Otec čtrnácti nařídil platit britské matce, kterou potkal na Tinderu, výživné na dítě 10 000 liber měsíčně

Otec čtrnácti nařídil platit britské matce, kterou potkal na Tinderu, výživné na dítě 10 000 liber měsíčně

DAD-OF-14 dostal příkaz zaplatit 10 000 liber měsíčně na přídavek na dítě Britce, kterou potkal na Tinderu.

43letý Johnathan Patrick Terry, který v Kanadě podniká s prodlužováním vlasů, byl ve vztahu se ženou rok - pár se ale rozdělil krátce před tím, než se jim asi před osmi měsíci narodila dcera.

Johnathan Patrick Terry dostal příkaz zaplatit zhruba 10 tisíc liber měsíčně na výživu poté, co opustil britskou maminku, kterou potkal na Tinderu, jen několik dní předtím, než porodila jejich dítě.

Britská maminka, které je něco přes 20 let, si na ni a její dceru vznesla nárok po rozpadu ročního vztahu, kdy vyšlo najevo, že neměl v úmyslu dívku zajistit.

Ústřední rodinný soud v Londýně vyslechl, že mladá žena a její dcera žijí v bytě bytového družstva její matky a přežily s dávkami pouhých 400 liber měsíčně.

Soudce Mark Everall řekl, že čtrnáctinásobný otec-běžně známý jako Patrick Terry-musí platit výživné 10 000 liber měsíčně a paušální částku 22 000 liber na pokrytí nákladů na nájem a nábytek.

Byly předloženy důkazy, které naznačují, že Terry měl dalších 13 dětí a neměl by problém splnit Britovy „rozumné“ požadavky vzhledem k bohatému životnímu stylu, který financoval, zatímco byli manželé spolu.

Navzdory tomu, že soudce Everall byl v důsledku předchozího soudního příkazu v prodlení s pokutou 16 tisíc liber, řekl, že je zřejmé, že Kanaďan „nemá v úmyslu se do tohoto řízení zapojit“.

Terryho nebylo možné kontaktovat.

Barrister William Tyzack a advokát Alistair Myles, který sídlí v advokátní kanceláři Levison Meltzer Pigott, uvedli, že si žena myslí, že zveřejnění Terryho jména na veřejnosti by ho mohlo povzbudit k zaplacení.

Soudce Everall dal souhlas, ale řekl, že ani žena ani dívka nemohou být ve zprávách jmenováni.

Čtrnáctý otec se setkal s Britkou na Tinderu, než odmítl přispět na výchovu jejich dítěte

Pohřešovaný britský otec, 28 let, byl nalezen mrtvý na Ibize poté, co tělo spatřilo plovoucí v mořibanneradss-2