Game of Thrones ukázal 134 prsou, 60 popálenin a pouze 7 penisů během 108 minut nahoty od začátku show

GAME of Thrones je stejně známá pro své zapařené sexuální scény a nahotu jako pro své krvavé násilí.
A nyní celebrity nahá webová stránka provedla „hloubkovou analýzu“ nahých statistik přehlídky a sdílela odhalující výsledky se společností Sun Online.

Emilia Clarke je podle webu jednou z nejvyhledávanějších nahých hvězdNa oslavu začátku poslední sezóny přehlídky strávil pan Skin několik hodin prohlížením epizod všech sedmi sezón, aby vytvořil následující infografiku „nahota podle čísel“.

Fanoušci show mohou být šokováni, když se dozvěděli, že od začátku show sledovali ohromujících 82 nahých scén - celkem 108 minut.

Tyto scény zahrnovaly celkem 134 prsou, 60 zadků, 28 'keřů' - ale pouze sedm penisů, podle stránky .

proč wellbutrin způsobuje hubnutí

V show vystoupilo neuvěřitelných 51 celebrit - 36 žen a 15 mužů.

Mezi nejvyhledávanější nahé hvězdy patří Emilia Clarke, která hraje Daenerys Targaryen, a Kit Harrington, která hraje Jon Snow.

Stránka zkontrolovala všech sedm sezón, aby sestavila zapařené statistiky

Wildling Ygritte a Jon Snow si užili chladný výlet severně od zdi

Doposud přehlídka odvysílala 82 nahých scén

Jason Momoa, který hraje krále válečníků Dothraki Khal Drogo, Natalie Dormer, která hraje jako odsouzená Margaery Tyrell a Rose Leslie - divoká Ygritte - také patří mezi pět nejvyhledávanějších celebrit na webu.

Ukázat pitomce může zajímat, aby zjistili, že království s nejvíce nahými scénami je Crownlands, kde se nachází Lanisterova pevnost King's Landing - s bordelem Littlefinger, kde se konají ty nejvíce nahé celebrity.

V Crownlands bylo 27 nahých scén ve srovnání s 15 na Severu, pět v Riverlands a tři Beyond The Wall.

Cenu za nejstudenější dům získává rod Targaryen, který viděl svlékání sedmi členů, následovaný House Starkem a House Lannisterem na třetím místě.

Hitem diváků je i Kit Harrington, který hraje Jon Snow

Tyto hvězdy jsou na prvním místě v seznamu „nejvyhledávanějších“ na webu

nejhorší přízvuky na světě

Targaryenové s největší pravděpodobností sundají soupravu

Navzdory epickému počtu nahých scén je to ve skutečnosti teprve sedmé místo, pokud jde o všechny nahé scény v televizním seriálu - s americkou verzí Shameless na vrcholu seznamu 236 a na druhém místě je zapařené upírské drama True Blood.
Tato stránka dokonce sestavila „Seznam hanby“ pro ty hvězdy, které předstíraly svoji nahotu - na vrcholu Lena Headeyová, která měla šéfy falešných nahých procházek hanby Cersei Lannisterové po King's Landing pomocí CGI.

Pan majitel Skin Jim Jim McBride pro Sun Online řekl: „Vždy jsme věděli, že Game of Thrones je jedním z nejvýznamnějších pořadů pro nahotu, pokud jde o naprostý objem, a tak jsem dal práci svým statistikům z laboratoře Skin Labs, aby zjistili, jak přesně se tato čísla skládají. up - zamýšlená slovní hříčka.
„Výpočet všech holých částí těla a souvisejících figur ve hře o trůny byl hledání mytologických rozměrů. Rád si myslím, že to byla cesta mého osobního hrdiny.

Lena Headey předstírala svou nahou scénu pomocí CGI

Svalnatý Jason Momoa je také oblíbeným fanouškem

Jason Momoa je jednou z 51 celebrit, které se v show svlékly

„Miluji Game of Thrones pro její epické vyprávění, epickou vizuální prezentaci a epické množství nahoty, které obsahovalo téměř epizodu.
„Vybrat jednu z nahých scén Game of Thrones jako moji oblíbenou není snadný úkol. Opravdu se musím vrátit k úplně první epizodě, kdy jsme poprvé viděli Emilii Clarkovou nahou.

„Emilina kombinace naprosté fyzické krásy a superstar charisma byla pozitivně šokující. Ale to je jen můj osobní výběr.

„Neříkám však, že Game of Thrones nikdy nepřekonala svoji úplně první scénu bez polonaháků, protože show měla vždy za cíl ohromit diváky úžasností, a to zahrnovalo i nahotu.

'Takže když se Game of Thrones zapne-a odlupuje se kvůli svému slavnému vyslání, my v panu Skinovi jsme tomu chtěli dát náležitý pozdrav analýzou hloubky kůže ze statistik holého těla epické ságy.'

Esme Bianco se pravidelně svlékala ve své roli prostitutky Winterfell Ros

jak změřit velikost penisu pomocí pravítka

Crownlands se zdají být nejchytřejším místem Game of Thrones

První sezóna měla zdaleka nejvíce nahé scény

Mezitím v dalších novinkách Hry o trůny Kit Harrington prozradil, že by se rád stal otcem.

Film Game of Thrones s názvem Winter Came Everywhere byl odhalen.

A zde jsou šance na novou sezónu - která začíná v pondělí ve Velké Británii - včetně toho, kdo bude zabit.

Lena Heady z Game of Thrones prozradila, že hrála Cersei jen 15 dní v roce