Czech Republic

V Haagu útočil muž nožem, poté založil požár. Podle police nešlo o terorismus

Policie dostala zprávu o útoku nožem a následném požáru v supermarketu, kterı se záhy podaøilo uhasit. „Dva zranìné pøevezla sanitka do nemocnice,“ uvedla policie podle AFP. Zdravotní prohlídce se v nemocnici podrobili také tøi policisté, kteøí se nadıchali kouøe.

Po incidentu byla èást mìsta uzavøena. Policie pátrala za pomoci vrtulníku po možném pachateli, jímž je podle popisu svìdkù citovanıch AFP vysokı tøicátník s tmavší pletí.

Podezøelı 43letı muž byl zatèen v nedalekém mìstì Pijnacker, uvedla pozdìji policie. K totožnosti zadrženého nesdìlila žádné podrobnosti v souladu s nizozemskımi zákony o ochranì osobních údajù. Podle agentury DPA byl podezøelı dopaden na nádraží.

Podle nizozemského rozhlasu NOS oèití svìdkové události uvedli, že pachatel vzal z regálu v obchodì lahev s alkoholem, obsah vylil a zapálil. Zákazníci utíkající z obchodu hovoøili o chaosu a panice.

Football news:

Cuadrado has recovered from covid and can play with Napoli
Inter have offered to rent Origi from Liverpool
Messi, Ronaldo, Neymar, Lewandowski and Ramos-in the symbolic team of the year from the UEFA website
Berbatov on Bale: He will be returned to Real Madrid if he does not start to show the level that Mourinho expects
Pogba's time at Manchester United is running out again. The club did not buy a top player, but a beautiful story for social networks, Paul lost the battle for influence to Brun
Roma made an extra substitution in the Italian Cup match. The club faces a technical defeat
The Premier League is investigating the transfer of Snodgrass to West Brom. West Ham banned him from playing against them at the sale