Czech Republic

Velký den Walkera Buehlera. A Dodgers ve Světové sérii znovu vedou

Buehler odházel šest smìn, bìhem kterıch zaznamenal deset strikeoutù a povolil jeden bod. Jeho ledovì klidnı pohled pøipodobnila média ke slavnému Orlu Hershiserovi, kterı pøed 32 lety dovedl Los Angeles k zatím poslednímu triumfu ve Svìtové sérii.

„Pouèil jsem se z nìkterıch nezdarù a mìl jsem za sebou vıbornı tım, kterı mi dodal polštáø rychlımi body, takže jsem mohl házet agresivnì,“ øekl Buehler.

Dodgers poslal do vedení homerunem Justin Turner v první smìnì, po ètvrté už vedli 5:0 a v šesté pøidal další homerun chytaè Austin Barnes. Tampa Bay skórovala jednou v páté smìnì a pak v poslední, ve které odpálil homerun Randy Arozarena.

V historii vìtšina tımù, které vyhrály ve Svìtové sérii tøetí zápasy, už vedení 2:1 dotáhla k zisku titulu. Dodgers mohou dìlat další krok v sobotu. Všechny zápasy Svìtové série v Èesku nabízí v pøímıch pøenosech stanice O2 TV Sport. Na nadhozu zaène Mexièan Julio Urías, zatímco Rays plánují na „kopci“ vystøídat nìkolik hráèù.

Svìtová série

finále baseballové MLB - 3. zápas

Football news:

Real started with Alaves: stupid hand Nacho and wild pass Courtois-again defeat
20 shells of times of the Second world war found on the basis of the Roma
Zidane Ob 1:2 with Alaves: the Start of the match is the worst for Real Madrid in the season. We lack stability
A clear penalty! Oh, my God. Ramos and Carvajal on the fall of Hazard in the match with Alaves
Ex-referee Andujar Oliver: Marcelo was pulled by the hair, it was necessary to put an 11-meter shot. There was no penalty on Hazard
Favre Pro 1:2 with Cologne: They were sitting in defence and Borussia were in too much of a hurry. There were few chances
Real Madrid conceded after a mistake by Courtois on a pass. Forward Alaves scored in an empty net