Oddaný manžel strávil dva roky a 35 tisíc liber proměnou zahrady v tropickou oázu pro manželku, která nemohla jet na dovolenou

Oddaný manžel strávil dva roky a 35 tisíc liber proměnou zahrady v tropickou oázu pro manželku, která nemohla jet na dovolenou

ODDANÝ manžel věnoval dva roky a 35 000 liber na přeměnu své zahrady na tropický ráj pro svou manželku, protože ji nemohl vzít na dovolenou.

Stavební dělník Chris Lodge (44) a majitelka firmy Sharon Lodge (45) jsou tak zaneprázdněni prací a péčí o svého postiženého psa Diceho, že šest let nejeli na dovolenou.

Toto je úžasný tropický ráj za 35 tisíc liber, který Chris vytvořil pro svou manželku po dobu dvou let v jejich domě ve Wollastonu v Northamptonshire

Dokonce postavil bar, kde si manželé mohou po náročném dni odpočinout na koktejl

Chris a jeho manželka Sharon - pár nebyl na dovolené už roky, což přimělo Chrise, aby přinesl exotický pocit do vlastní zadní zahrady

Chris říká, že drahý projekt v něm dokonce vyvolal nově nalezenou lásku k zahradničení

jak zvýšit velikost penisu doma

Chris věděl, jak moc rádi spolu trávili dovolenou, a proto se v červnu 2017 rozhodl, že jim přinese pocit prázdnin tím, že ze své zadní zahrady udělá tropickou říši tiki.

Přestože Chris neměl žádné zkušenosti se zahradnictvím, hodil každý volný večer a víkend, který měl více než 24 měsíců, do mamutího projektu - a výsledky jsou ohromující.

Po vykopání trávníku postavil Chris krásný dřevěný, naplavený a lanový most přes zahradu obklopenou nádhernými zelenými palmami a sukulenty.

Most vede k chatě tiki, kterou Chris a Sharon nazývají 'Freaky Tiki', naplněnou dřevěnou tyčí postavenou Chrisem, tropickými cetkami a nádhernými barovými židlemi.

Ačkoli to nebyl žádný malý úkol, Chris říká, že každý cent a hodina tvrdé práce stojí za to.

A dokonce to v něm vzbudilo vášeň pro zahradničení.

DOVOLENÝ POCIT

Chris z Wollastonu v Northamptonshire řekl: „Svátky jsme milovali, ale máme velký byznys a hodně pracuji.

„Obchod se najednou rozjel a trochu se zbláznil a my jsme na něj opravdu tlačili, takže se teď snažíme najít si čas.

'Asi šest let jsme nemohli jet na dovolenou.'

„Náš pes také občas trpí malými záchvaty, takže ho neradi opouštíme. Jsme doma i v kanceláři.

„Rozhodl jsem se, že dovolenou přivezu k nám, abychom si to mohli užít. Nyní můžeme jít na dno zahrady a uniknout v tropickém ráji.

„Můžeme přijít sem do naší chaty tiki a dát si koktejl nebo latte a relaxovat.

„Máte pocit, že jste na druhém konci světa. Nikdy byste nevěřili, že jste na dně zahrady ve Velké Británii.

„Chci, aby to bylo místo, kam mohou přijít i všichni naši přátelé, pokud mají špatný den nebo se cítí na dně. Chci, aby to bylo místo, kam se lidé dostanou.

'Rád dělám věci, které lidem dělají radost a vykouzlí úsměv na tváři.'

TROPICKÁ INSPIRACE

Poté, co žil v jejich domě 15 let, si Chris konečně našel čas na stavbu přístavby před dvěma lety a rozhodl se současně řešit zahradu.

Vrba a dno jejich trávníku připomněly Chrisovi pouťovou jízdu s tematikou džungle, kterou v dětství absolvoval-což inspirovalo jeho exotické renovace.

Chris věnoval hodiny výzkumu, které tropické rostliny nejlépe odolávají britskému počasí, a pomocí online výukových videí se naučil všechny triky zahradnického řemesla.

co dělá metformin pro hubnutí

S citem pro detail, roky stavby a pomocnou rukou svého druha Roba, Chris opravdu dal své vlastní „funky a jiné“ razítko na svou zahradu.

Chris kromě sázení každé rostliny a pokládky trávy postavil i most, odložil palubovky, postavil svůj tiki bar a ze dřeva vytvořil nádhernou lavičku.

můžeš vyrazit opar jako pupínek

Jeho chata „Freaky Tiki“ byla dřevěná kůlna zakoupená za 4500 liber, kterou pak Chris proměnil zastřešením ze sušené trávy, tropickým oknem s optickou iluzí a exotickými dekoracemi.

U některých rostlin, které stojí každý 300 liber, a hrnků tiki, které zdobí stodolu speciálně dovezenou z Ameriky, se nešetřilo.

Chris postavil lanový most, který se táhne přímo přes zahradu

A lemoval zahradu tropickými rostlinami - některé stojí 300 liber za kus

Přední část domu manželů - ne zrovna typické prostředí pro tropický ráj

Než se Chris pustil do práce, byla zahrada holá - ale viděl její potenciál

Dva roky roubování trvalo, než se zahrada dostala do formy

Chris byl původně inspirován k zahájení svého projektu, když měli prodloužený dům

Řekl, že chce vytvořit místo, kde budou lidé šťastní a budou mít úsměv na tváři

The Lodges říkají, že se moc nemohou dostat pryč kvůli požadavkům jejich podnikání a péče o jejich zdravotně postiženého psa