Czech Republic

Z Bulharska zpět do české ligy. Stoper Gajič se upsal Zbrojovce

Gajiè je v Brnì od minulého týdne a s klubem trénoval. Transfer byl uzavøen až nyní kvùli zdržení ze strany bulharského svazu. V minulém roèníku hrál Gajiè za tamní klub Arda Kardžali.

„V Bulharsku jsem se cítil dobøe, na jaøe ale pøišel koronavirus, soutìž se pøerušila, z klubu odešel sponzor a dohodli jsme se na ukonèení smlouvy. Mìl jsem nìkolik nabídek z rùzných zemí, budoucnost jsme zvažovali i s ohledem na to, že se nám narodilo druhé dítì. Pro Brno rozhodlo to, že zdejší prostøedí dobøe znám, domluvím se tu,“ øekl Gajiè webu Zbrojovky.

Srbský fotbalista se vrací do známého prostøedí èeské ligy, kde už odehrál 104 zápasy a vstøelil jeden gól. 

„Moc se na nový tým tìším. Mìsto celkem dobøe znám, hrál jsem tu jako soupeø, hrával tu mùj velký kamarád Rafael Acosta,“ uvedl Gajiè, jenž se Zlínem v roce 2017 získal národní pohár a následnì si zahrál Evropskou ligu. 

Football news:

Agent Lukaku: Romelu is the best striker in the world at the moment
Marcus Rashford is the pride of all England, from the Queen to Jurgen Klopp. He again fed children across the country - and received the Order
Pjanic-Habibu: Good luck, brother. Inshallah, we will win
Klopp on Rashford's charity: I hope mom is proud of him. I'm proud
Troy deeney: I was called a black asshole, and social media said it wasn't racist. Do companies even want to change this?
Miralem Pjanic: Sorry didn't trust the players at Juventus. It's a shame when people are judged incorrectly
Wenger on why he didn't mention Mourinho in the book: he Didn't want to talk about Jose, Klopp or Pepe because they are still working