Jak získat vztyčený penis a zůstat vztyčený

Zřeknutí se odpovědnosti

Máte-li jakékoli zdravotní dotazy nebo obavy, obraťte se na svého poskytovatele zdravotní péče. Články o příručce pro zdraví jsou podepřeny recenzovaným výzkumem a informacemi získanými od lékařských společností a vládních agentur. Nejsou však náhradou za odbornou lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.
Udržování dobrého zdraví dodržováním zdravého životního stylu a zvládáním zdravotních stavů dříve, než způsobí nevratné poškození, jsou klíčem k dosažení pevné erekce a její udržení po celý život. Léky mohou být užitečné pro muže s erektilní dysfunkcí (ED), ale nejlepším dlouhodobým přístupem je zvládnout příčiny ED a neléčit pouze příznaky. Nejprve pochopme, jak někdo dosáhne erekce. Následuje řada chemických reakcí v cévách penisu, které vedou k 20 až 40násobnému průtoku krve do penisu. Erekce může trvat věčně, pokud by v těle nebyly chemikálie zvané fosfodiesterázy. Pracují na obrácení procesu erekce a návratu penisu do ochablého stavu.

Životně důležité orgány

  • Nejlepší dlouhodobý přístup je zvládat příčiny ED a neléčit pouze příznaky.
  • Cvičení je nejlepší způsob, jak posílit své srdce (a vaši erekci). Zvyšuje vytrvalost, sílu a flexibilitu.
  • Mezi hlavní rizikové faktory ED patří cukrovka, srdeční choroby, kouření, deprese a úzkost.

Obvykle existuje rovnováha mezi chemickými látkami, která vede k erekci trvající tak dlouho, jak je potřeba, což umožňuje fosfodiesterázám dělat svou práci, kdy mají, a ne dříve.Léky na erektilní dysfunkci blokují nebo inhibují fosfodiesterázy a umožňují silám, které dávají muži erekci, výhodu. Výsledkem je pevnější erekce, která vydrží déle.

Ale co mohou lidé udělat, aby udrželi kvalitní erekci, kterou mají, nebo znovu získat část toho, co se mohlo ztratit? Jedním z nejjednodušších a nejvíce podceňovaných zásahů, které lidé mohou udělat, je změnit svůj životní styl.

reklama

Získejte 15 $ z první objednávky léčby ED

Skutečný zdravotnický pracovník s licencí USA zkontroluje vaše informace a do 24 hodin vás kontaktuje.

Zjistit více

Aby bylo dosaženo silné erekce, musí jít tolik věcí. Pro začátek musí být vaše hormony uvolněny na požádání, vaše tepny musí nést krev do penisu s dokonalou účinností, váš nervový systém musí přenášet své signály bez problémů a vaše mysl musí pracovat v dokonalé harmonii s vaším tělem. Toho je hodně žádat, ale je tu spousta, co můžete udělat, abyste pomohli všem těmto systémům spojit se.

Cvičení

Cvičení je nejlepší způsob, jak posílit své srdce (a vaši erekci). Zvyšuje vytrvalost, sílu a flexibilitu.

Průměrné srdce bije přibližně 100 000krát za den a pumpuje do vašeho těla asi 2 000 galonů krve. Vaše srdce pumpuje dostatek krve k naplnění olympijského bazénu každý rok celého vašeho života.

Aby krev naplnila penis (tj. Dosáhla pevné erekce), musí dojít k obrovskému zvýšení průtoku krve. V zásadě platí, že čím silnější je vaše srdce a čím jsou tepny čistší, tím více krve můžete pumpovat každým úderem po delší dobu as menším úsilím.

Ale kde byste měli začít? Jen jděte! Podceňovanou formou cvičení je chůze. Chůze využívá téměř každou kost a sval ve vašem těle. Skvělý - a dosažitelný - cíl je 10 000 kroků za den.

Jíst

Obezita je primárním rizikovým faktorem pro cukrovku, vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak, některé druhy rakoviny, žlučové kameny, degenerativní artritidu a erektilní dysfunkci. Je také rizikovým faktorem pro nízkou hladinu testosteronu. V jednom studie , cvičení a úbytek hmotnosti byly spojeny se zlepšením sexuálních funkcí u 1 ze 3 mužů s obezitou (Esposito, 2004).

Životní styl návyky

Muži, kteří kouří, mají dvakrát větší pravděpodobnost výskytu ED než nekuřáci. Je to hlavně proto, že kouření poškozuje vaše cévy. Dokonce i když váš nervový systém funguje dobře, dosažení erekce může být obtížné, pokud jsou vaše cévy poškozeny kouřením. Odvykání však může okamžitě zlepšit vaše zdraví: Vaše šance na srdeční příhodu se sníží, váš krevní tlak se zlepší a váš oběh se může zlepšit, což je neuvěřitelně užitečné při prevenci ED.

U několika bylo užívání alkoholu také spojeno s ED studie (Benegal, 2007). Z krátkodobého hlediska může alkohol zlepšit úzkost související se sexuální aktivitou. Z dlouhodobého hlediska může chronické užívání alkoholu nebo zneužívání alkoholu způsobit trvalé poškození jater, což může vést k nízké hladině testosteronu a zvýšenému estrogenu, což může vést k ED.

k čemu slouží kohoutek

Spát

Hodnotu spánku nelze přeceňovat. Nedostatek spánku zvyšuje vaše riziko srdeční příhody, zpomaluje váš metabolismus, oslabuje imunitní systém a snižuje kognitivní schopnosti. Může také snížit hladinu testosteronu, což zvyšuje pravděpodobnost výskytu ED. Ještě horší je, že pokles testosteronu pravděpodobně sníží vaše libido a ovlivní vaši celkovou sexuální funkci.

Stres

Nekontrolovaný stres je spojen se srdečními chorobami, obezitou a cukrovkou. Být ve vysoce stresujícím prostředí může ovlivnit zprávy, které váš mozek posílá vašemu tělu, což může ovlivnit vaši schopnost dosáhnout a udržet erekci.

Existuje mnoho možných příčin ED způsobeného stresem (např. Nervozita a úzkost, profesionální stres, ztráta blízké osoby, změny ve zdraví a finanční zátěž). Pro vaše celkové (a sexuální) zdraví je důležité zvládat stres.

Závěrem lze říci, že tím, že zůstanete fyzicky i psychicky zdraví, můžete dosáhnout dlouhé cesty k udržení svého sexuálního zdraví.

Reference

  1. Benegal, V., a Arackal, B. (2007). Prevalence sexuální dysfunkce u mužských subjektů se závislostí na alkoholu. Indian Journal of Psychiatry, 49 (2), 109. doi: 10.4103 / 0019-5545.33257, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20711392
  2. Esposito, K., Giugliano, F., Palo, C. D., Giugliano, G., Marfella, R., Dandrea, F.,… Giugliano, D. (2004). Vliv změn životního stylu na erektilní dysfunkci u obézních mužů. Jama, 291 (24), 2978. doi: 10,1001 / jama.291.24.2978, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?term=15213209
Vidět víc
Kategorie Sex