Czech Republic

Zase francouzské angažmá. Hejdová míří k basketbalistkám Montpellieru

V posledních sedmi letech pùsobila ve Francii postupnì v klubech Angers, Saint-Amand Hainaut, USO Mondeville a Landes, kde strávila poslední dvì sezony a pùvodnì tam mìla pokraèovat i nadále.

„Ale pak se vrátila Valériane Vukosavljevièová (z USK Praha) a tım dal pøednost francouzské reprezentantce, což jsem úplnì chápala. Spolupráce byla domluvená, ale pak jsme ji utnuli, proto jsem najednou nemìla angažmá,“ vysvìtlila v tiskové zprávì bıvalá hráèka Žabin, s kterımi v roce 2006 vyhrála Euroligu a kde po konci v Landes trénovala, èi Valosunu Brno.

„Èekala jsem na angažmá, které bude pro mì zajímavé. Otevøená jsem byla všem nabídkám a bylo jich nìkolik, ale agent je Francouz, takže má ve Francii nejlepší kontakty, a i proto to tak dopadlo,“ konstatovala dvaatøicetiletá køídelní hráèka. 

Podle webu francouzského klubu pøišla jako náhrada za dlouhodobì zranìnou srbskou reprezentantku Anu Dabovièovou. „Smlouvu mám do Vánoc, tak uvidíme, jestli se vùbec tou dobou bude hrát,“ øekla Hejdová s poukazem na zhoršující se situaci s pandemií koronaviru v Evropì.

Football news:

Bulykin on Loko's chances of reaching the Europa League play-offs: it Will be very difficult to do anything
Joao Felix: Atletico are missing Suarez and Costa
Loko didn't know what to do when Red Bull scored first. Naumov about 1:3
Gasperini about Atalanta: we will Go to Amsterdam with a small advantage
Striker Berisha Of Salzburg: We were better than Loko and deserved to win
Pep on city's 1st place in the Champions League group: we played very well in all the matches
Shakhtar defender Vitao on 2:0 with Real Madrid: the main Thing is not to fly too high in the clouds