Spal jsem s více než 500 cizinci a dokonce jsem opustil své dcery, 5 a 6, o Vánocích, abych šel do nevěstince

Spal jsem s více než 500 cizinci a dokonce jsem opustil své dcery, 5 a 6, o Vánocích, abych šel do nevěstince

SEX šílený bývalý profesionální boxer, který spal s více než 500 ženami, nechal své dvě malé dcery jen několik dní před Vánoci o samotě, aby mohl navštívit nevěstinec.

Sedmatřicetiletý Danny Wilkins z Prestonu utrácel 500 liber týdně za prostitutky a 300 liber týdně za kokain - někdy frčel tři gramy za noc.

Danny Wilkins na snímku tvrdí, že spal s více než 500 ženami

vitamin d3 vs vitamin d

Danny, na snímku se svou nevlastní dcerou Mandy, řekl, že ho jeho sexuální závislost stála manželství

Řekl, že je snadné získat ženy pomocí Tinderu, a zoufale se snažil každý týden získat jeho opravu.

Danny - který přiznal, že nikdy nepoužíval ochranu - řekl twnews Online: Nezáleželo na tom, jak jsou staří, jaké mají rasu, rasu, dokud byly ženy, to mi pomohlo.

Dvojnásobný otec nashromáždil dluhy ve výši více než 15 000 liber, což podporovalo jeho závislost, což ho stálo manželství, rodinu a téměř i vlastní život.

Zástupce prodeje Danny řekl, že spánek s cizími lidmi se stal jeho skutečným bzučením, ale nakonec byl chycen, když ho jeho manželka Sarah (36) natočila, jak vstupuje do nevěstince a ukončil jejich manželství.

VYZKOUŠENO, ABY MĚL SVŮJ VLASTNÍ ŽIVOT

Dvojnásobný otec propadl depresi a pokusil se zabít v hotelovém pokoji poté, co ho jeho žena vyhodila.

A sáhl si na úplné dno, když opustil své dcery ve věku šest a pět let a navštívil nevěstinec, když se o ně měl starat o Vánocích.

Danny řekl twnews Online: Bylo tak snadné získat ženy, a čím víc jsem měl, tím víc jsem chtěl.

Pokud bych nemohl mít sex zadarmo, šel bych do nevěstince, často opilého a na koksu, a většinu dní bych bral Viagru.

Utrácel jsem 500 liber týdně a vytvářel dluhy přes 15 000 liber, dluhy, které se stále snažím splatit. Utratil bych 300 liber týdně za kokain, v průměru tři gramy za noc.

Danny, který se stal profesionálním boxerem ve věku 19 let, byl nucen vzdát se sportu, který miloval poté, co si zlomil zápěstí.

Nezáleželo na tom, jak jsou staří, jaké mají rasu, rasu, dokud byly ženy, to mi pomohlo

Danny Wilkins

Řekl: Zatímco box mi dal důvod k životu, něco, co jsem miloval podle svých vlastních podmínek, když se na to dívám zpět, bylo to pro mě možná to nejhorší.

Byl tu okruh, ve kterém jste procházeli celou zemi, bojovali a potom pořádali masivní, hedonistické afterparty s dívkami, pitím a drogami.

Tehdy jsem si užil chuť vysokého života, pravidelně jsem měl sex a čas od času jsem si dal koks, ale tehdy to vlastně nebyla závislost, jen se cítit mladý a svobodný.

Poté, co opustil box kvůli zranění, které skončilo jeho kariéru, se zdá, že se Danny nemohl vzdát okouzlujícího a rock-and-rollového životního stylu.

Oženil se se Sarah, když mu bylo 23 - pouhý rok po setkání - ale žil dva různé životy.

Danny - který přiznal, že nikdy nepoužil ochranu - dodal: Pil jsem a dělal kokain během dne a také pozdě v noci, ale skutečným bzučením se stal sex s cizími lidmi.

VYKLÁDÁNÍ

Prostřednictvím webových stránek, jako je Tinder, jsem zjistil, že je snadné spojit se s cizími lidmi na parkovištích a v hotelech, někdy i několikrát denně.

Chyběl jsem z domova na několik dní v kuse a řekl jsem své ženě, že cvičím nebo se setkávám s přáteli nebo rodinou. Spoléhal jsem na to, že půjčky dostanu a nebudu je splácet - neměl jsem příjem, abych mohl cokoli splácet.

přirozené způsoby, jak získat větší péro

To pokračovalo po nejlepší část osmi let, když jsem se vplížil uprostřed noci, když moje žena spala, aby se setkala s cizími lidmi.

Vždy jsem měl plány předem, takže moje výmluvy vypadaly vodotěsně - nebo tak vodotěsně, jak kdy mohly být.

Pár má dvě dcery ve věku osm a šest let, ale nepřestal mít sex s cizími lidmi a dodal: Byl jsem tak mimo, že se stydím na to myslet.

jak místní med pomáhá alergiím

Počítám, že jsem musel mít sex s více než 500 ženami, aniž bych přemýšlel o důsledcích, kdybych rozbil rodinu nebo manželství, kdybych dostal STD

Pane Wilkinsi

Řekl: Jen jsem nevěděl, jak se vypořádat se svou závislostí na sexu. Divím se, že mě nezvedli kvůli řízení pod vlivem alkoholu nebo drog - vždy jsem byl vysoký nebo opilý, když jsem jel ze svých sexuálních setkání.

Počítám, že jsem musel mít sex s více než 500 ženami, aniž bych přemýšlel o důsledcích, kdybych rozbil rodinu nebo manželství, kdybych dostal STD.

Pokud vím, tak tam někde jsou desítky mých dětí. Byl jsem tak z hlavy, že bych to nepoznal. Myslím, že si pamatuji jen asi pět jejich jmen; nebyly to žádné otázky, sex.

Popisoval okamžik, kdy ho jeho žena přistihla na návštěvě hotelu, aby měl sex, a řekl: Sarah mě následovala, když jsem odešel z našeho domu a odešel do toho hotelu, kde fotila mobilním telefonem.

Okamžitě mě vyhodila. Pokusil jsem se to vysvětlit, ale ona to nechtěla slyšet a měla pravdu, že ne.

HIT ROCK SPODU

Dodal: Těsně před Vánoci 2017 jsem si oficiálně sáhl na dno. Nechal jsem své dcery - tehdy pouhých šest a pět let - zůstat se mnou na noc a rozhodl jsem se jít do nevěstince, nechat je samotné doma a nikoho, kdo by se o ně staral.

Opil jsem se a měl sex s cizími lidmi, vše s penězi, které jsem neměl. Sklouzl jsem zpět v 6 hodin ráno a jen jsem seděl na konci postele a plakal.

Danny si nakonec uvědomil, že se zabíjí, a rozhodl se přestat s drogami a sexem, aby viděl své dcery.

Chtěl také trávit více času se svou 19letou nevlastní dcerou Mandy - Sarahinou dcerou z předchozího vztahu - a jejím dítětem.

Danny je si s Mandy velmi blízký, ale se svým bývalým si moc nerozumí a své dvě děti smí vídat pouze v kontaktním centru každé dva týdny.

Dodal: Teď jsem neměl sex osm měsíců a rozhodně nechci žádný druh vztahu - a šest měsíců jsem nebral žádné drogy.

Také chci obnovit vztahy, které jsem zničil se svými dcerami, kterým je teď osm a šest.

Steve Pope, který provozuje poradenskou službu v oblasti závislostí pokrývající celý Lancashire, řekl: Závislost na sexu rozhodně existuje - není to jen zvýšené libido, o kterém si lidé mohou myslet, že má jen spoustu zábavného sexu, je to nutkání, smutná, osamělá nemoc, která může ničit životy.

Lidé mají schopnost být závislí na čemkoli příjemném a na naší klinice se zabýváme často tragickými příběhy vyplývajícími ze sexuální závislosti.

Dannyho léčebný program povzbudil úplnou abstinenci od jakéhokoli sexuálního chování během první fáze jeho léčby.

Má individuální poradenství a nadále navštěvuje skupinovou terapii. Jeho život se vrátil do starých kolejí.

Danny se nyní chce stát kolegou rádcem jako Steve. Dodal: „Chci pomoci ostatním vyhnout se katastrofě, do které jsem vstoupil.“

Nyní se vzdal sexu a drog, aby trávil čas se svou rodinou

Nyní přestal brát drogy, aby mohl trávit více času s dítětem své nevlastní dcery

nízký obsah vitamínu D způsobuje vypadávání vlasů

Sedmatřicetiletý je bývalý profesionální boxer

Poté, co ho manželka vyhodila, se pokusil vzít si život

Myslí muži neustále na sex?


banneradss-2