Jak používat hrany, aby se zabránilo PE (předčasná ejakulace)

Jak používat hrany, aby se zabránilo PE (předčasná ejakulace)

Zřeknutí se odpovědnosti

Máte-li jakékoli zdravotní dotazy nebo obavy, obraťte se na svého poskytovatele zdravotní péče. Články o příručce pro zdraví jsou podepřeny recenzovaným výzkumem a informacemi získanými od lékařských společností a vládních agentur. Nejsou však náhradou za odbornou lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.

Jak se muži učí brzy, penisy jsou nepředvídatelné věci - a někdy jsou příliš předvídatelné. Pro některé muže, kteří zažívají předčasnou ejakulaci (PE), je ta druhá nepříjemná pravda, která může narušit dobrý sexuální život, což vede ke ztrátě sebevědomí a možná i touze úplně se vyhnout intimitě. PE je, když ejakulujete dříve, než byste si vy nebo váš partner přáli. Podle Setha Cohena, MD, urologa s NYU Langone Health, může být PE výsledkem genetické predispozice nebo to může být naučené chování. V obou případech, pokud narazíte na PE, pravděpodobně to budete chtít vyřešit co nejrychleji. Několik strategií je účinných a jednou z nich je hrana.

Životně důležité orgány

  • Předčasná ejakulace (PE) je běžná mužská sexuální dysfunkce.
  • Lemování je technika, která pomáhá léčit a předcházet PE, s cílem zlepšit intimitu a sexuální život.
  • Lemování nebo kontrolu orgasmu lze provádět samostatně nebo s partnerem.
  • Smyslem lemování je zažít sexuální stimulaci až těsně před bodem orgasmu, což oddálí ejakulaci.

Co je to lemování?

Také se nazývá surfování, vrcholení, škádlení nebo kontrola orgasmu, lemování je praxe, jak se dostat přímo na pokraj vyvrcholení, aniž byste přešli.

Hrany byly popsány jako pomalá masturbace v The New Joy of Sex. Tato technika je také zmíněna v několika zajímavých, ale možná nadměrně pojmenovaných příručkách, jako jsou One-Hour Orgasm a Massive Extended Orgasm.

reklama

Předčasná ejakulace

Zvyšte důvěru pomocí OTC a Rx léčby pro předčasnou ejakulaci.

Zjistit více

Nemusíte to dělat hodinu. Nebo orgasmus na hodinu. Nebo se naučte hodinu sexovat. (Ve skutečnosti je průměrná doba trvání penisu ve vagině 5,4 minuty a většina žen, které mají sex s muži, říká, že jejich požadovaná doba penetrace je 7 až 13 minut.) Cílem je jen trochu prodloužit věci a zvýšit vaše sexuální výdrž.

Hrany mohou být užitečné při řešení předčasné ejakulace (PE). S hranami v zásadě lépe poznáte své tělo. Jde o to rozpoznat, jaké to je, když máte pravdu přijít, abyste mohli zpomalit, ustoupit, obnovit předehru, dát si lehké občerstvení - cokoli oddálí vaši ejakulaci, dokud nebudete vy a váš partner sexuálně spokojeni.

Jak funguje lemování?

Při hranách se stimulujete téměř do bodu, odkud není návratu, jinak známého jako konec fáze plató orgasmické odpovědi. Fáze náhorní plošiny je docela krátkým obdobím cyklu sexuální odezvy: Jedná se o bod, kdy, pokud sexuální stimulace pokračuje, jste si docela jisti, že přijdete. Rozkládá se až do bodu, kdy je ejakulace nevyhnutelná.

Během hrany se stimulujete (nebo vás nechává stimulovat partner). Před dosažením bodu, odkud není návratu, ustoupíte, než se necháte vyvrcholit. Můžete takřka řadit nižší rychlostní stupně, zpomalit nebo změnit stimulaci. Nebo se zastavte a odpočiňte si. Pak postup opakujte, pokud chcete.

Druhy hran

Metoda stop-start

Metoda stop-start je něco, co můžete cvičit s partnerem nebo sólo, když masturbujete. Když se stimulujete a máte pocit, že se chystáte přijít, vypněte a úplně se zastavte, dokud neprojde nutkání k ejakulaci. Poté pokračujte v stimulaci. V jedné relaci to můžete udělat tolikrát, kolikrát chcete. Postupem času se naučíte rozpoznávat, kdy se blížíte bodu, odkud není návratu, takže si můžete udělat čas, abyste se přeskupili, a poté pokračovat - a rozšířit - sexuální aktivitu.

Squeeze metoda

V této běžně doporučené terapii PE začnete sexuální aktivitu jako obvykle, dokud nebudete téměř připraveni na ejakulaci. Poté nechte svého partnera zmáčknout konec penisu v místě, kde se hlava (žalud) spojuje s dříkem. Držte stisknuté několik sekund, dokud neustoupí nutkání přijít. Můžete to udělat několikrát během jedné relace. Na konci se ujistěte, že máte uspokojivý orgasmus.

Let balónem

Balonkování je forma hrany, která zahrnuje kegelové cviky, které jsou určeny k posílení svalů pánevního dna. Pokud jsou tyto svaly slabé, mohly by zhoršit vaši schopnost oddálit ejakulaci. Mít silnější svaly pánevního dna může také zlepšit kvalitu vašich orgasmů.

Chcete-li identifikovat svaly pánevního dna, zastavte močení ve středu proudu. Procvičte Kegels, napněte svaly pánevního dna, přidržte kontrakci a poté uvolněte.

Když balónujete, stimulujete se těsně před bodem, odkud není návratu. Poté, co ustoupíte, provedete Kegels a necháte erekci ustoupit - nebo chcete-li, vypustíte. Poté se stimulujete zpět k plnému vzrušení a postup opakujete.

Výhody hran

Když cvičíte hrany při léčbě PE, trénujete své tělo na příjemnější způsob sexu a zlepšujete své sexuální zdraví.

Několik nástrojů může podporovat lemování při léčbě PE.

co když máš bouli na penisu

Terapie a SSRI

Některá antidepresiva známá jako SSRI (nebo selektivní inhibitory zpětného vychytávání serotoninu) mají vedlejší účinek zpoždění ejakulace. Jak naznačuje zkratka, tyto léky brání mozku v absorpci serotoninu, což je chemická látka pro dobrý pocit v mozku. Čím více serotoninu je ve vašem mozku, tím déle vám může trvat, než přijdete. Mezi SSRI patří sertralin, paroxetin a fluoxetin.

Výrobky obsahující benzokain / lidokain

Chcete-li snížit citlivost penisu a umožnit tak oddálit ejakulaci, můžete si na svůj penis před začátkem hrany nebo pohlavním stykem nanést produkt obsahující znecitlivující látky lidokain nebo benzokain - například krém, gel nebo jednorázové ubrousky. .

Benzokain a lidokain jsou v lékařství od počátku dvacátého století a jsou obecně považovány za bezpečné, pokud je používáte podle pokynů. Přečtěte si více o benzokainu vs. lidokainu pro PE zde.

Pomocí vibrátoru nebo sexuální hračky

Do hrany můžete začlenit vibrátor nebo sexuální hračku (například masturbační nástroj, jako je Fleshlight). Vy a váš partner byste mohli navzájem používat sexuální hračky nebo se navzájem sledovat, jak je stimulujete. Díky tomu může být cvičení trochu zábavnější (a bude se zdát méně jako domácí úkol), zajistí, že budete stále vzrušeni a pomůže vám reagovat na různé typy stimulace.

Hrany také můžete provádět u partnera, který nemá potíže s orgasmy; budování napětí s prodlouženou předehrou, pak opakované ustupování před orgasmem, může zvýšit intenzitu konečného vyvrcholení.