaminu d3

Ale většina lidí, kteří jdou na kliniku, chce věci posunout ještě dál - a existují různé metody, které k tomu chirurgové používají.

Pan Garaffa vysvětluje: „Procedura prodloužení zahrnuje provedení řezu na spodní části penisu v oblasti, kterou lze snadno zakrýt vlasovou linií, a rozdělení vazu, kterému se říká‚ suspendační vaz ', který spojuje penis se stydkou kostí . '

Jakmile je vaz přerušen, penis se trvale dostane dále z těla.

Přerušení vazu znamená, že se úhel vaší erekce změní, takže není tak vzpřímený-ale zkušený chirurg může tuto změnu omezit na minimum, abyste neskončili s erekcí směřující dolů.

Operační sál na klinice - typický postup pro prodloužení penisu trvá zkušenému chirurgovi přibližně 45 minut až hodinu

Silikonové protetické varle, které lze použít v šourku k nahrazení chybějících varlat nebo jako pufr k zastavení opětného přichycení suspenzního vazu při operaci prodloužení penisu

Pokud jde o obvodové procedury, chirurgové používali kožní štěpy z těla pacienta a omotali jej kolem penisu.

Ale to mělo problémy, v neposlední řadě skutečnost, že penis musel být nejprve „odlíčen“ (ve kterém je kůže pod špičkou odlepena z dříku), než byl štěp sešit, což vedlo ke značnému zjizvení a někdy i kontrakcím, které by nakonec mohly způsobit penis kratší.

ŽÁDNÝ SEX ZA MĚSÍC

Pan Garaffa říká: „Upřednostňovanou možností je vstříknutí materiálu do měkké tkáně pod kůži na penisu. A to může být tuk, sklizený od samotného pacienta - obvykle z břišní oblasti - nebo to může být syntetické plnivo jako kyselina hyaluronová, což ženy používají k vylepšení rtů nebo vyplnění mezer v kosmetické chirurgii. '

Kompletní balíček délky a obvodu nastaví sázkaře zpět na 7300 GBP nebo 5500 GBP pouze na jednu možnost.

Pacienti mohou začít znovu mít sex asi čtyři týdny po operaci, a přestože mnoho chlapů to neudělá, aby okořenilo věci v ložnici, pan Garaffa říká, že zvýšení obvodu povede ke zlepšení prostěradla.

Dodává: Dojde ke zlepšení, protože ačkoli se délka nezvětšuje, obvod se zvětšuje, dokonce i při erekci.
Takže očividně pronikavý sex bude příjemnější pro oba partnery.

VSTŘIKOVÁNÍ, dokud TUK nevyjde

I přes cenu a měsíc mimo provoz se někteří muži vracejí pro další.

Pan Garaffa řekl: „Existují někteří pacienti, kteří jsou s výsledkem spokojeni, ale chtěli by získat další obvod.

'Prodloužení se provádí jednorázově - jakmile rozdělíte vaz, dojde k jeho rozdělení.'

'Ale pro obvod je potenciálně prostor pro injekci stále více tukové tkáně [tuku].'

'Snažíme se vstříknout množství, které zvýší velikost penisu na standard požadovaný pacientem, ale nechcete něco, co vypadá nereálně.'

'Ale jsou tu někteří pacienti, zvláště když dělám tento postup na Blízkém východě, chtějí, abych překročil hranici.'

'Kůže se roztáhne, ale existuje hranice, za kterou se kůže neroztahuje, a v tu chvíli se vše, co při injekci udržujete, objeví kolem oblasti vpichu.'

'Tuk vyjde - v té fázi víš, že musíš přestat.'

V extrémních případech erektilní dysfunkce může být tento implantát vložen do penisu, což muži umožní nafouknout hřídel pomocí pumpy v jeho šourku

Animace ukazuje zvětšení penisu silikonovým implantátem

Speciální kanyla používaná k odběru tuků od pacientů, kteří je pak mohou vstříknout do penisu, aby získali extra obvod

Začátkem tohoto roku studie University of Sheffield na 50 000 mužů zjistila, že 45 procent by chtělo větší penis.

V letech 2013 až 2017 provedli členové Mezinárodní společnosti pro estetickou plastickou chirurgii po celém světě 45 604 vylepšení.

Údaje dříve nebyly známy, protože postup byl považován za tak menšinový problém, že se nevedly záznamy.

Pan Garaffa vidí kolem 20 pacientů týdně, kteří se ptají na operaci, přičemž zhruba čtvrtina z nich pokračuje.

Ti, kteří nejdou normálně, mají nerealistická očekávání nebo nejsou dobrými kandidáty na operaci - například riziko, že půjdou pod anestetikem.

Muži se za své genitálie velmi stydí

Giulio Garaffa

Pan Garaffa připouští, že jedním z hlavních důvodů, proč se kluci rozhodli jít pod nůž, je srovnávat se s kluky, které vidí v pornu.

Vysvětluje: „Pacientům vždy říkám:‚ Poslouchejte, v pornografii vždy předvedou velké penisy. Je to jako když půjdete do obchodu se spodním prádlem, uvidíte, že všichni muži, kteří nosí spodní prádlo, mají šest balíčků, ale to není obvyklé. “

„Jde o to, že není příliš obvyklé, aby muži viděli jiné vztyčené penisy, zatímco v pornu to nyní můžete.

'Existuje několik pacientů, kteří byli závislí na pornu, ale to je menšina.'

Studie kliniky dokonce zjistila, že čím více porna budete sledovat, tím větší bude pravděpodobnost, že budete nespokojeni s velikostí svého penisu (a ženy, které sledují více, budou pravděpodobně nespokojenější se svým partnerem).

NERISKUJTE TO DĚLAT LEVNĚ

A pokud plánujete rozšíření penisu, měli byste být opatrní, abyste se vyhnuli tomu, že se stanete jedním z hororových příběhů operace.

kde mohu koupit bylinnou viagru přes pult

Pan Garaffa měl nedávno rodinu několika bratrů, kteří letěli do Turecka kvůli levnému rozšíření, a všichni se vrátili s komplikacemi.

Každý z nich nakonec potřeboval odstranit kůži ze svých penisů a nechat oblast zrekonstruovat kůží ze svých šourků.

Pan Garaffa si nakonec myslí, že spoustě potíží, které si muži kvůli svým penisům prožili, by se dalo zabránit bojem s tabu kolem mužského pohlavního orgánu.

Řekl: „Muži se za své genitálie velmi stydí. Většina pacientů, kteří ke mně přicházejí například s erektilní dysfunkcí nebo deformitami penisu, když sedí přede mnou, se velmi stydí.

„Muži spojují svůj penis s mužností a mužností, což je očividně velmi diskutabilní.

'Ve skutečnosti v historii neexistuje žádný muž, na kterého by se vzpomínalo kvůli síle jeho erekce nebo velikosti jeho penisu.' Ale bohužel, takto se vnímají muži. '

Podnikání pana Garaffy je na vzestupu, protože prevalence porna způsobuje, že se normální kluci cítí méně adekvátní

Průměrné velikosti penisu z celého světa