logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Czech Republic

V trénincích na Velkou cenu Singapuru F1 byl nejrychlejší Hamilton

Hamilton ve vıraznì rychlejším druhém tréninku, kterı už se stejnì jako závod jel v noci za umìlého osvìtlení, zaznamenal èas 1:38,773. Tempu pìtinásobného mistra svìta se pøiblížil pouze vítìz úvodního tréninku Verstappen a na druhém místì zaostal o 184 tisícin.

Vettel z Ferrari na tøetí pøíèce už za Hamiltonem zaostal o osm desetin. Ètvrtı èas zajel Valtteri Bottas, kterı v prvním tréninku havaroval, ale mechanici jeho poškozenı vùz stihli dát do poøádku. Druhı pilot Mercedesu mìl stejnì jako pátı Alexander Albon z Red Bullu už ztrátu pøes jednu sekundu.

Až na šesté pøíèce se umístil Charles Leclerc z Ferrari, které oproti jinım závodùm nemùže spoléhat na silnìjší motor a v zatáèkách má problémy s pøilnavostí gum. Vítìz pøedchozích Velkıch cen v Belgii a Itálii tak neprožil povedenı pátek, protože v prvním tréninku byl po potížích s pøevodovkou pøedposlední.

Sobotní kvalifikace odstartuje v Singapuru v 15 hodin. Pøed rokem obsadil pole position Hamilton a poté si v závodì dojel pro druhé vítìzství za sebou. Pilot Mercedesu je spolu s Vettelem nejúspìšnìjším jezdcem na okruhu Marina Bay, kde oba vyhráli rekordní ètyøi závody.

Tréninky na Velkou cenu Singapuru

závod mistrovství svìta vozù formule 1

První trénink: 1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:40,259, 2. Vettel (Nìm./Ferrari) -0,167, 3. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,666, 4. Bottas (Fin./Mercedes) -1,077, 5. Albon (Thaj./Red Bull) -1,208, 6. Hülkenberg (Nìm./Renault) -1,553.

Druhı trénink: 1. Hamilton 1:38,773, 2. Verstappen -0,184, 3. Vettel -0,818, 4. Bottas -1,121, 5. Albon -1,170, 6. Leclerc (Mon./Ferrari) -1,245.

Themes
ICO