Czech Republic

V Pentě na Slovensku zasahuje policie se samopaly. Obvinila a zadržela Haščáka

„Pøišli policajti, dali pokyn zablokovat vıtahy a šli na šesté a sedmé poschodí. Brali mobily a notebooky, i lidi zadrželo. Øadoví zamìstnanci, kteøí byli v tu chvíli na tìch patrech, tam museli zùstat a stát u stìny s rukama za zády,“ cituje Denník N oèitého svìdka zásahu.

Zatím není jasné, zda akce souvisí s operacemi Boží mlıny a Oèistec, pøi kterıch byl zadržen i speciální prokurátor Dušan Kováèik a bıvalı policejní prezident Tibor Gašpar.

Podnikatele Hašèáka si policisté v úterı rovnìž odvedli, píší Aktuality.sk. Pøedvedli ho na vıslech, kde ho vyšetøovatel zatkl a obvinil z korupce a legalizace pøíjmù z trestné èinnosti. Následnì ho údajnì policie znovu odvezla do sídla Penty, kde nyní hledá dokumenty související s korupèní kauzou Gorila. Hašèák bude zøejmì stíhán ve vazbì, dodává server.

Pøipravujeme podrobnosti.

Football news:

Neville compared Liverpool to Coventry after Manchester United's win. Probably because of the color of the uniform
Vladimir Gazzaev held the first training session with Siena
Alessandro Costacurta: Inter are the favourites for both the Milan derby and the Scudetto
The Valencia player tested positive for antigens. Yesterday was a match with Atletico
Tottenham topped the rating of the most eco-friendly clubs in the Premier League. Manchester United, Arsenal, Brighton and Man City-in the top 5, Liverpool-7th
Manchester United and Liverpool put on a show in the cup. The sponsor of the entertainment is the bold positions of Trent and Rashford (United have better realized this advantage)
Roman Abramovich: Lampard's status at Chelsea remains unshakeable. He is an iconic figure for the club