Zoufalý otec nabízí hypnotizérovi 3 000 liber, aby se ze syna Spurs stal šíleného fanouška Arsenalu-aniž by to řekl své ženě

Zoufalý otec nabídl hypnotizérovi 3000 liber, aby ze svého šíleného syna udělal fanouška Arsenalu - aniž by to řekl své ženě.
Poté, co šestiletý chlapec přerušil rodinnou tradici a začal podporovat divoké soupeře ze severního Londýna Tottenham, učinil skvělou nabídku.

Táta je připraven vybrat 3000 liber a zaplatit hypnotizéra, aby se jeho syn stal fanouškem ArsenaluPsaní na stránky s výpisy Kůra Přiznal, že chlapec byl ve škole více ovlivněn přáteli podporujícími Spurs.

Tvrdil, že léčbu zaplatí bonusem 3 000 liber z práce.

Poté, co otec nedostal žádnou odpověď od hypnotizérů, dal Bark povolení zahájit veřejnou výzvu.

Napsal: `` Mám trochu zvláštní problém ... poté, co Harry Kane vyhrál Zlatou kopačku na mistrovství světa, můj syn začal mluvit o podpoře Spurs. '

Pokračoval: „Zhruba před rokem jsem viděl video hypnotizéra, který si nebyl jistý, kdo to byl, což přimělo fanoušky Arsenalu a Spurs v hospodě, aby si mysleli, že podporují opačný tým, a to chci udělat svému synovi.

'Nedávno jsem dostal trochu bonus z práce a na hypnotizéra, kterému se to podaří, na ně čeká asi 3000 liber.'

'Neřekl jsem to své ženě, myslel jsem si, že bude snazší požádat o odpuštění než o svolení.'

Toto je dopis, který byl zaslán společnosti Bark

`` Vím, že je trochu šílené se na to ptát, ale opravdu si chci užít každý víkend se svým synem sledujícím fotbal, a přestože budu, pokud se ukáže, že je fanouškem Spurs, bylo by to tak. bylo by lepší, kdybychom mohli chodit na hry a sdílet vzpomínky společně. '

Táta by se dále snažil přesvědčit svého chlapce, že by měl přejít na červenou stranu Londýna poté, co Arsenal v pondělí přeskočil Tottenham na třetí místo výhrou 2: 0 nad Newcastlem.

Arsenal a Tottenham jsou urputnými rivaly severního Londýna

Táta si chce užít trochu kvalitního svazku se svým synem

Paul Gascoigne sklízí ovace po portrétu v zápase legend Tottenham vs Inter na novém stadionu