Czech Republic

Zach (Piráti): Věřím, že se nám do příštích voleb podaří dostat do zastupitelstva více Pirátů

Piráti si v Kroměříži zvolili nové předsednictvo.

Zach (Piráti): Věřím, že se nám do příštích voleb podaří dostat do zastupitelstva více Pirátů
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Pirátská vlajka
reklama

Kroměřížské místní sdružení si zvolilo nové předsednictvo. Předsedou se stal krajský zastupitel Jakub Zach. Prvním místopředsedou by zvolen místostarosta města Kroměříž a krajský předseda Vratislav Krejčíř a druhým místopředsedou je kroměřížský zastupitel Petr Stoklasa. Hlavním cílem nového předsednictva bude rozšířit řady členů, vytvořit nové sdružení v Holešově a upevnit si voličskou základnu v celém regionu.

Místní sdružení Pirátů v Kroměříži si po volbám zvolilo nové předsednictvo. Předsedou se, stal nový krajský zastupitel a předseda dopravního výboru Jakub Zach. Ten si dal za cíl vytvořit schopný a početný tým lidí, kteří budou připraveni na nadcházející komunální volby v celém regionu a upevní tak voličskou základnu. „Mým cílem je vytvořit tým lidí, který bude připravený na sestavení komunálních kandidátek v regionu. Zároveň chci pořádat volnočasové aktivity pro veřejnost a být s nimi stále v kontaktu,“ shrnuje Jakub Zach. Piráti jsou v Kroměříži momentálně ve vedení města. „Věřím, že se nám do příštích voleb podaří dostat více Pirátů do zastupitelstva a to platí také o Holešově, kde doposud Piráti nejsou,“ doplňuje nový předseda místního sdružení.

S vyjádřením Jakuba Zacha souhlasí i nově zvolení místopředsedové Vratislav Krejčíř a Petr Stoklasa. Oba se shodují v tom, že by Piráti již v příštích komunálních volbách mohli značně posílit v celém regionu. Celé nové předsednictvo chce posílit již nyní kompaktní tým, založený nejen na členech, ale také v rámci jednotlivých expertních týmů vytvořit tým odborníků, kteří budou pomáhat s tvořením programu a sebeprezentací strany ve městě.

„Novému předsednictvu přeji hodně štěstí a věřím, že se Pirátům podaří růst i nadále, výsledek v krajských volbách tomu totiž nasvědčuje. Jsem rád, že nás lidé vnímají a oceňují naši práci, která probíhá i mimo volební kampaň,“ ukončil krajský předseda Vratislav Krejčíř.

Psali jsme:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama autor: PV

Football news:

Mbappe would like to play at Real Madrid or Liverpool. He is thinking a lot about his future at PSG
Raul is the only Real Madrid candidate in the event of Zidane's resignation (As)
Solskjaer on Klopp's criticism of Manchester United's defensive football: We attacked when we got the ball
Mourinho on Liverpool's 68 games without defeat at home: There are records that are almost impossible to break. They have achieved amazing results
Lampard to a reporter: You write about games with bias. Objectivity would be a good start for you
Roma were awarded their second technical defeat of the season. Now-for an extra substitute in the Cup
Liverpool do not want to sell Salah and I am sure that he will not push for a transfer in the summer