Czech Republic

Zbrojovka Brno zaplatí za rasismus fanoušků 150 tisíc korun

Kvùli opakovanım urážkám ze sektoru brnìnskıch pøíznivcù bylo utkání ve Zlínì na konci prvního poloèasu krátce pøerušeno. Stejnì vysokı finanèní trest za rasismus nìkterıch divákù vùèi zlínskım fotbalistùm pøed dvìma tıdny dostala i Mladá Boleslav.

Další prvoligovı nováèek Pardubice musí zaplatit 70 tisíc korun za porušení protokolu opatøení LFA v boji s covidem-19. Vıchodoèeši v duelu se Slavií na pražském Ïolíèku, kde mají domácí azyl, podle komise zejména nedodrželi povinné oddìlení sektorù. Vedle toho fanoušci použili pyrotechniku a nevhodnì pokøikovali.

Koronavirová opatøení porušil také druholigovı nováèek Blansko, kterı dostal pokutu 50 tisíc korun. Domácí po utkání s Duklou pøi dìkovaèce nedodrželi odstup mezi diváky a hráèi a èleny realizaèního tımu.

Za vylouèení v minulém kole první ligy si v jednom soutìžním utkání nezahrají teplickı David Heidenreich, Lamin Jawo ze Zlína a pardubickı Jan Prosek.

Football news:

The journalist apologized for statements to Fati: I wanted to extol the beauty of his movements
Khabib on meeting with Ronaldo: I was wondering how he keeps this fire going for 17 years. Motivation, discipline, as I understand it
Asensio on Real Madrid: One of the best squads in the world. Atletico and Sevilla can become our competitors in La Liga
Manchester United issued a warning to Greenwood due to his discipline problems. He was not in the squad for two games in a row
Raheem sterling: we Need to fight insults on the Internet. Do people want to change something?
Mourinho on Europa League: it's not fair that you get clubs from the Champions League in the play-offs
In real Life, they thought about changing the coach. Candidates - Pochettino and Raul (As)