Loni na jaře to nevypadalo vůbec dobře. Tržby logisticko-technologické skupiny Packeta, pod kterou patří především v Česku známá Zásilkovna, se během první vlny pandemie ze dne na den propadly o 50 procent. Firma kvůli vládním omezením musela uzavřít zhruba polovinu svých výdejních míst a doručování zásilek jí komplikovaly také problémy dopravců. Zakladatelka Zásilkovny a šéfka skupiny Packeta Simona Kijonková v březnu vytvořila krizový štáb a začala se připravovat na těžké časy.

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Newsletter

Sedmička HN

Život jsou povinnosti i radosti. A proto tu je newsletter Sedmička - každé ráno v sedm vám přinese sedm tipů na podnětné a zajímavé čtení z domova i ze světa. A k tomu pár nápadů, čím se zabavit nebo čím potrápit mozkové závity.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru