Jak měřit váš penis správným způsobem

Jak měřit váš penis správným způsobem

Zřeknutí se odpovědnosti

Máte-li jakékoli zdravotní dotazy nebo obavy, obraťte se na svého poskytovatele zdravotní péče. Články o příručce pro zdraví jsou podepřeny recenzovaným výzkumem a informacemi získanými od lékařských společností a vládních agentur. Nejsou však náhradou za odbornou lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.

Kluci mohou být ... kreativní, pokud jde o měření jejich penisu. Je lákavé podvádět výsledky a přidat další palec, ale existuje správný způsob, jak měřit váš penis. Je pravděpodobné, že pravděpodobně neměříte svůj penis tak, jak to měří lékaři. Zde je návod, jak správně měřit penis:

Životně důležité orgány

  • Podle recenze z roku 2015 je průměrný vztyčený penis dlouhý 5,17 palce s obvodem (neboli obvodem) 4,59 palce.
  • Kurzy jsou, pravděpodobně neměříte svůj penis tak, jak by to robili lékaři.
  • Je lákavé podvádět výsledky a přidat další palec, ale existuje správný způsob, jak měřit váš penis.
  1. Začněte na horní straně penisu na špičce hlavy
  2. Měřte v přímce podél horní části penisu zpět k stydké kosti
  3. Zatlačte přes veškerý přebytečný tuk nebo ochlupení a přestaňte měřit u stydké kosti
  4. Ta-da - to je tvoje skutečná délka penisu

Správný způsob měření penisu

Podle 2015 Posouzení , průměrný vztyčený penis je dlouhý 5,17 palce s obvodem (neboli obvodem) 4,59 palce (Veale, 2015).

Měření horní části penisu je kratší vzdálenost než spodní strana penisu, protože má jasný bod zastavení - stydká kost. Když měříte spodní stranu penisu, můžete zkreslit výsledky měřením do pudendálních are (aka pach). Pozitivní je, že většina vědců tlačí měření do ohanbí až na doraz - bez ohledu na vlasy nebo břišní tuk. Vaše váha a návyky péče tedy nezmění přesné měření vašeho penisu.

reklama

Získejte 15 $ z první objednávky léčby ED

Skutečný zdravotnický pracovník s licencí USA zkontroluje vaše informace a do 24 hodin vás kontaktuje.

Zjistit více

Jak měřit obvod vašeho penisu

Můžete také změřit obvod svého penisu ovinutím pružného metru kolem středu dříku penisu. Jakákoli část hřídele bude fungovat, takže neváhejte najít nejširší bod. Průměrný ochablý obvod penisu je 3,67 palce.

Reference

  1. Veale, D., Miles, S., Bramley, S., Muir, G., & Hodsoll, J. (2015). Jsem normální? Systematický přehled a konstrukce nomogramů pro ochablou a vztyčenou délku a obvod penisu až u 15 521 mužů. BJU International, 115 (6), 978–986. doi: 10.1111 / bju.13010. Citováno z https://bjui-journals.onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/bju.13010?systemMessage=Wiley+Online+Library+ bude++++++++, 13% 3A00 + GMT +% 2805% 3A00-08% 3A00 + EST% 29 + pro + základní + údržbu. ++ Omlouvám se + za + + nepříjemnosti.
Vidět víc