Výkonné objednávky ve státech, městech, krajích a teritoriích USA

Výkonné objednávky ve státech, městech, krajích a teritoriích USA

Důležité

Informace o novém koronaviru (virus, který způsobuje COVID-19) se neustále vyvíjí. Náš nový obsah koronavirů budeme pravidelně obnovovat na základě nově publikovaných recenzovaných nálezů, ke kterým máme přístup. Nejspolehlivější a nejaktuálnější informace naleznete na Web CDC nebo Rady WHO pro veřejnost.

Dne 13. března vyhlásil prezident Donald J. Trump národní stav nouze. V zásadě to uvolní miliardy dolarů ve fondech Federální agentury pro nouzové řízení na konfrontaci s koronaviry. 13. Března také došlo ke spuštění 15 dní na zpomalení šíření —Název pojmenovaný podle seznamu pokynů pro koronaviry — zveřejněného v Bílém domě—, jejichž cílem je snížit tlak na systém zdravotní péče.

Prvním guvernérem státu, který vyhlásil stav nouze na státní úrovni, byl guvernér Jay Inslee ve státě Washington dne 29. února. Od té doby každý stát nařídil zavedení různých opatření, která mají zpomalit šíření nemoci a vyrovnat křivku nových případů. Ve většině států se tyto příkazy nazývají stavy nouze, i když se jim někdy říká mimořádné situace v oblasti veřejného zdraví, katastrofy v oblasti veřejného zdraví, proaktivní mimořádné události atd.

Několik států, krajů a měst navíc omezilo pohyb obyvatel tím, že vydalo příkazy zůstat doma. Obecně platí, že nařizují uzavření škol a některých podniků, omezují počet shromáždění a odrazují lidi od toho, aby opustili své domovy kromě konkrétních činností, jako je nákup jídla, léků a cvičení.Terminologie týkající se objednávek „zůstat doma“ může být matoucí, zejména proto, že mnoho termínů je zaměňováno nesprávně. Některé z příslušných definic jsou uvedeny níže. Podrobnější slovník termínů souvisejících s koronavirovou chorobou 2019 (COVID-19), hlava tady .

Izolace. Izolace je technika veřejného zdraví používaná k prevenci šíření nemocí. Lidé kteří jsou diagnostikováni s onemocněním jsou odděleni od běžné populace, takže nemohou infikovat ostatní lidi. Izolace se liší od karantény, což je oddělení zdravých lidí, kteří byli vystaveni (ale dosud nemají) nemoc.

Karanténa. Karanténa je technika veřejného zdraví používaná k prevenci šíření nemocí. Lidé kteří byli vystaveni k nemoci jsou odděleni od běžné populace, aby se zjistilo, zda se u nich nakonec nemoc vyvine. Karanténa se liší od izolace, což je oddělení lidí, kterým byla skutečně diagnostikována nemoc.

Vlastní karanténa. Vlastní karanténa je obdobou karantény, ale není povinná. Lidem, kteří si myslí, že byli vystaveni nakažlivé nemoci, se doporučuje dobrovolně se oddělit od ostatních a omezit jejich pohyb, aby zjistili, zda onemocní. Jednotlivcům, kteří byli vystaveni COVID-19, se doporučuje, aby do karantény po dobu 14 dnů.

Zůstat doma. Zůstat doma, přístřeší na místě a uzamčení jsou různé typy objednávek, které mnoho vlád zavádí, aby omezilo šíření COVID-19. Tyto objednávky se liší podle místa, ale často zahrnují omezení nepodstatného cestování, zavírání škol, zavírání veřejných prostranství (jako jsou bary, restaurace, noční kluby a tělocvičny) a povzbuzování nebo nařizování lidem, aby zůstali doma, s výjimkou určitých okolností. Na rozdíl od izolace (která je určena pro infikované osoby) a karantény (která je určena pro exponované osoby) jsou objednávky pobytu doma mnohem rozšířenější a mají se jimi řídit všichni.

Státy (seskupeny podle abecedy)

  1. Alabama ... Florida
  2. Gruzie ... Louisiana
  3. Maine ... Severní Dakota
  4. Ohio… Wyoming

Stav nouze vydán 13. března

Útulek pro Birmingham, s platností od 24. března ve 12 hodin

19. března guvernér Kay Ivey a alabamské ministerstvo veřejného zdraví (ADPH) vydali celostátní zdravotní řád, který uzavírá pláže, omezuje shromáždění na 25 osob nebo méně a zavírá restaurace a bary pro místní spotřebu potravin a nápojů.

Další informace o zdravotním řádu najdete v alabamské vládě webová stránka .

Aljaška

Prohlášení o katastrofě veřejného zdraví vydané 11. března

S účinností od 22. března zůstaňte doma v Anchorage

Od 11. března podepsal guvernér Aljašky Mike Dunleavy řadu zdravotnických mandátů s úmyslem co nejvíce omezit šíření COVID-19. Mezi tyto mandáty patří uzavření barů a restaurací (s výjimkou výdeje a rozvozu), stejně jako odložení volitelných procedur ústního zdraví o jeden měsíc a odložení volitelných lékařských procedur o tři měsíce.

Podrobnosti o těchto zdravotních mandátech a jejich vlivu na obyvatele Aljašky najdete na webu Aljašské ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb .Arizona

Stav nouze vyhlášen 11. března

19. března vydal arizonský guvernér Doug Ducey výkonné příkazy, které zavřely restaurace v krajích s potvrzenými případy COVID-19 pro místní spotřebu potravin a nápojů. Všechny bary, tělocvičny a kina v těchto krajích jsou uzavřeny s účinností ke konci 20. března. Všechny volitelné operace jsou zastaveny, aby se uvolnila kapacita v arizonských nemocnicích.

Další podrobnosti o výkonných příkazech najdete v úplném prohlášení tady .

Arkansas

Nouzová situace v oblasti veřejného zdraví vyhlášena 11. března

19. března guvernér Arkansasu Asa Hutchinson zakázal veškeré posezení v barech a restauracích a prohlásil, že státní školy zůstanou zavřené další tři týdny, a to do 17. dubna. Od 20. března mohou restaurace nabízet služby s sebou, obrubník a donáškovou službu . V Little Rock mohou být restaurace použity pro alternativní opatření COVID-19, jako je zřizování specializovaných obchodů s potravinami, pokud uvnitř není více než 10 lidí.

Další informace o reakci na COVID-19 v Arkansasu najdete v informacích o COVID-19 daného státu rozbočovač .

Kalifornie

Stav nouze vyhlášen 4. března

S účinností od 19. března zůstaňte doma

19. března guvernér Kalifornie Gavin Newsom nařídil 40 milionům obyvatel svého státu, aby zůstali doma na dobu neurčitou a odvážili se ven pouze na základní pracovní místa, pochůzky a cvičení.

Další podrobnosti o objednávce a její dopad na obyvatele Kalifornie získáte kliknutím na tady .Colorado

Stav nouze vyhlášen 15. března

Zůstaňte doma s účinností od 26. března v 6 hodin ráno

V Coloradu jsou všechny restaurace, bary, tělocvičny, salony, zábavní podniky, kina a kasina uzavřeny pro veřejné použití. Restaurace mohou nabídnout vyzvednutí, odběr a průjezdní službu. Společenská setkání 10 a více osob by měla být zrušena nebo odložena. Zařízení ošetřovatelství a asistovaného bydlení jsou uzavřena pro všechny nepotřebné osoby, včetně návštěvníků.

Další podrobnosti o zdravotních objednávkách a jejich vlivu na obyvatele Colorada získáte kliknutím na tady .

Connecticut

Stav nouze vyhlášen 10. března

Zůstaňte doma s účinností od 23. března ve 20 hodin

Guvernér Ned Lamont oznámil pokyny pro omezení šíření koronaviru v regionálním přístupu s guvernérem Andrewem M. Cuomo z New Yorku a guvernérem Philem Murphym z New Jersey. Tyto pokyny zahrnují limit všech profesionálních, náboženských a společenských setkání na 50 osob s platností od 16. března. Požadují také restaurace a bary, které podávají jídlo, aby omezily služby pouze na služby odběru a dodání. Bary, které nepodávají jídlo, sázková zařízení, kina, tělocvičny a fitness centra, jsou zavřené. 20. března vydal Lamont příkaz Stay-at-Home a řekl, že těm, kteří jej nebudou dodržovat, může být uložena pokuta.

Podrobnosti o pokynech pro obyvatele a firmy v Connecticutu zobrazíte kliknutím tady .

známky nedostatku vitaminu d

Delaware

Stav nouze vyhlášen 13. března

Přístřešek na místě, účinný 24. března v 8 hodin ráno

16. března vydal guvernér Delaware John Carney výkonný příkaz, který omezuje pouze bary a restaurace na vyzvednutí, projížďku nebo doručovací službu a omezuje všechna shromáždění na méně než 50 lidí. Kasina, zábavní podniky (například koncertní sály, bowlingové dráhy a divadla), tělocvičny a lázně jsou uzavřeny. Ministerstvo veřejného zdraví může dále zrušit všechna shromáždění, která z důvodů veřejného zdraví považuje za nezbytná, i když účast je v souladu s pokyny.

Další podrobnosti o výkonném příkazu od guvernéra Carneyho získáte kliknutím na ikonu tady .

Florida

Stav nouze vyhlášen 7. března

Od 25. března zůstaňte doma v okrese Miami-Dade
Zůstaňte doma v okrese Alachua, s platností od 24. března v 12:01
Zůstaňte doma v Leon County, s platností od 25. března ve 23 hodin
Zůstaňte doma v Orange County, 26. března ve 23 hodin
Zůstaňte doma pro Pinellas County, 26. března ve 12 hodin
Útulek pro okres Broward s účinností od 27. března v 12:01
S účinností od 26. března ve 23 hodin zůstaňte doma v okrese Osceola

20. března vydal guvernér Floridy Ron DeSantis výkonný pokyn, který omezuje restaurace na rozvoz, vyzvednutí nebo odběr a zavírá většinu barů, tělocvičen a fitness center. v jiný výkonný příkaz vydal stejný den, guvernér DeSantis zavřel noční kluby, kina, koncertní sály a pláže.

Další informace o výkonném příkazu od guvernéra DeSantise získáte kliknutím na tady . Chcete-li získat aktuální informace o aktuální situaci COVID-19 na Floridě, klikněte tady .

Gruzie

Stav nouze vyhlášen 14. března

Zůstaňte doma v Atlantě s účinností od 24. března ve 12.01 hodin
Útulek pro Blakelyho, účinný 24. března ve 12 hodin
Útulek pro Carrollton s platností od 25. března
Útulek pro Savannah účinný, 24. března v 23.59 hodin
Útulek pro kraj Athény-Clarke s účinností od 20. března ve 12:01 hodin
Útulek pro kraj Dougherty, účinný 21. března v 12:01

Dne 14. března 2020 podepsal guvernér Brian P. Kemp výjimečný stav v oblasti veřejného zdraví k řešení nových koronavirů a COVID-19 v Gruzii. Ve stejný den podepsal exekutivní rozkaz, aby povolal gruzínskou národní gardu do aktivní služby v rámci přípravy reakce na COVID-19. 18. března vydal Kemp exekutivní nařízení, které zavřelo školy do 31. března.

Podrobnosti o výkonných příkazech guvernéra Kempa COVID-19 získáte kliknutím tady a pro denní zprávu o stavu aktuální situace COVID-19 v Gruzii klikněte tady .

Havaj

Nouzové prohlášení vydané 14. března

Zůstaňte doma, s platností od 25. března ve 12:01

18. března Havaj spustil specializovaný web COVID-19 jako zdroj pro obyvatele a návštěvníky. Následující den bylo oznámeno, že každý z pěti krajů připravuje individuální plány na zmírnění šíření. Patří mezi ně zákaz vycházení (hrabství Kauai), omezení shromáždění (hrabství Maui) a zákazy barů, restaurací a míst pro bohoslužby, které jsou na uvážení vedení (hawaii hrabství). Hrozba COVID-19 je bezprecedentní a vyžaduje agresivní opatření, uvedl guvernér David Ige, když nařídil obyvatelům zůstat doma.

Navštivte nový web, tady .

Idaho

Proaktivní pohotovost byla vyhlášena 13. března

Útulek pro okres Blaine, účinný od 20. března

18. března guvernér Idaho Brad Little oznámil že stát přijímal pokyny federální vlády pro omezení šíření COVID-19, včetně podpory obyvatel, aby omezili shromáždění na maximálně 10 lidí, pracovali z domova a využívali možnosti vyzvednutí nebo rozvozu dostupné v restauracích. 19. března, v reakci na změny situace v okrese Blaine, ministerstvo zdravotnictví a sociálních věcí v Idahu zopakoval že obyvatelé by měli dodržovat federální směrnice pro sociální distancování.

Další informace od Idaho Emergency Operations Center o aktuální situaci COVID-19 ve státě a zdrojích pro obyvatele získáte kliknutím tady .

co je to erekční kroužek?

Illinois

Prohlášení o katastrofě gubernatorial vydané 9. března

Zůstaňte doma s účinností od 21. března v 17 hodin

V výkonná objednávka vydaný 16. března guvernér Illinois JB Pritzker uzavřel všechny restaurace a bary pro stravovací služby a omezil tato zařízení na vyzvednutí, projížďku nebo doručovací služby. Objednávka také zakazuje shromáždění 50 a více osob a zavírá místa, jako jsou tělocvičny, kina, bowlingové dráhy a kluby zdraví, kde se konají shromáždění této velikosti. Nařízení stanoví tyto pokyny do 30. března. 20. března vydal Pritzker a Objednávka Stay-at-Home .

Chcete-li získat aktuální informace o situaci COVID-19 v Illinois, stejně jako nejnovější výkonné příkazy od guvernéra Pritzkera, klikněte tady .

Indiana

Stav nouze vyhlášen 6. března

Zůstaňte doma, s účinností od 24. března ve 23:59

16. března 2020 vydal guvernér státu Indiana Eric J. Holcomb výkonná objednávka to omezuje restaurace a bary na projížďku, vyzvednutí nebo rozvoz jídel do 31. března. Všechna společenská setkání jsou omezena na méně než 50 lidí a je nutné odložit nebo přeložit jiné než nezbytné chirurgické zákroky.

Chcete-li získat aktuální informace o situaci COVID-19 v Indianě, pokyny pro podniky a obyvatele a informace o dalších výkonných příkazech od guvernéra Holcomba, klikněte tady .

Kansas

Stav nouze vyhlášen 12. března

Zůstaňte doma pro okresy Douglass, Johnson, Leavenworth a Wyandotte, s platností od 24. března v 12:01
Zůstaňte doma pro kraje Sedgwick v Miami, s platností od 25. března ve 12:01
Zůstaňte doma v okrese Doniphan, s platností od 26. března ve 12:01
Zůstaňte doma pro okres Sumner, s platností od 27. března ve 12:01

17. března vydala guvernérka Kansasu Laura Kelly výkonná objednávka uzavírací hlediště, kina, muzea, sportovní arény, taverny, bazény a zdravotní a fitness centra. Veřejná a soukromá shromáždění jsou omezena na 50 lidí, ale určitá místa a události jsou z těchto omezení vyňaty. Restaurace a bary musí přijmout opatření, aby zajistily sociální stopu mezi patrony a zastavily samoobsluhu nebalených potravin, jako jsou bufety. Dále ministerstvo zdravotnictví a životního prostředí v Kansasu nařídil 14denní karantény pro obyvatele, kteří odcestovali do určitých států nebo se vrátili z plaveb nebo mezinárodních cest, k 18. březnu.

Další zdroje nebo informace o aktuální situaci COVID-19 v Kansasu získáte kliknutím tady .

Kentucky

Stav nouze vyhlášen 6. března

Zdraví doma, účinné 26. března ve 20 hodin

17. března vydal guvernér Kentucky Andy Bershear výkonná objednávka uzavření všech podniků, které podporují veřejná shromáždění, včetně tělocvičen, salonů, lázní, koncertních sálů, divadel a zařízení pro sportovní akce. Všechna hromadná shromáždění byla zakázána v výkonná objednávka vydáno 19. března, které neuvádí konkrétní velikost těchto událostí. Restaurace mohou i nadále podávat jídlo a alkohol při vyzvednutí, vytažení nebo dodání, stejně jako možnosti večeře, pokud jsou dodržovány pokyny CDC pro sociální distancování.

Chcete-li získat aktuální informace o situaci COVID-19 v Kentucky a další objednávky od guvernéra Bershear, klikněte tady . Časová osa akcí provedených ve stavu je přístupná tady .

Louisiana

Nouzová situace v oblasti veřejného zdraví byla vyhlášena 11. března

Zůstaňte doma s účinností od 23. března v 17 hodin

Louisianský guvernér John Bel Edwards má omezené restaurace vyzvednout, odnést nebo projet službou od 19. března. Toto platí do 13. dubna, pokud nebude prodlouženo na pozdější datum. Všechna veřejná nebo soukromá setkání jsou omezena na maximálně 50 lidí a všechny bary, kasina, kina a fitness centra jsou uzavřena výkonná objednávka k 17. březnu 20. března bylo obyvatelům New Orleans nařízeno zůstat doma.

Další informace o aktuální situaci COVID-19 v Louisianě a zdrojích získáte kliknutím tady . Chcete-li získat přístup k aktualizacím od Governor Edwards, klikněte na tady .

Maine

Stav nouze vyhlášen 15. března

Zůstaňte doma v Portlandu, s platností od 25. března v 17 hodin

18. března guvernérka státu Maine Janet Mills zakázala veškerá shromáždění více než 10 lidí a omezených restaurací a barů, aby vyzvedli, odnesli a doručili jídlo a nápoje v výkonná objednávka . Tyto mandáty platí do půlnoci 31. března.

Aktualizace mandátů od Governor Mills a situace COVID-19 v Maine získáte kliknutím tady .

nejlepší pilulky na hubnutí pro obézní

Maryland

Stav nouze vyhlášen 5. března

17. března vydal guvernér Marylandu Larry Hogan nouzový příkaz zavírání fitness center, divadel a sálů bingo. Objednávka také omezila bary a restaurace na vyzvednutí, vytažení a průjezd stravovací službou a zakázala shromáždění více než 50 lidí. Guvernér Hogan měl dříve uzavřeno sázková zařízení, jako jsou závodní dráhy a kasina. Navíc, primární volby v Marylandu 28. dubna byl odložen do 2. června.

Kliknutím na ikonu zobrazíte aktuální informace o situaci Marylandu COVID-19 a výkonných příkazech guvernéra Hogana tady .

Massachusetts

Stav nouze vyhlášen 10. března

Poradenství pro pobyt doma, účinné 24. března ve 12 hodin

Guvernér Charlie Baker ano objednal všechny školy ve státě byly zavřeny až do dubna, požadovaly, aby restaurace uzavřely své posezení a přešly pouze na rozvoz a odvoz, zakázaly shromáždění více než 25 lidí a autorizované lékárny k výrobě a prodeji vlastního dezinfekčního prostředku na ruce. Nevěřím, že mohu nebo bych měl nařídit občanům USA, aby byli několik dní uvězněni ve svém domě, řekl Baker. Z hlediska veřejného zdraví to nedává smysl a není to realistické.

Další informace o plánu omezit šíření COVID-19 v Massachusetts získáte kliknutím tady .

Michigan

Stav nouze vyhlášen 10. března

Zůstaňte doma s účinností od 24. března ve 12:01 hodin

20. března guvernérka Gretchen Whitmerová omezený nepodstatné lékařské a zubní procedury. Whitmer měl dříve uzavřené veřejné prostory, jako jsou bary, kavárny, kina, tělocvičny a kasina, do 30. března, rozšířily dávky v nezaměstnanosti a do 5. dubna zakázaly shromažďování více než 50 lidí.

Další informace o výkonných objednávkách souvisejících s COVID-19 v Michiganu, klikněte zde .

Minnesota

Stav nouze vyhlášen 13. března

Zůstaňte doma od 27. března ve 23:59

16. března guvernér Tim Walz nařídil, aby restaurace, bary a zábavní podniky byly zavřeny až do 27. března, kromě jídla s sebou. 19. března Walz nařídil poskytovatelům zdravotní péče, aby odložili plánovanou operaci a jiné než nezbytné lékařské procedury, počínaje následujícím pondělkem v 17:00.

Další informace o tom, jak COVID-19 ovlivňuje obyvatele Minnesoty, naleznete na ministerstvu zdravotnictví v Minnesotě webová stránka .

Mississippi

Stav nouze vyhlášen 14. března

Od 22. března zůstaňte doma na Oxfordu

Státní ministerstvo zdravotnictví doporučuje vyhýbat se shromážděním více než 10 lidí, praktikovat sociální distancování a vyhýbat se zbytečnému cestování.

Další informace najdete na webových stránkách oddělení tady .

Missouri

Stav nouze vyhlášen 13. března

Zůstaňte doma pro Kansas City, s platností od 24. března ve 12:01
Zůstaňte doma v St. Louis, s účinností od 23. března v 18 hodin
Zůstaňte doma v Clay County, s platností od 24. března v 12:01
Zůstaňte doma v okrese St. Louis s účinností od 23. března ve 12:01
Zůstaňte doma v Jackson County, s platností od 24. března v 12:01
Zůstaňte doma pro okres Boone, počínaje 25. březnem v 8 hodin ráno
Zůstaňte doma pro kraj Cass, s účinností od 24. března ve 12:01
Útulek pro okres Platte, účinný 24. března v 12:01
Zůstaňte doma v okrese St. Louis s účinností od 23. března ve 12:01

20. března guvernér Mike Parson řekl státní ministerstvo zdravotnictví a služeb pro seniory by zakázalo shromáždění více než 10 lidí s podrobnostmi 21. března.

Další oficiální doporučení COVID-19 v Missouri najdete na web zdravotní agentury .

Montana

Stav nouze vyhlášen 12. března

Zůstaňte doma s účinností od 28. března ve 12:01 hodin

20. března guvernér Steve Bullock objednal uzavření barů, tělocvičen, divadel a kaváren. Restaurace mohou zůstat otevřené pouze pro odběr a rozvoz.

Získejte informace o COVID-19 v Montaně na webu oficiální státní web .

Nebraska

Stav nouze vyhlášen 13. března

19. března guvernér Pete Ricketts režie restaurace a bary ve čtyřech krajích, aby uzavřely své posezení a přestěhovaly se pouze na výdej, vynosení nebo rozvoz. Restauracím a barům v jiných oblastech bylo nařízeno omezit jejich kapacitu na 10 osob nebo méně.

Další informace o oficiálních pokynech COVID-19 v Nebrasce, klikněte zde .

Nevada

Stav nouze vyhlášen 12. března

15. března guvernér Steve Sisolak Zavřeno státní školy do 5. dubna následujícího dne, Sisolaku oznámil uzavření všech nepodstatných podniků ve státě na 30 dní, včetně kasin, salonů a holičství. Lékárny, obchody s potravinami, smíšené zboží, banky, železářství a čerpací stanice zůstávají otevřené. Sisolak nedoporučoval žádná shromáždění, včetně přespání, her, koncertů a atletických akcí.

Další informace o pokynech COVID-19 ve státě Nevada, klikněte zde .

New Hampshire

Stav nouze vyhlášen 13. března

Zůstaňte doma od 27. března ve 23:59

Guvernér Chris Sununu 15. března nařídil všem veřejným školám K-12 uzavření a přechod na dálkové učení nejméně do 3. dubna. 16. března zakázal shromažďování více než 50 lidí a omezené bary a restaurace pouze na rozvoz a odběr .

Další pokyny COVID-19 v New Hampshire najdete na zdravotním oddělení státu webová stránka .

New Jersey

Stav nouze vyhlášen 9. března

Zůstaňte doma s účinností od 21. března v 21:00

16. března podepsal guvernér New Jersey Phil Murphy výkonný příkaz zpomalit šíření COVID-19 v tomto stavu. Uzavřela školy, omezila shromáždění na 50 a méně lidí, zavřela kina, noční kluby, tělocvičny a kasina a zavřela bary a restaurace pro cokoli jiného než odnášení a rozvoz. 21. března vydal guvernér Murphy příkaz Stay-at-Home.

Další informace o pokynech COVID-19 v New Jersey, klikněte zde .

Nové Mexiko

Stav nouze vyhlášen 11. března

Zůstaňte doma, s účinností od 24. března v 8 hodin ráno

K 19. březnu guvernérka Michelle Lujan Grishamová zakázala shromáždění více než 10 lidí, uzavřená kina, tělocvičny, nákupní centra a rekreační zařízení, omezené možnosti odběru a dodání pouze v restauracích a barech a omezila nákup hygienických produktů a zboží - počítadlo léků na tři na osobu.

Další oficiální informace o COVID-19 v Novém Mexiku klikněte zde .

New York

Stav nouze vyhlášen 7. března

Zůstaňte doma s účinností od 22. března ve 20 hodin

20. března guvernér Andrew Cuomo nařídil všem nepodstatným podnikům, aby udrželi všechny své pracovníky doma. Podniky, které se vzepřou objednávce, podléhají uzavření a pokutám. Rovněž naléhá na všechny obyvatele New Yorku, aby zůstali doma a udržovali bezpečnou vzdálenost šest stop od ostatních na otevřených prostranstvích.

Klepněte na tady Další podrobnosti o výkonném rozkazu podepsaném guvernérem Cuomo. `

je 50mg metoprololu vysoká dávka

Severní Karolina

Stav nouze vyhlášen 10. března

Zůstaňte doma pro Durhama, s platností od 26. března v 18 hodin
Zůstaňte doma pro Mecklenburg County s platností od 26. března v 8:00
Přístřešek na místě pro Clemmonse, účinný 27. března v 17 hodin
Zůstaňte doma pro Winston-Salem, s účinností od 27. března v 17 hodin
Zůstaňte doma v kraji Buncombe s účinností od 26. března ve 20 hodin
Zůstaňte doma v okrese Guilford, s platností od 27. března v 17 hodin
Útulek pro kraj Madison s platností od 23. března
Zůstaňte doma v Orange County s účinností od 27. března v 18 hodin
Zůstaňte doma v Pitt County, s platností od 25. března v 17 hodin
Zůstaňte doma pro okres Wake, s účinností od 27. března v 17 hodin

14. března guvernér Severní Karolíny Roy Cooper uzavřel všechny veřejné veřejné školy K-12 a zakázal shromáždění více než 100 lidí s výkonná objednávka . V pozdější objednávka vydaný 17. března guvernér Cooper uzavřel službu posezení všech barů a restaurací, omezil podniky na objednávky na odběr nebo dodání do 31. března a prodloužil státní podporu v nezaměstnanosti.

Více podrobností o situaci COVID-19 v Severní Karolíně a nejnovější objednávky guvernéra Coopera naleznete zde tady .

Severní Dakota

Stav nouze vyhlášen 13. března

19. března vydal guvernér Severní Dakoty Doug Burgum výkonná objednávka která na neurčito uzavřela veřejné školy K-12 s plány pokračovat ve vzdělávání mimo školu. Předtím zavřel školy na jeden týden. Výkonná objednávka z 19. března také zavírá stravovací služby pro všechny bary a restaurace, ačkoli bude povolena služba odběru a dodávky. Rekreační zařízení, tělocvičny, kina a další zábavní podniky jsou do 6. dubna uzavřeny. Státní úřady a zařízení jsou rovněž omezena na veřejnost pouze na základě jmenování.

Chcete-li získat informace o případech COVID-19 v Severní Dakotě, zdroje pro obyvatele a podniky a aktualizace od guvernéra Burguma, klikněte na tady .

Ohio

Stav nouze vyhlášen 9. března

Zůstaňte doma, s účinností od 23. března v 23:59

Ředitel Ohio Department of Health Amy Action uzavřel lázně, tetovací salóny a kadeřnické, masážní, nehtové a solárium v objednat vydáno 19. března. Ke stejnému datu uzavírá guvernér Mike DeWine také pobočky Ohio's Department of Motor Vehicle (DMV). Tyto uzávěry staví na a předchozí objednávka z Actonu vydaného 17. března, který zakazoval shromáždění více než 50 lidí a zavřel kina, sportovní zařízení, tělocvičny a další fitness centra a další zábavní podniky. Guvernér DeWine zrušeno volby 17. března.

Chcete-li zůstat v obraze o situaci COVID-19 v Ohiu a také o novinkách od Acton a DeWine, klikněte tady .

Oklahoma

Stav nouze vyhlášen 15. března

Zůstaňte doma pro Normana, s platností od 25. března ve 23:59

Guvernér Oklahomy Kevin Stitt pozastavil vybrané státní právní předpisy, které by snížily schopnost komunit bojovat nebo omezit šíření COVID-19 v výkonná objednávka 17. března. Vteřina objednat vydané ve stejný den důrazně doporučuje, aby obyvatelé dodržovali pokyny CDC, jako je omezení shromáždění na maximálně 10 osob. Ačkoli tato objednávka vyzývá obyvatele, aby využili možnosti odběru nebo rozvozu z restaurací, oficiálně neuzavírá žádné podniky.

Aktualizováno od guvernéra Stitta a ohledně statusu COVID-19 v Oklahomě tady .

Oregon

Stav nouze vyhlášen 8. března

Zůstaňte doma s účinností od 23. března

12. března oregonská guvernérka Kate Brown oznámila celostátní uzavření všech veřejných škol K-12 počínaje 16. březnem. Osobní setkání na vysokých školách byla pozastavena v výkonná objednávka vydáno 19. března. Guvernér Brown měl dříve zakázáno večeře a místní konzumace jídla v restauracích a barech a omezená veřejná a soukromá shromáždění na 25 osob. 19. března také vydala výkonná objednávka nařizující odklad všech nepodstatných operací a lékařských postupů.

Aktuální informace o stavu COVID-19 v Oregonu a aktualizace od guvernéra Browna najdete tady .

Pensylvánie

Stav nouze vyhlášen 6. března

Zůstaňte doma pro okresy Allegheny, Bucks, Chester, Delaware, Monroe, Montgomery a Philadelphia, s platností od 23. března ve 20 hodin
S účinností od 24. března v 20:00 zůstaňte doma v Erie County
Zůstaňte doma v okrese Lehigh County, s účinností od 25. března ve 20:00
Zůstaňte doma v Northampton County, s platností od 25. března ve 20 hodin

16. března guvernér Tom Wolf deklaroval stav nouze a nařídil uzavření všech nepodstatných podniků ve státě.

Získejte od státu nejnovější informace o COVID-19 v Pensylvánii ministerstvo zdravotnictví .

Portoriko

Zákaz vycházení, platný 15. března v 18 hodin

Všichni občané budou muset zůstat doma, aby zastavili šíření tohoto viru, uvedla guvernérka Portorika Wanda Vázquezová. Noční zákaz vycházení umožňuje lidem opustit své domovy během dne pouze za účelem nákupu potravin nebo léků, jít do banky, navštěvovat lékařské schůzky, inklinovat k pečovatelským povinnostem nebo pracovat v podnicích považovaných za zásadní.

Rhode Island

Stav nouze vyhlášen 9. března

16. března vydala guvernérka ostrova Rhode Island Gina Raimondo výkonná objednávka který zakazoval odnášet, vyzvedávat nebo doručovat služby veřejným a soukromým shromážděním více než 25 lidí a omezeným počtem barů a restaurací, které vstoupily v platnost 17. března. Další výkonná objednávka vydané ve stejný den pozastavuje všechna nepodstatná veřejná setkání do 15. dubna.

K dispozici jsou zdroje pro podniky a obyvatele i novinky o situaci COVID-19 na Rhode Island tady . Výkonné příkazy od guvernéra Raimonda jsou k dispozici prostřednictvím kanceláře redakce .

Jižní Karolína

Stav nouze vyhlášen 20. března

Zůstaňte doma pro Charleston, s platností od 26. března ve 12:01

Poté, co 20. března vyhlásil stav nouze guvernér Henry McMaster objednal vymáhání práva k zajištění toho, aby si lidé na státních plážích užívali sociální distancování.

Další informace najdete na webu COVID-19 v Jižní Karolíně rozbočovač .

Jižní Dakota

Stav nouze vyhlášen 13. března

Na tiskové konferenci 19. března guvernérka Kristi Noem stanovený že její stát neměl žádné okamžité plány na uzavření zábavních podniků nebo podniků, jako jsou restaurace nebo bary. Ministerstvo zdravotnictví Jižní Dakoty je naléhání obyvatelům, aby se řídili pokyny CDC o společenském distancování, aby omezili šíření COVID-19.

Informace o stavu COVID-19 v Jižní Dakotě, zdroje o bezpečnosti a tiskové zprávy od guvernéra Noema najdete tady .

Tennessee

Stav nouze vyhlášen 12. března

Od 24. března zůstaňte doma v okrese Shelby County
Zůstaňte doma pro Franklina, s platností od 25. března ve 12:01
Od 23. března zůstaňte doma v okrese Davidson
Zůstaňte doma v okrese Knox, s platností od 24. března ve 12:01

Poté, co vyhlásil stav nouze, guvernér Tennessee Bill Lee naléhal veřejné školy K-12 16. března do konce 20. března a zůstanou zavřené, dokud nebudou vydány další pokyny 31. března. Už předtím povzbuzován obyvatelé omezit shromáždění 250 a více lidí, ačkoli nebyla vydána žádná oficiální omezení.

Aktualizace prohlášení guvernéra Lee i aktuální stav COVID-19 v Tennessee jsou k dispozici tady .

Texas

Katastrofa veřejného zdraví vyhlášena 19. března

Od 24. března ve 23:59 zůstaňte doma v Austinu
Útulek pro kraj Dallas, účinný 23. března v 23:59
Útulek pro Bell County, McLennan County, s účinností 23. března v 23:59
Zůstaňte doma pro okresy Bexar, Collin, El Paso, Harris, Tarrant, Travis a Williamson, s platností od 24. března v 23:59
Útulek pro Hunt, kraje Galveston, účinný 24. března v 23:59
Útulek pro kraj Robertson, účinný 25. března v 21:00
Útulek pro kraj Cameron, účinný 25. března v 12:01
Zůstaňte doma v okrese Denton, s platností od 25. března v 23:59
Útulek pro okres Gregg, účinný 26. března v 23:59
Zůstaňte doma pro Hays, okresy Nueces, s platností od 26. března ve 23 hodin
Úkryt pro Scurry County, účinný 27. března v 23:59
Útulek pro kraj Willacy s účinností od 26. března v 23:01


19. března vyhlásil doktor John Hellerstedt, komisař texaského ministerstva zdravotnictví, katastrofu v oblasti veřejného zdraví. Obyvatelé jsou nuceni vyhnout se shromážděním více než 10 lidí a omezit výlety na výlety. Restauracím se doporučuje, aby propagovaly služby odběru a rozvozu nad možnostmi večeře.

Chcete-li získat informace o situaci COVID-19 v Texasu a zdroje týkající se zachování zdraví, klikněte na tady .

Utah

Stav nouze vyhlášen 6. března

Zůstaňte doma s účinností od 27. března ve 12:01 hodin

17. března stát Utah vydal rozkaz omezení veřejných shromáždění na 10 osob nebo méně.

Získejte nejnovější informace o COVID-19 v Utahu na webu oficiální web státu .

existuje nějaký skutečný způsob, jak zvětšit velikost penisu

Vermont

Stav nouze vyhlášen 13. března

Zůstaňte doma, s platností od 25. března v 17 hodin

Guvernér Phil Scott zavřel školy minimálně do 6. dubna, zavřel bary a restaurace na cokoli jiného než na odběr a rozvoz, omezil nepodstatná shromáždění více než 50 lidí a omezil návštěvníky v zařízeních dlouhodobé péče.

Další informace o COVID-19 ve Vermontu najdete ve státní správě webové stránky zdravotnického oddělení .

Virginie

Stav nouze vyhlášen 12. března

17. března guvernér Virginie Ralph Northam vydal nouzový příkaz pro veřejné zdraví zakazující více než deseti patronům v restauracích, fitness centrech a divadlech. O dva dny později Northam oznámil další opatření na ochranu veřejného zdraví a podporu Virginiánů zasažených šířením nového koronaviru neboli COVID-19.

Nejaktuálnější informace o situaci ve Virginii naleznete na ministerstvu zdravotnictví státu webová stránka .

Washington

Stav nouze vyhlášen 29. února

Zůstaňte doma s účinností od 23. března

16. března guvernér Washingtonu Jay Inslee podepsal výkonnou objednávku, která pozastavila služby posezení v restauracích, barech a dalších zábavních zařízeních. Služby odběru a doručení budou stále povoleny. Objednávce podléhají také kosmetické salony, tetovací salóny, divadla, tělocvičny a muzea.

Chcete-li zkontrolovat nouzová opatření vlády přijatá ve státě Washington, klikněte na tady .

západní Virginie

Stav nouze vyhlášen 16. března

Zůstaňte doma, s účinností od 24. března ve 20 hodin

18. března podepsal guvernér Západní Virginie Jim Justice výkonná objednávka který směruje všechny restaurace a bary ve státě, aby omezily své služby pouze na možnosti provedení, projíždění a dodání. Objednávka oficiálně vstoupila v platnost ve středu 18. března 2020 o půlnoci.

Pokyny Západní Virginie pro jednotlivce a komunity lze nalézt tady .

Wisconsin

Stav nouze vyhlášen 12. března

Zůstaňte doma, s platností od 25. března v 8 hodin ráno

17. března guvernér Wisconsinu Tony Evers nařídil celostátní moratorium na hromadné shromáždění 10 a více lidí. Následujícího dne nařídil, aby nastavení péče o děti upřednostňovalo jejich služby pro základní pracovníky, a v samostatné objednávce také nařídil uzavření škol K-12.

Další informace o reakci Wisconsinu na COVID-19 získáte kliknutím tady .

Wyoming

Stav nouze vyhlášen 13. března

19. března guvernér Wyomingu Mark Gordon oznámil, že kvůli pandemii COVID-19 budou v celém Wyomingu zavedena nová omezení pro řadu podniků. Objednávka s okamžitou platností uzavřela také bary, restaurace, divadla, tělocvičny, zařízení péče o děti, školy K-12, vysoké školy, univerzity a obchodní školy.

Další informace naleznete na vyhrazeném serveru Wyoming COVID-19 webová stránka .