Volejbalisté Karlovarska prohráli v Lize mistrů s Friedrichshafenem

V prvním setu Karlovarsko nestíhalo. Špatnì pøihrávalo servis nìmeckého celku a nefungovala souhra s novım nizozemskım nahrávaèem Keeminkem, kterého vedení angažovalo jen krátce pøed turnajem po zranìní kapitána Ticháèka.

První set ztratil èeskı velkım tım rozdílem jedenácti bodù, ale od druhé sady hrál mnohem lépe. O úvodní náskok pøišel, ale za stavu 15:18 pøišel na nahrávku nevysokı Koèka a rozhıbal útok. Karlovarsko srovnalo na 21:21, jenže po oddechovém èasu rozhodl servisem estonskı smeèaø Friedrichshafenu Juhkami.

V tøetí sadì Karlovarsko vìtšinu èasu vedlo. Soupeø sice srovnal na 21:21, ale poté zazáøili na bloku Indra a po nìm Wilson. Druhı setbol využil smeèí Indra a Karlovarsko tak v sedmém utkání v LM slavilo první set.

Do ètvrté sady nastoupil Friedrichshafen v nejlepší sestavì a Karlovarsko podobnì jako v úvodu nestaèilo. Rychle ztrácelo 1:6 a 10:18. Na palubovku se vrátil nahrávaè Keemink, ale nìmeètí šampioni dál zcela dominovali.

V prvním utkání domácí Trentino, které pøišlo kvùli koronaviru o oba nahrávaèe, už prohrávalo s Novosibirskem 0:2 na sety, ale dokázalo duel otoèit. Rozhodující tie-break získal italskı klub nevídanım pomìrem 15:2.