Zakladatel závěsu prozradil, jak ho problém s drogami a alkoholem donutil vytvořit seznamovací aplikaci, která není návyková

Zakladatel závěsu prozradil, jak ho problém s drogami a alkoholem donutil vytvořit seznamovací aplikaci, která není návyková

Zakladatel HINGE Justin McLeod odhalil závislost na drogách a alkohol jej inspiroval k vytvoření seznamovací aplikace, která není návyková.

Generální ředitel Silicon Valley také otevřel pozoruhodný příběh žalu a toho, jak získal zpět svou životní lásku - částečně díky své aplikaci.

Generální ředitel závěsu Justin McLeod řekl vše o svých minulých problémech se závislostí na drogách a alkoholu

příznaky únavy z nedostatku vitaminu D

35letý McLeod bojoval s osobními démony, když vytvořil v současnosti nejrychleji rostoucí seznamovací aplikaci ve Velké Británii.

Řekl, že technologie pohánějící většinu aplikací sociálních médií je „doslova navržena tak, aby byla návyková“, a dodal: „Pronikají do vaší biologie a neurochemie, abyste se mohli vracet.

'Paralely jsou opravdu nápadné.'

Řekl McLeod The Telegraph pokud jde o tyto otázky, byl „kanárem v uhelném dole“.

ZÁVISLÁ BITVA

Je to proto, že po dobu 20 let bojoval se svou závislostí na drogách a alkoholu, chodil a odcházel z rehabilitace kvůli zneužívání návykových látek.

Dokonce řekl, že jeden rok, když se vrátil na univerzitu poté, co strávil léto zotavováním, slavil tím, že se znovu opil.

Věří ale, že by se možná nikdy nedostal tak hluboko do pití a drog, kdyby mu dnes bylo dvacet.

Řekl: „Upřímně, asi bych se neopil, kdybychom tenkrát měli sociální média.

'Byl bych právě on -line závislák.'

McLeod rád dává do kontrastu Hinge, který je 'navržen tak, aby byl odstraněn', s jinými seznamovacími aplikacemi, jejichž cílem je přimět uživatele, aby se vraceli více.

Jeho seznamovací aplikace se zrodila ze zkušenosti bolestivé osoby, ve které se zoufale pokoušel smysluplně se s někým spojit.

volně prodejný lék, který funguje jako cialis

Zamiloval se do ženy jménem Kate, se kterou se seznámil na univerzitě, a přestože spolu chodili až do ukončení studia, nakonec se vše rozpadlo.

O čtyři roky později udělal poslední pokus o získání jejího srdce, ale ona mu řekla, že postoupila.

léky na krevní tlak způsobí přibírání na váze

VYTVOŘENÝ PANT

Tehdy v roce 2012 vytvořil Hinge, který si podle svých slov primárně nastavil pro sebe.

Nakonec se mu podařilo přimět Kate, aby s ním mluvila poté, co ho novinář prosil, aby s ní zkusil promluvit ještě jednou.

Souhlasila, že s ním promluví, a během několika hodin byl v letadle do Švýcarska, kde tehdy žila.

Sedm hodin poté, co McLeod přistál v Curychu, odvolala svatbu a bylo dlouho poté, co se Kate přestěhovala zpět do New Yorku, aby byla s McLeodem.

Nyní jsou manželé více než rok a v srpnu očekávají své první dítě, syna.

Hinge je nejrychleji rostoucí seznamovací aplikace ve Velké Británii

McLeod se svou manželkou Kate - romantická historie páru byla nástrojem při tvorbě seznamovací aplikace