Czech Republic

Zidane po remíze: Ukázali jsme charakter. O postup ze skupiny se nebojí

Posilnìni sobotním vítìzstvím v El Clásiku nad Barcelonou vstoupili do utkání madridští dobøe, sebevìdomì. Ne profesorsky, jako tomu bylo pøed tıdnem proti Šachtaru.

Jenže kvùli dvìma zásahùm Marcuse Thurama v Mönchengladbachu prohrávali. „V první pùli jsme hráli dobøe, jenže jejich první gól padl po naší chybì,“ vysvìtloval Zidane.

„Soupeø se do našeho vápna dostal dvakrát a dal z toho dva góly. Takovı je holt fotbal,“ prohodil záložník Casemiro.

Zrovna brazilskı støedopolaø se o premiérovı bod Lize mistrù zasloužil asistencí a gólem v samém závìru.

„Bojovali jsme až do konce. Když nosíte na prsou znak Realu, musíte odevzdat maximum. V tabulce na tom teï nejsme dobøe, ale body musíme sbírat kde se dá. Ve finále se nasèítají,“ øekl.

Zidane souhlasil: „Je dùležité, že jsme uhráli alespoò bod. Èeká nás nároènı rok, ale dnes jsem na tım pyšnı. Pokud navážeme na vıkon, bezpochyby projdeme do další fáze.“

Je jasné, že bod je pro Real málo, ale Zidaneho potìšil charakter a bojovnost jeho svìøencù, kteøí ještì v 87. minutì prohrávali 0:2. „Vısledek je ukázkou našeho charakteru. Hrajeme, abychom vyhrávali. Jsme hladoví. Samozøejmì, že s remízou nejsme spokojení,“ øekl Zidane.

Do dalších bojù už mùže poèítat s Edenem Hazardem, kterı se vrátil po zranìní a do zápasu naskoèil v 70. minutì. Devìtadvacetiletı Belgièan nastoupil za Real v sezonì poprvé, nehrál od srpnového zápasu Ligy mistrù s Manchesterem City.

„V plánu bylo ho dostat do hry. Nevím, jak se to bude vyvíjet dál. Hrajeme každé tøi dny, tak uvidíme,“ krèil kouè rameny.

Football news:

We have a big battle ahead of us. Conor and Sergio Ramos agreed to a fight
Tuchel on the match with Manchester United: Victory is mandatory. Coming to England for her is a big challenge
Jimenez will miss Atletico's games with Real Madrid and Salzburg due to a hip injury
Gladbach midfielder Neuhaus: it's a Pity that we didn't close the issue with reaching the 1/8 final of the Champions League. Let's clear this up in Madrid!
Ex-Manchester City and Arsenal defender Gael Clichy moved to Servette
Son of Maradona: number 10 should be withdrawn from circulation in Barca and other teams of his father
Diogo DotA: Ronaldo was my hero. For children from Portugal, he was always an example