Czech Republic

Zajíčková (ODS): Radního Viktora Čahoje nahrazuje Jan Kavalírek

V Radě městské části Praha 5 dochází k obměně radního pro oblasti financí, IT a EU fondů. Dosavadního radního Viktora Čahoje z TOP 09 střídá ve funkci jeho stranický kolega Jan Kavalírek.

Zajíčková (ODS): Radního Viktora Čahoje nahrazuje Jan Kavalírek
Foto: ods.cz
Popisek: Renáta Zajíčková
reklama

Čahoj na svůj post rezignoval z osobních důvodů. Členem Rady městské části byl nepřetržitě od listopadu roku 2014.

Anketa

Měl by Milan Hnilička odejít z čela Národní sportovní agentury?

hlasovalo: 2742 lidí

„Chtěla bych na tomto místě velmi poděkovat Viktoru Čahojovi za práci, kterou v pozici radního pro městskou část Praha 5 odvedl.  Je mi líto, že svůj post opouští, ale nezbývá mně než jeho rozhodnutí respektovat,“ komentuje Čahojovo odstoupení z funkce radního starostka Městské části Praha 5 Renáta Zajíčková.

Nově zvolený radní Prahy 5 Jan Kavalírek byl do Zastupitelstva městské části zvolen v posledních komunálních volbách na podzim roku 2018. Do nové politické role nastupuje z pozice člena Finančního a návrhového výboru a komise sportu.

„Předně chci poděkovat kolegům zastupitelům za projevenou důvěru zvolením do funkce radního. Poděkování též patří Viktorovi Čahojovi, který odvedl kus práce. Nyní se vynasnažím udělat maximum, abych svými znalostmi a aktivní prací v oblastech rozpočtu, IT i EU fondů přispěl k dalšímu rozvoji naší Prahy 5,“ říká ke svému zvolení Jan Kavalírek.

Hlavní profesní doménou nově zvoleného radního Prahy 5 Jana Kavalírka jsou finance. Dlouhodobě podniká v oblasti inovací a zdravotnickém sektoru.

„V osobě pana Kavalírka vidím důstojnou a především profesně adekvátní náhradu za odcházejícího radního Čahoje. Pana Kavalírka znám jako velmi aktivního, byť věkem ještě hodně mladého politika, který dovede své okolí přesvědčit silnými argumenty.  Těším se, že díky jeho zkušenostem nejen v oblasti financí se nám podaří městskou část i v následujících letech posouvat,“ dodává Renáta Zajíčková.

Psali jsme:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama autor: PV

Football news:

Willian: I really wanted to stay at Chelsea. Leaving for Arsenal is a difficult decision, there is a serious rivalry between the clubs
Kane will not leave Tottenham this summer. Clubs do not have the money for such large deals
Antonio Conte: The fans of our rivals said that Conte should be kicked out of Inter. It would help them
Real Madrid is ready to listen to proposals for Varane if contract negotiations do not start by the summer
Antonio Cassano: Juve bought Ronaldo to win the Champions League, but the results got worse. They took Serie A without him
Manchester United could buy Pau Torres from Villarreal. Kunde from Sevilla is too expensive
Lautaro Martinez: I negotiated with Barca, but that's in the past. I will sign a new contract with Inter