Czech Republic

V Karlovarském kraji komplikuje dopravu husté sněžení

Karlovy Vary - Špatně sjízdné jsou kvůli hustému sněžení i hlavní tahy v Karlovarském kraji. Na dálnici D6 v kopci uvízly kamiony. Sníh zůstává na silnicích ležet a i ve městech pod ním vzniká kluzká vrstva. Ve vyšších polohách mohou vozovky namrzat. Teploty zůstávají pod nulou, a silnice proto silně kloužou, přibývá nehod.

Na dálnici D6 v takzvaném Loučkovském kopci zůstávají stát kamiony, které se nemohou rozjet na zasněžené vozovce. Některá nákladní auta se je snaží objet a postupně omezují provoz. Dopravu tam hlídá policie.

Na dálnici jsou jen vyjeté koleje v jednom pruhu. Kvůli hustému sněžení je dálnice mezi Chebem a Karlovými Vary sjízdná se zvýšenou opatrností. Dopravu tam komplikuje i snížená viditelnost.

V kraji se od rána teplota pohybuje od tří do pěti stupňů Celsia pod nulou. Silničáři kromě vrstvy nového sněhu upozorňují na námrazu a zhoršenou viditelnost způsobenou hustým sněžením.

počasí silnice Karlovarský sjízdnost

Football news:

Maybe Zlatan will return to the national team. It still shows unrealistic results. Starfelt about Ibrahimovic
Alisson's father drowned in Brazil. He dived off the dam
Jordan Henderson will miss at least 4-6 weeks due to a groin injury
Goals by Giroud, Mbappe and Mendy claim the title of the best in the first matches of the 1/8 final of the Champions League
Gladbach midfielder Neuhaus: You need to play bolder in the second leg against City
Bernardo Silva on Gladbach's goal: Headbutts are not my thing. I work hard on them
Thibaut Courtois: An away goal means a lot, but the second leg against Atalanta will be different