Rodině fanoušků Tottenhamu se v Ajaxu po zázračném návratu nedaří, protože se tak opili, že si „mysleli, že zápas skončil v poločase“

FAMILY of Spurs fanouškům unikl neuvěřitelný návrat Tottenhamu do Ligy mistrů poté, co se příliš opili a opustili stadion v poločase - mysleli si, že hra skončila.

Celoživotní příznivci Michael se svými syny Jamesem a Willem Perkinsovými vtrhli z Ajaxovy Johan Cruyff Areny v Amsterdamu, když byl stav 2: 0 a „veškerá naděje vypadala ztracená“.

co se kvalifikuje jako velký péro

Rodině fanoušků Spurs unikl neuvěřitelný návrat Tottenhamu do Ligy mistrů poté, co se příliš opili a v poločase opustili stadion - protože si mysleli, že hra skončila.

Mysleli si, že jejich milované Spurs dělí vteřiny před semifinálovým zlomem srdce Ligy mistrů, a tak zamířily k východu - těsně před 45. minutou.

Ve středu večer ale ještě zbývala plná polovina fotbalu hrát v Amsterdamu - což se ukázalo jako 45minutové kouzlo, které se zapíše do fotbalové historie.

Tottenham vyhrál zápas 3: 2 poté, co Lucas Moura dokončil hattrick se sekundami zbývajícími na hodinách.

Ale James, Will a jejich otec Michael z jižního Londýna to celé zmeškali-poté, co před zápasem potopili po 12 půllitrech a tvrdili, že si poločas spletli s plným.

CHYBĚL VRAK

23letý producent sociálních médií James řekl: „Mysleli jsme si, že neexistuje způsob, jak dát tři góly za méně než pět minut.

'Byli jsme dost chudí a neměli jsme vůbec žádné šance.' Všichni jsme odešli těsně před poločasem - mysleli jsme si, že je to na plný úvazek.

„Nevypadali jsme, že bychom někdy dali gól. Všichni tři jsme byli docela opilí a jen jsme si nemysleli, že dáme gól.

„Nikdo nemluvil a všichni si mysleli, že v tu chvíli hra skončila. Mysleli jsme si, že odcházíme v ideální čas, a chtěli jsme překonat spěch ze země. '

Tři fanoušci se zlomeným srdcem se začali vydávat zpět do svého hotelu v centru Amsterdamu.

Když ale stáli na nástupišti metra, James obdržel telefonát od přítele, právě když se rozjížděla druhá polovina.

jak se zbavit alergií nadobro

V tu chvíli padl penny a James si uvědomil, že odešel ze stadionu spíše v poločase než na plný úvazek.

Zatímco telefonoval svému příteli, Spurs vstřelil první ze svých tří gólů, což vyvolalo začátek nezapomenutelného návratu.

ZRUŠENO ZPĚT DO HOTELU

James, Michael a Will spěchali zpět do svého hotelu a poslední půlhodinu zápasu stihli v hotelovém baru.

James dodal: „Stáli jsme a čekali na vlak a můj přítel mi zavolal. Nemohl uvěřit, že jsme odešli. Řekl, že hra stále pokračuje.

'Řekl mi to, když Spurs vstřelil první gól.' Byl jsem tak zmatený. Ale pak jsem si uvědomil, že kolem nás nikdo nestál a čekal na vlak.

„Mohli jsme se dívat v baru a abych byl upřímný, už jsem v pohodě. Stále jsem byl nadšený, že to sleduji kvůli tomu, co se děje.

je ventolin a proair to samé

„Když jsme vyhráli, byl to neuvěřitelný pocit. Sundal jsem si tričko a začal pobíhat.

'Očividně by bylo lepší tam být, ale určitě to byl neuvěřitelný zážitek.' Slavili jsme, jako bychom byli stále na zemi. '

Slavili jsme, jako bychom byli stále na zemi. '

100mg viagra jak dlouho vydrží
James Perkins

James zaplatil za svůj lístek 64 eur a celou sezónu cestoval po Evropě a sledoval Spurs v Lize mistrů.

James, jeho otec a jeho bratr dorazili do Amsterdamu na druhé semifinále Ligy mistrů ve středu ve 13 hodin a sedm hodin předtím, než začali pít.

Dorazili na zem včas na výkop ve 20:00, ale kvůli opilecké záměně zmeškali začátek zápasu.

Rozmazaný James se dokonce pokusil dostat do Amsterdam Areny pomocí lístku na starý zápas Tottenhamu.

Dorazil na své místo deset minut po zápase - když už Spurs prohrávali - a myslel si, že mu unikla celá polovina fotbalu.

James řekl: „Mysleli jsme si, že jsme odešli v ten správný čas, abychom zvládli nával na plný úvazek.

„Odešel jsem a táta a bratr mě následovali.

'Jsem stále šťastný, ale to je naposledy, kdy jsem opustil fotbalový zápas předčasně.'

James doufá, že se s otcem a bratrem 1. června zúčastní finále Ligy mistrů v Madridu.

Spurs se utkají s Liverpoolem na Estadio Metropolitano, kde bude jeden tým korunován na mistry Evropy.

Celoživotní fanoušci Spurs táta Michael se syny Jamesem a Willem Perkinsem vtrhl z Ajaxovy Johan Cruijff Areny v Amsterdamu, když byl stav 2: 0 a „veškerá naděje vypadala ztracená“

můžete udělat svůj penis větší

Mysleli si, že jejich milované Spurs dělí jen pár vteřin od semifinále Ligy mistrů, a tak zamířili k východu - těsně před 45. minutou

Rio Ferdinand a Gary Lineker se ptají Hoddla, jestli je v pořádku, protože emocionální legenda Spurs oslavuje vítěze Moury po nedávném infarktu