Czech Republic

V trénincích na Velkou cenu Singapuru F1 byl nejrychlejší Hamilton

Hamilton ve vıraznì rychlejším druhém tréninku, kterı už se stejnì jako závod jel v noci za umìlého osvìtlení, zaznamenal èas 1:38,773. Tempu pìtinásobného mistra svìta se pøiblížil pouze vítìz úvodního tréninku Verstappen a na druhém místì zaostal o 184 tisícin.

Vettel z Ferrari na tøetí pøíèce už za Hamiltonem zaostal o osm desetin. Ètvrtı èas zajel Valtteri Bottas, kterı v prvním tréninku havaroval, ale mechanici jeho poškozenı vùz stihli dát do poøádku. Druhı pilot Mercedesu mìl stejnì jako pátı Alexander Albon z Red Bullu už ztrátu pøes jednu sekundu.

Až na šesté pøíèce se umístil Charles Leclerc z Ferrari, které oproti jinım závodùm nemùže spoléhat na silnìjší motor a v zatáèkách má problémy s pøilnavostí gum. Vítìz pøedchozích Velkıch cen v Belgii a Itálii tak neprožil povedenı pátek, protože v prvním tréninku byl po potížích s pøevodovkou pøedposlední.

Sobotní kvalifikace odstartuje v Singapuru v 15 hodin. Pøed rokem obsadil pole position Hamilton a poté si v závodì dojel pro druhé vítìzství za sebou. Pilot Mercedesu je spolu s Vettelem nejúspìšnìjším jezdcem na okruhu Marina Bay, kde oba vyhráli rekordní ètyøi závody.

Tréninky na Velkou cenu Singapuru

závod mistrovství svìta vozù formule 1

První trénink: 1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:40,259, 2. Vettel (Nìm./Ferrari) -0,167, 3. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,666, 4. Bottas (Fin./Mercedes) -1,077, 5. Albon (Thaj./Red Bull) -1,208, 6. Hülkenberg (Nìm./Renault) -1,553.

Druhı trénink: 1. Hamilton 1:38,773, 2. Verstappen -0,184, 3. Vettel -0,818, 4. Bottas -1,121, 5. Albon -1,170, 6. Leclerc (Mon./Ferrari) -1,245.

Football news:

Great selection from Roma: KAFU opens up in the box and waits for a pass, but instead Totti and Batistuta score masterpieces
Sabitzer has been exposed to coronavirus in April
In the 90s, the Russian club played in the Finnish championship: the players carried cigarettes, the President went on the field. It ended because of the default
Flick about Holand: it is the first season, so it is too early to compare it with Levandovsky
Felix sprained a knee ligament in training. This is his 3rd injury of the season at Atletico
Ibrahimovic was injured in training. In Milan, they believe that he is out for a long time
Flick about Borussia: This is one of the best teams in Europe. I will be very happy if we play for zero