Táta utratí 15 000 liber za epický herní doupě s více než 1 100 retro videohry

Táta utratí 15 000 liber za epický herní doupě s více než 1 100 retro videohry

Zoznámte se s nadšeným otcem videoher, který utratil přes 15 000 liber za svou obrovskou sbírku 1100 retro her a dokonce jim věnuje CELÝ POKOJ.

Manažer maloobchodu Cameron Lasby (36) z Miltonu v Ontariu v Kanadě byl jako dítě posedlý hraním her a během svého života získal poměrně velkou sbírku starých retro konzolí a těžko dostupných klasických her.

Manažer maloobchodu Cameron Lasby (36) z Miltonu v Ontariu v Kanadě byl jako dítě posedlý hraním her a během svého života získal celou řadu starých retro konzolí.

Cameron je otcem pětiměsíčního syna Edwarda

příčiny erektilní dysfunkce u mladých mužů

Když byl Cameron malý, obklopovaly ho hry, které hrával jeho starší bratr, 47letý.

Nejranější vzpomínky měl na svého bratra a jeho přátele, kteří hráli Vanguard, Moon, Patrol, Dig Dug a Pitfall na Atari 2600, které se hrály na staré černobílé televizi.

Poté v roce 2012 našel všechny své staré hry a uvědomil si, že virtuální hry se nikdy nemohou rovnat tomu, že mají skutečné kazety, a jeho koníček při jejich sběru začal.

Od té doby Cameron nashromáždil více než 1100 položek, které se týkaly retro her, včetně her, konzolí a dalších doplňků.

funguje nějaká pilulka na vylepšení mužského pohlaví

Řekl: Videohry byly vždy součástí mého života. Můj jediný bratr je o jedenáct let starší než já, a když jsem se narodil, v domácnosti už byly videohry.

Rychle dopředu o několik let a znovu jsem vyhrabal všechny své staré videohry, které jsem ještě měl.

„Něco nehmotného ve mně vzbudilo touhu mít skutečné kazety některých her, nikoli digitální verze. Od té chvíle jsem začal sbírat retro hry.

Od té doby se mi podařilo rozšířit svou sbírku na více než 1 100 položek v hodnotě nejméně 15 000 GBP.

jak často by měl muž cum

„MOJI ŽENĚ SE TO LÍBÍ“

Cameron a jeho manželka, Marie Davidson, 32, se setkali na začátku roku 2007 na rave scéně prostřednictvím svého bratra a právě se přestěhovali do svého prvního domova se svým pětiměsíčním synem Edwardem a jejich sibiřským husky Kainem.

A přestože Cameron miluje své retro hraní, nevěří, že by mezi ním byl dobrým manželem nebo otcem svého syna. Tvrdě pracuje na udržení rovnováhy mezi těmito dvěma.

Varuje, že koníček může být drahý, zvláště když má rád vzácné hry, ale všem připomíná, že vždy za rohem bude další kopie hry, kterou chtějí.

Cameron dodal: Moje žena si myslí, že můj koníček je pěkný a líbí se jí, že mám prodejnu. Věřím, že odvádím opravdu dobrou práci, aby věci fungovaly pro mě, mou ženu a naše dítě. '

Cameronovou oblíbenou starou konzolí je Super Nintendo a The Switch je jeho konzolí současné generace číslo jedna.

Je pro něj velmi těžké rozhodnout, které hry jsou jeho oblíbené, ale některé z nejlepších titulů zahrnují The Legend of Zelda, Final Fantasy na Super Nintendo, Super Mario Brothers na NES a Wonder Boy na Sega Master System.

Vzhledem k nárůstu zájmu o retro hraní v posledních letech je obtížné a nákladné sehnat náklady a dostupnost mnoha starých her.

jaká je maximální bezpečná dávka viagry

Cameron se snaží získat hry, které jsou vzácné a vyhledávané, jako jsou Aero Fighters a Final Fight three pro Super Nintendo a Double Dragon pro PC Engine, ale často mohou stát tisíce.

Dodal: Když jsem poprvé začal sbírat a zveřejňovat své sbírky na Instagramu, neměl jsem tušení, jaká komunita pro to existuje.

Navázal jsem tolik přátel s podobným smýšlením a vyměnili jsme si úžasné příběhy. S některými jsem se dokonce musel osobně setkat.

Pokud se chcete tomuto koníčku věnovat, buďte trpěliví, když uvidíte požadovanou hru. Vždy bude existovat další kopie toho, co hledáte. Je příliš snadné odhodit spoustu peněz na titul, o který jste už nějakou dobu usilovali. Buďte trpěliví a přijde vám to.