Uvnitř opuštěného britského sídla za 23 milionů liber použitého na film Jamese Bonda Never Say Never Again

Uvnitř opuštěného britského sídla za 23 milionů liber použitého na film Jamese Bonda Never Say Never Again

ZLATÉ ZLATÉ dveře, malované otisky jejího majestátu královny a luxusní kryté lázně jsou jen některé z nezbytného vybavení, které by každé sídlo Jamese Bonda mělo mít.

Nicméně tento nejmenovaný web ve Východní Anglii za 23 milionů liber, který kdysi sloužil Seanu Connerymu v jeho posledním kole jako legendární 007 v ikonickém filmu Never Say Never Again z roku 1983, byl od té doby opuštěn.

Sídlo Jamese Bonda v Never Say Never Again je nyní opuštěné

Nejmenovaný majetek má stále hodnotu 23 milionů liber

Dělo z ruské války přehlíží rozlehlé výhledy na krajinu

rozdíl mezi suchou pokožkou hlavy a lupy

Film z roku 1983 byl posledním ztvárněním Seana Conneryho Jamese Bonda

Bohatý majetek zůstává královsky vyzdoben zlatými pozlacenými dveřmi a lustry a stále obsahuje malované tisky královny, prince Charlese, prince Williama a princezny Kate.

co vzít pro zvýšení sexuální touhy

Jedno z těchto míst je pro fanoušky zvláště důležité-elegantní místnost číslo 007 se stále leskne a je také oděná bujným sametovým povlečením pro agenta lothario.

Sídlo také obsahuje malebné pohledy na kamenný dvůr, než si oči mohou hodovat na nádherné venkovské krajině, patře nad vybavenými lázněmi.

Na vrcholu rozlehlé budovy je štíhlá věž s 360stupňovým výhledem, která odhaluje zelené lesy a rozsáhlá pole, a navíc bizarně představuje dělo z ruské války.

Bývalý hotel zůstal stále neporušený

Dům jídelny maloval tisky královny

kolik gramů sodíku za den

Sídlo nabízí drahý střet zlata s černým dekorem

Bývalý hotel a lázně navštívili prodavači Matt Nadin (39) a Andy Thompson (53) ze South Yorkshire, kterým nyní izolované místo zůstalo bez řeči.

V hitovém filmu z roku 1983 je ikonický superšpión odvolán z exilu po rutinní tréninkové chybě při vyšetřování krádeže dvou jaderných zbraní společností SPECTER.

Městští průzkumníci navštívili klíčové oblasti, které byly kdysi použity ve filmu Bond Flick, odkud odpočívá 007 a zotavuje se z nedávné bojové scény.

normální rozsah testosteronu u mužů

Matt řekl: Místo bylo neposkvrněné, zůstalo přesně takové, jaké by bylo, když tu hosté zůstali. Dočetli jsme se, že jednoho dne hotel jen zavřel dveře bez skutečného vysvětlení a vidíte, že nic nebylo odstraněno.

Knihy v knihovně, obrázky na stěnách, to místo byl jakýkoli sen městských průzkumníků plný originálních prvků, historie a filmové kulisy k dokončení úžasného místa!

Nechvalně proslulá místnost 007 je stále obložena bujarým sametem pro lotharijského agenta

Bývalé lázně zůstávají jediným rysem zámku, který potřeboval facelift

Městští průzkumníci se vyšplhali na vrchol rozlehlého majetku, aby se mohli pochlubit nádherným výhledem

Je to fantastické, spodní místnosti ve filmu hrají velkou roli a oba jsme sledovali film, abychom našli pokoje, ve kterých jsme byli.

Je to vidět na kousku, kde Bond odpočívá a zotavuje se, kde je bojová scéna, a na začátku, když procházíme tam, kde jsou umělecká díla a lustry.

Jen jsme se na sebe mlčky podívali, což absolutně není jako my.

Cítili jsme strach jako vy v kterémkoli z těchto obrovských sídel a míst s bezpečností, ale také nedůvěru v to, do čeho jsme vstoupili.

nejčastější vedlejší účinky lexapro

Měl jsem svůj obvyklý nával vzrušení, když jsem lezl po střeše, což je jeho oblíbená část každého průzkumu, který děláme.

Jdeme na tato místa, abychom je zdokumentovali, než budou navždy změněni a ztraceni, a rádi lidem ukazujeme, co mohou každý den procházet, a ani si neuvědomují, že tam jsou.

Matt a Andy natočili místo pro svůj kanál YouTube Finders Beepers History Seekers a tento týden (21. dubna) vydali své video.

Nejmenovaná oblast ve východní Anglii se může pochlubit také luxusními červenými pohovkami