Vyloučení? Byl to především zbytečný faul, zlobil se kouč Leverkusenu

Leverkusen hrál v Edenu v oslabení od 22. minuty, kdy byl Bellarabi vylouèen po faulu na unikajícího Lukáše Provoda. „Jasnı pøípad pro videorozhodèího, ten má ale dneska volno,“ napsal na sociální síti twitter nìmeckı klub v narážce na to, že video se v Evropské lize používá až ve vyøazovací fázi.

Bosz se ale na vıkon skotského rozhodèího Willama Colluma nechtìl vymlouvat. „Nìkteøí lidé øíkají, že to na èervenou kartu nebylo, ale faul to byl. A podle mì to byl pøedevším naprosto zbyteènı faul,“ poukázal kouè na to, že Bellarabi zasáhl Provoda v hloubi slávistické poloviny høištì.

Bosz byl také pøesvìdèenı, že i v oslabení jeho tım mìl ze zápasu v Edenu vytìžit víc. „Byla to naprosto zbyteèná porážka. Je samozøejmì nároèné hrát od 22. minuty v oslabení, ale ani tak jsme nemìli prohrát,“ prohlásil bıvalı trenér Ajaxu nebo Dortmundu.

Slavia mohla poèetní vıhodu využít v 65. minutì, ale Nicolae Stanciu penaltu nepromìnil a neuspìl ani s dorážkou. „Byla to zbyteèná penalta,“ øekl brankáø Leverkusenu Lukas Hradecky, kterı pokutovı kop zavinil faulem na støídajícího Petera Olayinku.

„Naštìstí jsem to chytil, ale pak jsme dostali gól,“ pøidal finskı reprezentant. „Je to škoda, protože i v oslabení jsme hráli kompaktnì, a myslím, že to mohlo skonèit 0:0 nebo 1:1,“ pøidal Hradecky, kterého v 80. minutì pøekonal po rohovém kopu Olayinka a rozhodl o neèekaném vítìzství Slavie.

Mourinho on Klopp's expression on the sidelines: When I behaved like this, there was a reckoning. Some people are different
Real Madrid, Barcelona, Bayern Munich, AC Milan, Juve and 6 clubs from England are among the organizers of the Super League. There will be 20 teams in the tournament
Ronaldo and Georgina violated anti-bullying measures by going to a ski resort. Juve player faces a fine
Aubameyang may miss the match against Manchester United. His mother is sick
The PFL is a football UFC. KAMAZ offered Khabib a place in the team
The Premier League will lose the competition for juniors after Brexit. And permits for foreigners in vain feared - they are easy to obtain (although Kant and Solskjaer coach would not be able)
Solskjaer pro 1:2 with Sheffield: We should be criticized, because there is no result. The guys have been great for a few months