Veselé video ukazuje nejnáročnější přítelkyni světa, jak nutí svého přítele, aby si znovu pořizoval fotografii v podivném trendu „manžela Instagramu“

Veselé video ukazuje nejnáročnější přítelkyni světa, jak nutí svého přítele, aby si znovu pořizoval fotografii v podivném trendu „manžela Instagramu“

Pořídit perfektní fotografii může být výzva - ale nikdo to nemá těžší než „manželé z Instagramu“.

Veselé video ukazuje, jak jedna diva nutí svého přítele, aby znovu a znovu pořizoval stejnou pózovanou fotografii, dokud to v nejnovějším incidentu bizarního online trendu nezjistí správně.

Tento ubohý chlap byl stvořen, aby pořizoval stále stejný obrázek znovu a znovu, dokud nesplnil náročné požadavky jeho přítelkyně

Je to jen nejnovější 'manžel z Instagramu', kterého lze spatřit při focení pro svého partnera, dokud nezíská dostatečně dobrý obrázek pro sociální média

jak získat tvrdý penis

Frustrovaná žena, která pózuje se stromem třešňového květu, opakovaně říká svému partnerovi, že úplně nezachytil obraz, který má na mysli.

To je těžká situace takzvaného „manžela Instagramu“-který tráví čas jako jakýsi neoficiální fotograf, který neustále získává snímky svého manžela, který bude vypadat skvěle na jejích účtech sociálních médií.

Gabriel Martinez Rivera z Portorika se stal virálním, když byl zobrazen, jak se nejistě houpá na boku lodi, aby si pořádně natočil svou přítelkyni, jak plave.

A další hubbies byli viděni ležet ve žlabu, aby zachytili své manželky pózující v New Yorku nebo ležící v bahně vinice, aby ukořistili partnerovu stojku.

dobré sexuální pozice pro malý penis

Jeden muž byl dokonce viděn, jak riskuje život tím, že visí z jedoucího vlaku, aby pořídil scénickou fotografii své přítelkyně z dovolené.

Zdá se, že délky, do kterých jsou někteří kluci ochotni jít, nemají žádný limit.

Existuje dokonce celý účet na Instagramu, přátelé z Instagramu, dokumentující trapné focení, do kterého se kluci dostanou.

Ukazuje muže na fotogenických místech krásy po celém světě, jak dřepí, přikrčují se a namáhají se do správného úhlu, aby získali sluníčko nasáklé svou přítelkyní.

Zde je několik nejnovějších manželů Instagramu v práci.