Czech Republic

Vrba byl v Bulharsku propuštěn z nemocnice. Cítím se skvěle, vzkázal

Vrbu minulý týden postihla nevolnost a akutní trombóza cestou do tréninkového centru Ludogorce. Cítil tuhnutí nohy, konèetina mu zaèala rudnout a navíc se potil. Klubový lékaø ho ihned odvezl do nemocnice a následnì byl pøevezen do mìsta Ruse poblíž hranic s Rumunskem.

„Chtìl bych podìkovat lékaøùm a personálu nemocnice za profesionální péèi a vøelý pøístup. Cítím se skvìle. Obnovujeme trénink a pøípravu na dùležité zápasy, které nás èekají,“ uvedl Vrba pro klubový web.

V sobotu bulharský šampion a suverén posledních sezon nastoupí ve šlágru 7. kola proti vedoucímu týmu Beroe Stara Zagora, na který ztrácí v tabulce bod. Pøíští týden pak Vrbu s Ludogorcem èeká závìreèné 4. pøedkolo Evropské ligy na pùdì bìloruského Brestu.

Vrba pøišel do Razgradu v zimì poté, co skonèil v Plzni. Šestapadesátiletý èeský kouè získal s Viktorií bìhem dvou angažmá tøi tituly v èeské lize a tøikrát si s ní zahrál skupinu Ligy mistrù. S Ludogorcem na jaøe dotáhl dobøe rozehranou sezonu k triumfu v bulharské lize.

Football news:

Hector Herrera on 0:4 with Bayern: We played very well with the best team in the world. Don't write off us
Antonio Conte: Borussia are well prepared, they have a lot of potential. Inter could have won
Guardiola on 3:1 with Porto: a Good start. In the Champions League, there are 5 substitutions, the players who came out showed themselves well
Flick about Mueller: he's a continuation of the coach's hand on the field. Thomas manages the team, drives it forward
Gian Piero Gasperini: Miranchuk has just started training. We have a lot of players, rotation is inevitable
Goretzka about 4:0 with Atletico: We were lucky that we didn't miss out at the beginning. It took 10 minutes to get involved
Klopp on the win over Ajax: it wasn't radiant football, but we scored three points