Czech Republic

V minulém týdnu na Nově bodovaly Televizní noviny a Babovřesky

Zpravodajskou relaci si v 38. týdnu zapnulo 37,30 % divákù v cílové skupinì 15 až 54 let. Za Televizními novinami se opìt ve sledovanosti u divákù v této kategorii držely seriály Ulice (33,17 % share) a Ordinace v rùžové zahradì 2 (16,27 %).

Detektivní seriál Specialisté pak v pondìlí veèer zaujal 28,46 % divákù mezi 15 a 54 lety. Podobnì divákù ve stejné kategorii oslovila v úterý kuchaøská show MasterChef Èesko (28,81 %) a ve støedu pak reality show Výmìna manželek (25,03 %) a docu-reality Malé lásky (24,98 %).

V sobotu pokraèovala již sedmá øada zábavné show Tvoje tváø má známý hlas. Tøetí díl dosáhl 28,53 % share u divákù v kategorii 15-54 a v širší cílové skupinì 4+ ho sledovalo 759 tisíc divákù.

Ze všech filmù diváky na Novì nejvíce zaujala komedie Babovøesky 2, na kterou se v nedìli veèer dívalo 22,88 % divákù mezi 15 a 54 lety.

Football news:

Hector Herrera on 0:4 with Bayern: We played very well with the best team in the world. Don't write off us
Antonio Conte: Borussia are well prepared, they have a lot of potential. Inter could have won
Guardiola on 3:1 with Porto: a Good start. In the Champions League, there are 5 substitutions, the players who came out showed themselves well
Flick about Mueller: he's a continuation of the coach's hand on the field. Thomas manages the team, drives it forward
Gian Piero Gasperini: Miranchuk has just started training. We have a lot of players, rotation is inevitable
Goretzka about 4:0 with Atletico: We were lucky that we didn't miss out at the beginning. It took 10 minutes to get involved
Klopp on the win over Ajax: it wasn't radiant football, but we scored three points